Kaunietė įspėja apie pavojų: neišgyveno viename miesto parkų apnuodytas šuo

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienį kaunietės Giedrės asmeniniame socialinio tinklo profilyje pasidalyta žinutė nepaliko abejingų. Informacija su nuotraukomis paviešinusi jauna moteris nori įspėti keturkojų šeimininkus, vedžiojančius savo augintinius Kauno Ąžuolyno parke, nes būtent čia, sako ji, buvo apnuodyta ir neišgyveno jos šunytė Desa.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistų kalbinta Giedrė pasakojo dažniausiai savo augintinę vedžiodavusi Kauno Ąžuolyno parke, nes gyvena netoli šios vietos.

„Neretai sutikdavome čia ir kitus žmones su šunimis, todėl norime įspėti, jog pasisaugotų nuodų, kurie keturkojams Ąžuolyno parke, veikiausiai, padedami piktavališkai“, – spėja kaunietė.

Šeštadienį kaip ir kasryt norėjau pavedžioti Desą, tačiau ji nepajėgė atsikelti nuo žemės. Tuomet nedelsdama nuvežiau šunytę į veterinarijos kliniką, kur buvo atlikti tyrimai ir paaiškėjo liūdna tiesa – keturkojė buvo apnuodyta žiurknuodžiais ir kitomis stiprių nuodų priemaišomis, sukeliančių pavojų gyvybei atvirauja Giedrė.

„Veterinarijos gydytojai prasitarė, jog toks atvejis – ne pirmas. Iki sekmadienio ryto buvo kovojama už Desos gyvybę, tačiau nesėkmingai“, – apmaudo neslepia jauna moteris.

Jos teigimu, jaunutė nė dviejų metų neturinti Berno zenenhundų veislės augintinė iki nelaimės buvo visiškai sveika. „Dienomis laikėme ją privataus namo kieme, o naktimis miegodavo namuose. Galimai tąkart Ąžuolyno parke šunytė kažką užkrimto – dažniausiai rinkdavo giles, šakas“, – pasakoja Giedrė.

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Netrukus bus pristatyti pirmieji oficialūs G. Nausėdos portretai

„Vičiūnai“ plečia įmonių tinklą užsienyje: verslą plėtos Kaukazo regione

Žiauriai sumuštos jurbarkietės istorija: mergina jau gali duoti parodymus

Vykdant darbus Kaune, iš priekabos pasipylė stipri rūgštis (foto)

Teismas sustabdė įtartiną Kauno rajono savivaldybės konkursą

Sutvarkyta dar viena vaizdinga vieta Kauno marių pakrantėje

Kauno teismas priėmė sprendimą dėl A. Paleckio suėmimo

Kokią garantiją rangovas privalo suteikti atliktiems statybų darbams?

Prašo kauniečių pagalbos: gal matėte eismo įvykį Pramonės prospekte?

Nustebino Kauno pareigūnų elgesys: jie ne taip viską suprato