Kaunietė įspėja apie pavojų: neišgyveno viename miesto parkų apnuodytas šuo

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienį kaunietės Giedrės asmeniniame socialinio tinklo profilyje pasidalyta žinutė nepaliko abejingų. Informacija su nuotraukomis paviešinusi jauna moteris nori įspėti keturkojų šeimininkus, vedžiojančius savo augintinius Kauno Ąžuolyno parke, nes būtent čia, sako ji, buvo apnuodyta ir neišgyveno jos šunytė Desa.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistų kalbinta Giedrė pasakojo dažniausiai savo augintinę vedžiodavusi Kauno Ąžuolyno parke, nes gyvena netoli šios vietos.

„Neretai sutikdavome čia ir kitus žmones su šunimis, todėl norime įspėti, jog pasisaugotų nuodų, kurie keturkojams Ąžuolyno parke, veikiausiai, padedami piktavališkai“, – spėja kaunietė.

Šeštadienį kaip ir kasryt norėjau pavedžioti Desą, tačiau ji nepajėgė atsikelti nuo žemės. Tuomet nedelsdama nuvežiau šunytę į veterinarijos kliniką, kur buvo atlikti tyrimai ir paaiškėjo liūdna tiesa – keturkojė buvo apnuodyta žiurknuodžiais ir kitomis stiprių nuodų priemaišomis, sukeliančių pavojų gyvybei atvirauja Giedrė.

„Veterinarijos gydytojai prasitarė, jog toks atvejis – ne pirmas. Iki sekmadienio ryto buvo kovojama už Desos gyvybę, tačiau nesėkmingai“, – apmaudo neslepia jauna moteris.

Jos teigimu, jaunutė nė dviejų metų neturinti Berno zenenhundų veislės augintinė iki nelaimės buvo visiškai sveika. „Dienomis laikėme ją privataus namo kieme, o naktimis miegodavo namuose. Galimai tąkart Ąžuolyno parke šunytė kažką užkrimto – dažniausiai rinkdavo giles, šakas“, – pasakoja Giedrė.

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Paskelbtas verdiktas dėl tėvams užkliuvusių „Simpsonų“ transliacijų

S. Skvernelis parašų lenktynėse liko toli už nugaros: mato nešvarią konkurentų schemą

Tarp gražiausiai pavadintų įmonių - Kauno ir Kauno rajono bendrovės

Pašiurpino Laisvės alėją rekonstruojančių darbininkų elgesys: kirviu kapojo liepos šaknis

Vairuotojai įspėja: Savanorių prospektą sukaustė spūstis

Kauno senamiestyje atsirado vieta, kurioje pasijausite lyg ant vandenyno kranto

Korupcijos tyrime sulaikyti aštuoni teisėjai ir penki advokatai: įkliuvo ir kaunietis

Kandidatai į Kauno merus mieste žada kosminį viešąjį transportą

Blogiausias „Brexit“ scenarijus atrodo neišvengiamas: viskas, ką reikia žinoti

Kalniečiuose girtas vyras nepilnamečiams grasino ginklu