Skaitytojai įspėja: važiuojant link Romainių - tikra „mišrainė“ - Kas vyksta Kaune

Skaitytojai įspėja: važiuojant link Romainių – tikra „mišrainė“

Stopkadras

Pirmadienį iškritus gausiam sniegui, eismo sąlygos visame Kaune tapo sudėtingos, tačiau kai kuriose vietose situacija itin prasta. Viena tokių vietų – Šilainių plentas, kur srautą stabdo eilė įstrigusių autobusų.

Kaip pasakoja kauniečiai, eismas Šilainių plentu tiek link Romainių, tiek link Šilainių nepaprastai sudėtingas – abiem kryptimis gatvėje formuojasi spūstis.

Jos priežastimi tapo keli kalnų niekaip neįveikiantys autobusai. Skaitytojos teigimu, apie 8 val. ryto ji čia matė vieną nuslydusį ir neužkylantį autobusą, o apie 13.20 jų vienoje vietoje buvo bent septyni.

Dviejų mikrorajonų jungtis visiškai užkimšta, išvažinėtą sniegą sunkiai įveikia ir lengvieji automobiliai. Vairuotojai teigė nematę, kad eismą čia reguliuotų pareigūnai. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad pranešimų dėl situacijos Šilainių plente kol kas nesulaukta.

Luko portalui atsiųstame vaizdo įraše matyti žmonės, lipantys iš autobusų ir iki savo tikslo klampojantys pėsčiomis. Traktoriumi mėginama ištempti užstrigusias keleivines viešojo transporto priemones.

Tuo metu, anot skaitytojų, „Regitros“ kalnas, jungiantis Šilainių ir Raudondvarių plentus, išvis uždarytas, kadangi čia automobiliams užkilti praktiškai neįmanoma.

Policijos duomenimis, Kauno apskrityje nuo 6 valandos ryto iki vidurdienio registruoti 44 techniniai eismo įvykiai, 26 iš jų įvyko Kauno mieste. Kaip BNS sakė policijos atstovė Justina Kazragytė, įprastą rytą, kai eismo sąlygos geros, mieste registruojama apie dešimt techninių eismo įvykių.

Dviejose avarijose nukentėjo žmonės: medikų pagalbos po avarijos Sukilėlių prospekto ir Tvirtovės alėjos sankryžoje prireikė vairuotojai, o Kėdainių gatvėje – automobilio ne pėsčiųjų perėjoje partrenktai septyniolikmetei merginai. Abi nelaimės įvyko apie devintą valandą ryte.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ kalbinti bendrovės „Kauno švara“ atstovai sakė, kad pirmadienį į Kauno kelius išsiųsta 13 mašinų, kurios valo gatves ir barsto jas šlapia druska. Papildomas dėmesys skiriamas įkalnėms – čia dirba penki traktoriai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA