Su nušvilptomis kortelėmis prie bankomato geros nuotaikos nestokojo (atnaujinta)

Kauno apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno pareigūnai tiria pernai rudenį įvykdytą įžūlų nusikaltimą – apšvarinus moterį, iš jos banko sąskaitos pagrobta stambi suma pinigų. Policija kauniečių prašo atpažinti du asmenis, kurie buvo užfiksuoti prie bankomato.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kauno miesto Centro policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. ir 215 str., dėl vagystės bei neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimo.

Kaip informuojama Kauno apskrities VPK pranešime, praėjusių metų lapkričio 26 d., tarp 21 ir 23.50 val., Vasario 16-osios gatvėje esančiame restorane iš moters pavogta piniginė, kurioje buvo grynieji pinigai ir banko kortelės.

Vėliau iš banko mokėjimo kortelių buvo išgryninta 1400 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo moteris, galinčias turėti tyrimui reikšmingos informacijos. Iš pradžių jos abi slėpė veidus, tačiau jau po minutės kitos viena moterų, matyt, pamačiusi svetimos sąskaitos likutį, pasidabino plačia šypsena.

Asmenis, pažįstančius šias moteris ar žinančius jų buvimo vietą, galinčius suteikti bet kokios vertingos informacijos, prašoma skambinti į Kauno apskrities VPK telefonais (8 37) 30 35 72, (8 37) 30 34 50, arba rašyti el. paštu aurelija.mataityte@policija.lt

Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

Atnaujinta vasario 13 d., 10.22 val.

Kano apskrities VPK skelbia, kad nuotraukose užfiksuotos moterys atpažintos. Policija dėkoja informacija besidalinusiems kauniečiams.

61 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paskelbtas verdiktas dėl tėvams užkliuvusių „Simpsonų“ transliacijų

S. Skvernelis parašų lenktynėse liko toli už nugaros: mato nešvarią konkurentų schemą

Tarp gražiausiai pavadintų įmonių - Kauno ir Kauno rajono bendrovės

Pašiurpino Laisvės alėją rekonstruojančių darbininkų elgesys: kirviu kapojo liepos šaknis

Vairuotojai įspėja: Savanorių prospektą sukaustė spūstis

Kauno senamiestyje atsirado vieta, kurioje pasijausite lyg ant vandenyno kranto

Korupcijos tyrime sulaikyti aštuoni teisėjai ir penki advokatai: įkliuvo ir kaunietis

Kandidatai į Kauno merus mieste žada kosminį viešąjį transportą

Blogiausias „Brexit“ scenarijus atrodo neišvengiamas: viskas, ką reikia žinoti

Kalniečiuose girtas vyras nepilnamečiams grasino ginklu