Tokio žiurkių aktyvumo dar nematė: Eiguliuose baisu net langą praverti

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Panašu, kad šiek tiek atsitraukęs žiemiškas oras privertė iš įvairiausių užkaborių laukan lįsti smailus graužikų snukelius. Kauniečių užfiksuotame vaizdo įraše žiurkė vidury dienos šmirinėja palei langus – skaitytojai sako, kad pastaruoju metu šiuos graužikus pastebi kasdien.

„Štai kaip Eigulių mikrorajone gyvena žmonės, baisu net langą praverti“, – vaizdo įrašą komentavo Erika. „Kas vyksta Kaune“ atsiųstoje medžiagoje matyti, kaip graužikas, galbūt užuodęs kažką valgomo, iš lauko pusės sukiojasi prie buto lango, tarsi ko ieškodamas vikriai užlipa grotomis.

Skaitytoja nurodė, kad žmonių aplinkoje nepageidaujamas graužikas užfiksuotas prie 34-u numeriu Šiaurės prospekte pažymėto dvylikaaukščio, stovinčio ant Ašigalio gatvės kampo.

„Kartais pastebime graužikus rūsyje, bet lauke ir dienos metu anksčiau neteko matyti. Pirmą kartą graužiką lipant sienomis pastebėjome praėjusį ketvirtadienį, dabar su tuo susiduriame kasdien. Mano ir mano vyro manymu, tai žiurkė – per tas kelias dienas teko matyti ir didesnių“, – pasakojo kaunietė.

Įprastai žiurkės laikosi gerai apibrėžto paros ritmo – maitinasi naktį, maistą įsisavina anksti ryte, o šviesiu paros matu ilsisi, tad skaitytojų nusakytas graužikų aktyvumas tikrai stebėtinas.

Beje, Erika pridūrė, kad vaizdo įraše matomas katinas į lauką neleidžiamas ir medžiokle neužsiima, tad neaišku, ką veiktų sugavęs žiurkę. Bent jau šis keturkojis – ne pats geriausias graužikų populiacijos reguliatorius.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad praėjusių metų lapkričio pirmoje pusėje skaitytojai pastebėjo pelę prekybos centre „Molas“. Kauniečiai būgštavo, kad iš pažiūros ligotas gyvūnas gali užkrėsti centro lankytojus.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

595 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Paskelbtas verdiktas dėl tėvams užkliuvusių „Simpsonų“ transliacijų

S. Skvernelis parašų lenktynėse liko toli už nugaros: mato nešvarią konkurentų schemą

Tarp gražiausiai pavadintų įmonių - Kauno ir Kauno rajono bendrovės

Pašiurpino Laisvės alėją rekonstruojančių darbininkų elgesys: kirviu kapojo liepos šaknis

Vairuotojai įspėja: Savanorių prospektą sukaustė spūstis

Kauno senamiestyje atsirado vieta, kurioje pasijausite lyg ant vandenyno kranto

Korupcijos tyrime sulaikyti aštuoni teisėjai ir penki advokatai: įkliuvo ir kaunietis

Kandidatai į Kauno merus mieste žada kosminį viešąjį transportą

Blogiausias „Brexit“ scenarijus atrodo neišvengiamas: viskas, ką reikia žinoti

Kalniečiuose girtas vyras nepilnamečiams grasino ginklu