Ties policijos reido vieta automobiliai „gulė“ į griovius

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio rytas nesėkmingai keliems vairuotojams nesėkmingai prasidėjo Karkazuose. Dėl slidaus kelio ne vienas automobilis čia nuvažiavo nuo kelio, kauniečiai dalijasi, kad visai šalia pareigūnai vykdė ir policinę priemonę.

Apie Titnago gatvėje, prie stotelės „Kreidos g.“ vykdomą reidą socialiniuose tinkluose kauniečiai pranešė dar gerokai prieš 8 val. Čia, jų teigimu, buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas.

Visgi dėl slidaus kelio greitai kilo daugiau problemų ir pareigūnams atsitraukus nuo tiesioginės užduoties teko reguliuoti eismą. Socialiniame tinkle pasidalintose nuotraukose matyti, kad bent trys automobiliai atsidūrė griovyje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas apie 8.30 val. „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad gautas pranešimas apie vieną avariją. 8.10 val. užfiksuota, jog siekdama išvengti eismo įvykio „Toyota“ vairavusi moteris nuvažiavo nuo kelio.

Apie policinės priemonės rezultatus budintis pareigūnas duomenų neturėjo. Tuo metu kauniečiai įspėja, kad Titnago gatvės atkarpa tarp Kreidos ir Karkazų gatvių ryte pašalus itin slidi, apskritai čia dažnai susidaro sudėtingos sąlygos.

Vairuotojai teigia ne kartą matę Titnago gatvės grioviuose gulinčius automobilius, ir patys vos nepatekę į avarijas. Šiuo metu gatvėje formuojasi spūstis.

73 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune apstu KET pažeidimų: įkliuvo ir vairuotojai, ir pėstieji

Kaune pražydo aukščiausia Lietuvoje palmė

Vaikus pornografijai išnaudojęs vyras išgirdo teismo sprendimą – už grotų nesės

Stiprus susidūrimas Petrašiūnuose – vairuotojai išvežti į klinikas

S. Skvernelis prisiminė seną nuobaudą: didžiausia nuodėmė nutiko prieš 20 metų

Fiksuoja skaitytoja: Kauno senamiestyje pabudo gamta

Smarkus smūgis Panemunėje: į nelaimės vietą išsiųsti medikai

Kurį laiką mažėjęs sergamumas gripu vėl šoktelėjo

Viena didžiausių šalies IT paslaugų tiekėjų patyrė gedimą

Kauno pareigūnai tiria: sekmadienį rastas apiręs kūnas