Tokio žiurkių aktyvumo dar nematė: Eiguliuose baisu net langą praverti

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Panašu, kad šiek tiek atsitraukęs žiemiškas oras privertė iš įvairiausių užkaborių laukan lįsti smailus graužikų snukelius. Kauniečių užfiksuotame vaizdo įraše žiurkė vidury dienos šmirinėja palei langus – skaitytojai sako, kad pastaruoju metu šiuos graužikus pastebi kasdien.

„Štai kaip Eigulių mikrorajone gyvena žmonės, baisu net langą praverti“, – vaizdo įrašą komentavo Erika. „Kas vyksta Kaune“ atsiųstoje medžiagoje matyti, kaip graužikas, galbūt užuodęs kažką valgomo, iš lauko pusės sukiojasi prie buto lango, tarsi ko ieškodamas vikriai užlipa grotomis.

Skaitytoja nurodė, kad žmonių aplinkoje nepageidaujamas graužikas užfiksuotas prie 34-u numeriu Šiaurės prospekte pažymėto dvylikaaukščio, stovinčio ant Ašigalio gatvės kampo.

„Kartais pastebime graužikus rūsyje, bet lauke ir dienos metu anksčiau neteko matyti. Pirmą kartą graužiką lipant sienomis pastebėjome praėjusį ketvirtadienį, dabar su tuo susiduriame kasdien. Mano ir mano vyro manymu, tai žiurkė – per tas kelias dienas teko matyti ir didesnių“, – pasakojo kaunietė.

Įprastai žiurkės laikosi gerai apibrėžto paros ritmo – maitinasi naktį, maistą įsisavina anksti ryte, o šviesiu paros matu ilsisi, tad skaitytojų nusakytas graužikų aktyvumas tikrai stebėtinas.

Beje, Erika pridūrė, kad vaizdo įraše matomas katinas į lauką neleidžiamas ir medžiokle neužsiima, tad neaišku, ką veiktų sugavęs žiurkę. Bent jau šis keturkojis – ne pats geriausias graužikų populiacijos reguliatorius.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad praėjusių metų lapkričio pirmoje pusėje skaitytojai pastebėjo pelę prekybos centre „Molas“. Kauniečiai būgštavo, kad iš pažiūros ligotas gyvūnas gali užkrėsti centro lankytojus.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

595 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kaune atidarytos užkandinės savininkų idėja sužavėjo ne vieną: pinigus siunčia net iš Aliaskos

Nemune apvirto baidare plaukę žmonės

Kaunietis E. Riabko po atkaklios kovos apgynė čempiono titulą

Kauno tarnybos šoko ant kojų dėl radiacijos

Dėl žiauraus nužudymo kalintis buvęs policininkas liks už grotų

Kaune yra vieta, kur laiką rodo pats žmogus

Kauno policija prašo pagalbos: dingo senyvo amžiaus moteris

Danas Rapšys pasaulio čempionate liko greta prizininkų pakylos

Aplinkos ministras: žemės ūkio technikos apmokestinti nereikėtų

Kaune pirmieji išbandė kauniečių sukurtą technologiją: stebėjo miesto bites