Portalas „Kas vyksta Kaune“ pradeda rinkimų į Kauno merus debatų transliacijas

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien, vasario 11 dienos vakarą, vyks pirmieji vieši debatai su kandidatais į Kauno merus ir tarybą – „Kaunas  studentų miestas“. Debatus portale „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai galės stebėti tiesioginės transliacijos metu.

Visi turintys klausimų kandidatams į miesto vadovo kėdę gali juos užduoti užpildę šią registracijos formą. Debatų pradžia pirmadienį, 18:00 val. KTU Auloje adresu A. Mickevičiaus gatvėje 37. Durys atidaromos 17.30 val. Pirmenybė dalyvauti diskusijoje ir gauti sėdimą vietą – užsiregistravusiems.

Debatuose išvysime kandidatus į Kauno merus – Simoną Kairį (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Jurgitą Šiugždinienę (Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratai), Gintarą Černiauską (Lietuvos socialdemokratų partija), Rūtą Andriuškevičienę (Lietuvos centro partija), Antaną Navakauską (Partija Tvarka ir teisingumas).

Taip pat debatuose dalyvaus kadidatai į Kauno miesto tarybą – Žydrūnė Balsytė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) ir  Rasa Šnapštienė (Visuomeninio rinkimų komitetas „Vieningas Kaunas“), kurios idėjiškai atstovaus debatuose atsisakiusį dalyvauti ir šiuo metu atostogaujantį dabartinį Kauno merą Visvaldą Matijošaitį.

Debatus organizuoja visuomeninė organizacija „Neo – Lithuania“, vedėjas visuomenininkas ir šios organizacijos narys Sikstas Ridzevičius, kuris kandidatams ir žiūrovams žada intriguojantį intarpą. Tiesioginė šių debatų transliacija portale „Kas vyksta Kaune“ prasidės 18 val. Kviečiame stebėti.

Portale „Kas vyksta Kaune“ numatyta transliuoti ir kitus Kaune vyksiančius kandidatų į merus debatus, artimiausi renginiai vyks kitą savaitę.

Kaune numatytų projekto „Žinau, ką renku“ kandidatų į Kauno merus debatų, kuriuos ves žinomas žurnalistas Edmundas Jakilaitis, data pakeista jau trečiąjį kartą. Pradžioje skelbta, kad debatai vyks vasario 15- ąją, penktadienį, kuomet Kaune suplanuotas Valstybės atkūrimo dienai skirtas šventinis koncertas „Žalgirio“ arenoje, tuomet nuspręsta debatuoti vasario 17-ąją, bet paaiškėjo, kad iš atostogų nespėja grįžti su kitais kandidatais į Kauno merus noro diskutuoti nerodantis V. Matijošaitis. Po kritikos spaudoje meras visgi priėmė sprendimą debatuose sudalyvauti ir organizatoriai laukia patvirtinimo naujos debatų datos ir laiko (gavę informaciją, papildysime).

Vasario 21 d., ketvirtadienį, 17 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai taip pat surengs verslo atstovų ir kandidatų į Kauno miesto merus debatus „Kaunas rytoj“, debatai vyks Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaudi klaida Kauno klinikose: vietoje vaistų ligonei sulašinta dezinfekcinio skysčio

Pravieniškėse - investicija į apsaugos gerinimą: skiriama milijoninė suma

Penktadienio vakarą Garliavoje - masinė avarija: užblokuotas kelias

Sujudimas Kauno centre: Nemuno saloje rastas moters kūnas

Šokiruojantys vaizdai Kauno senamiestyje vertė miestiečius trumpam sustoti

Naikinamos žalios rodyklės - ne vienintelė naujovė: sankryžose į dešinę suksime kitaip

URM vardu melagingai pranešta apie prašymą į Lietuvą perkelti branduolinius ginklus

Viešosios paslaugos peržengia savivaldybių ribas

Lietuva už kelis šimtus milijonų pirks naujus JAV sraigtasparnius

Žemaičių plente kelio nepasidalino mokomasis ir krovininis automobiliai