Kauniečiai užfiksavo prie vairo sėdintį naujo tipo vairuotoją

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Išgirdę kone nepertraukiamą automobilio garsinio signalo veikimą, kauniečiai ėmė dairytis, manydami, jog kažkas tikriausiai trikdo eismo judėjimą. Tačiau šiek tiek vėliau priėję prie „garsiai apie save pranešančios“ transporto priemonės, išvydo nekasdienį vaizdą – prie vairo sėdėjo ir nerimavo „naujo tipo“ vairuotojas.

Tiesa, vos priėjus pažiūrėti, triukšmadarys susigėdo, o kauniečiai prapliupo juokais.

„Išėję iš pašto, esančio Kauno „Saulėtekyje“, išgirdome nuolat veikiantį vieno iš toje teritorijoje buvusių automobilių garsinį signalą. Iš pradžių pamanėme, jog koks nors vairuotojas negali pravažiuoti. Žvalgėmės aplink, kol pastebėjome stovintį automobilį, o priėję arčiau pamatėme prie vairo sėdintį šunį“, – šypteli portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai.

Tądien, kai nutiko minėtas juoko pliūpsnį sukėlęs įvykis, akimirką prieš, pasakoja, kauniečiai, pašte jiems teko susidurti su jauna moterimi, kuri savo elgesiu sugadino nuotaiką dėl visiško menkniekio. Tačiau išėjus į lauką niūrios mintys kaip mat išgaravo.

„Juokėmės kone iki ašarų. Tikriausiai šuo būtų dar ilgai „pypsinęs“, jei nebūtume sumanę pasmalsauti, kas vyksta. Praeiviai iš pradžių nereagavo į garsą, tikriausiai yra pripratę, jog šioje  vietoje gausu automobilių ir vairuotojai nepravažiuodami „pypsina“. Kai pradėjome juoktis – geros nuotaikos toną uždavėme ir kitiems. Praeiviai taip pat prapliupo juokais“, – nuotaikingą įvykį prisimena portalo skaitytojai.

Dėkojame kauniečiams, kad dalijatės miesto ir jo apskrities aktualijomis, jei norite pranešti naujieną, rašykite mums el. paštu arba susisiekite socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Paskelbtas verdiktas dėl tėvams užkliuvusių „Simpsonų“ transliacijų

S. Skvernelis parašų lenktynėse liko toli už nugaros: mato nešvarią konkurentų schemą

Tarp gražiausiai pavadintų įmonių - Kauno ir Kauno rajono bendrovės

Pašiurpino Laisvės alėją rekonstruojančių darbininkų elgesys: kirviu kapojo liepos šaknis

Vairuotojai įspėja: Savanorių prospektą sukaustė spūstis

Kauno senamiestyje atsirado vieta, kurioje pasijausite lyg ant vandenyno kranto

Korupcijos tyrime sulaikyti aštuoni teisėjai ir penki advokatai: įkliuvo ir kaunietis

Kandidatai į Kauno merus mieste žada kosminį viešąjį transportą

Blogiausias „Brexit“ scenarijus atrodo neišvengiamas: viskas, ką reikia žinoti

Kalniečiuose girtas vyras nepilnamečiams grasino ginklu