Su nušvilptomis kortelėmis prie bankomato geros nuotaikos nestokojo (atnaujinta)

Kauno apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno pareigūnai tiria pernai rudenį įvykdytą įžūlų nusikaltimą – apšvarinus moterį, iš jos banko sąskaitos pagrobta stambi suma pinigų. Policija kauniečių prašo atpažinti du asmenis, kurie buvo užfiksuoti prie bankomato.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kauno miesto Centro policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. ir 215 str., dėl vagystės bei neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimo.

Kaip informuojama Kauno apskrities VPK pranešime, praėjusių metų lapkričio 26 d., tarp 21 ir 23.50 val., Vasario 16-osios gatvėje esančiame restorane iš moters pavogta piniginė, kurioje buvo grynieji pinigai ir banko kortelės.

Vėliau iš banko mokėjimo kortelių buvo išgryninta 1400 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo moteris, galinčias turėti tyrimui reikšmingos informacijos. Iš pradžių jos abi slėpė veidus, tačiau jau po minutės kitos viena moterų, matyt, pamačiusi svetimos sąskaitos likutį, pasidabino plačia šypsena.

Asmenis, pažįstančius šias moteris ar žinančius jų buvimo vietą, galinčius suteikti bet kokios vertingos informacijos, prašoma skambinti į Kauno apskrities VPK telefonais (8 37) 30 35 72, (8 37) 30 34 50, arba rašyti el. paštu aurelija.mataityte@policija.lt

Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

Atnaujinta vasario 13 d., 10.22 val.

Kano apskrities VPK skelbia, kad nuotraukose užfiksuotos moterys atpažintos. Policija dėkoja informacija besidalinusiems kauniečiams.

61 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pagalbos šauksmas: Akademijoje dingo jaunas vyras

Išsamų eksperimentą atlikęs kaunietis nusivylė: ar atsakingi asmenys patys važinėja autobusais?

Kaunietis užfiksavo pėsčiųjų elgesį – komentarų, manau, nereikia

Teismas karo policininkams ir kariuomenės instruktoriams švelnus nebuvo – teks susimokėti baudas

Automobilių pardavimo pokyčiai – reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių