Kaunietė įspėja apie pavojų: neišgyveno viename miesto parkų apnuodytas šuo

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienį kaunietės Giedrės asmeniniame socialinio tinklo profilyje pasidalyta žinutė nepaliko abejingų. Informacija su nuotraukomis paviešinusi jauna moteris nori įspėti keturkojų šeimininkus, vedžiojančius savo augintinius Kauno Ąžuolyno parke, nes būtent čia, sako ji, buvo apnuodyta ir neišgyveno jos šunytė Desa.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistų kalbinta Giedrė pasakojo dažniausiai savo augintinę vedžiodavusi Kauno Ąžuolyno parke, nes gyvena netoli šios vietos.

„Neretai sutikdavome čia ir kitus žmones su šunimis, todėl norime įspėti, jog pasisaugotų nuodų, kurie keturkojams Ąžuolyno parke, veikiausiai, padedami piktavališkai“, – spėja kaunietė.

Šeštadienį kaip ir kasryt norėjau pavedžioti Desą, tačiau ji nepajėgė atsikelti nuo žemės. Tuomet nedelsdama nuvežiau šunytę į veterinarijos kliniką, kur buvo atlikti tyrimai ir paaiškėjo liūdna tiesa – keturkojė buvo apnuodyta žiurknuodžiais ir kitomis stiprių nuodų priemaišomis, sukeliančių pavojų gyvybei atvirauja Giedrė.

„Veterinarijos gydytojai prasitarė, jog toks atvejis – ne pirmas. Iki sekmadienio ryto buvo kovojama už Desos gyvybę, tačiau nesėkmingai“, – apmaudo neslepia jauna moteris.

Jos teigimu, jaunutė nė dviejų metų neturinti Berno zenenhundų veislės augintinė iki nelaimės buvo visiškai sveika. „Dienomis laikėme ją privataus namo kieme, o naktimis miegodavo namuose. Galimai tąkart Ąžuolyno parke šunytė kažką užkrimto – dažniausiai rinkdavo giles, šakas“, – pasakoja Giedrė.

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Aktualiausia

Naujausios žinios

VDU atkūrimo 30-metis paminėtas be patoso: istoriją įamžino filme

„Kaunas Jazz 2019“ kviečia į pasaulinio garso atlikėjų pasirodymus

Šiltu oru besimėgaujantys kauniečiai pademonstravo išskirtinį stilių (foto)

Įžūliems pažeidėjams prabangių automobilių Kaune nereikia

Susidūrimas VI forto žiede: stoja eismas

Neatlaikęs gūsingo vėjo Kaune nuvirto medis

Kaune evakuota „Hyper Maxima“ (papildyta)

Šuns dienos proga - Kauno pareigūnų dėmesys keturkojams

Traumą patyręs „Fenerbahče“ puolėjas atsidūrė Kauno ligoninėje

Įspėjimas: Lietuvos link nuo Baltarusijos slenka dūmai