Iki galo kovojęs „Žalgiris“ pergalės neparsiveža ir šįkart (atnaujinta) | Kas vyksta Kaune

Iki galo kovojęs „Žalgiris“ pergalės neparsiveža ir šįkart (atnaujinta)

delfi.lt 2019/02/07 21:05
„BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

Eurolygos 22-ame ture Kauno „Žalgiris“ svečiuose svarbiame mūšyje demonstravo charakterį, kovojo iki paskutinių sekundžių, tačiau 72:78 nusileido „Barcelona“ krepšininkams.

Mačą drąsiai pradėję žalgiriečiai ne kartą džiugino juos gausiai palaikiusius sirgalius „Palau Blaugrana“ arenoje.

Svečiai sužaidus 3 min. pirmavo 9:4, tačiau per kelias atakas šeimininkai pavijo ir išsiveržė į priekį. Daugiausia bėdų pridarė Ante Tomičius, kuris per pirmą ketvirtį pelnė 9 taškus.

Kėlinį užbaigė Kevino Seraphino taškai: pataikė du dvitaškius bei pridėjo baudos metimą – ir 23:20, priekyje buvo „Barcelona“.

Antrame kėlinyje „Barcelona“ buvo atitrūkusi 9-iais taškais, o po pirmosios mačo dalies sėkmingai dėl kamuolių kovoję šeimininkai pirmavo 45:38.

Puikiai trečią kėlinį sužaidę žalgiriečiai prieš lemiamas 10 minučių pirmavo 62:60. Vien A. Milaknis trečiame ketvirtyje pataikė 3 tritaškius, iš viso jo sąskaitoje – net penki taiklūs tolimi metimai (15 taškų).

Ketvirtame kėlinyje situaciją valdė šeimininkai, kurie nuolat pirmavo 3-5 taškų pranašumu.

Visgi, „Žalgiris“ lemiamu metu nesulaikė šeimininkų ir nusileido 72:78.