Skaitytojai įspėja: važiuojant link Romainių – tikra „mišrainė“

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį iškritus gausiam sniegui, eismo sąlygos visame Kaune tapo sudėtingos, tačiau kai kuriose vietose situacija itin prasta. Viena tokių vietų – Šilainių plentas, kur srautą stabdo eilė įstrigusių autobusų.

Kaip pasakoja kauniečiai, eismas Šilainių plentu tiek link Romainių, tiek link Šilainių nepaprastai sudėtingas – abiem kryptimis gatvėje formuojasi spūstis.

Jos priežastimi tapo keli kalnų niekaip neįveikiantys autobusai. Skaitytojos teigimu, apie 8 val. ryto ji čia matė vieną nuslydusį ir neužkylantį autobusą, o apie 13.20 jų vienoje vietoje buvo bent septyni.

Dviejų mikrorajonų jungtis visiškai užkimšta, išvažinėtą sniegą sunkiai įveikia ir lengvieji automobiliai. Vairuotojai teigė nematę, kad eismą čia reguliuotų pareigūnai. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad pranešimų dėl situacijos Šilainių plente kol kas nesulaukta.

Luko portalui atsiųstame vaizdo įraše matyti žmonės, lipantys iš autobusų ir iki savo tikslo klampojantys pėsčiomis. Traktoriumi mėginama ištempti užstrigusias keleivines viešojo transporto priemones.

Tuo metu, anot skaitytojų, „Regitros“ kalnas, jungiantis Šilainių ir Raudondvarių plentus, išvis uždarytas, kadangi čia automobiliams užkilti praktiškai neįmanoma.

Policijos duomenimis, Kauno apskrityje nuo 6 valandos ryto iki vidurdienio registruoti 44 techniniai eismo įvykiai, 26 iš jų įvyko Kauno mieste. Kaip BNS sakė policijos atstovė Justina Kazragytė, įprastą rytą, kai eismo sąlygos geros, mieste registruojama apie dešimt techninių eismo įvykių.

Dviejose avarijose nukentėjo žmonės: medikų pagalbos po avarijos Sukilėlių prospekto ir Tvirtovės alėjos sankryžoje prireikė vairuotojai, o Kėdainių gatvėje – automobilio ne pėsčiųjų perėjoje partrenktai septyniolikmetei merginai. Abi nelaimės įvyko apie devintą valandą ryte.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ kalbinti bendrovės „Kauno švara“ atstovai sakė, kad pirmadienį į Kauno kelius išsiųsta 13 mašinų, kurios valo gatves ir barsto jas šlapia druska. Papildomas dėmesys skiriamas įkalnėms – čia dirba penki traktoriai.

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kas slypi po vaiko ištartu „nenoriu mokytis“?

Neblaivus vairuotojas iš kiemo neišvažiavo: pateko į medžių gniaužtus

(Ne)Pagarba Kauno asmenybėms: pirmasis miesto burmistras per gimtadienį buvo įkalintas tarp prekybininkų kioskų

Kauno moksleiviai išradingumu sužavėjo virtuvės šefus: išrinkti trys geriausi patiekalų receptai

Viena judriausių Kauno centro sankryžų vairuotojus pasitinka eismo ribojimais

Prasideda balsavimas iš anksto prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose

Partizanų gatvėje sukosi vagys: kišenėse ne tik pinigai

Kauno sporto halė užveria duris: pradedama milijoninės vertės rekonstrukcija

Finalinis akordas: paklausyti A. Mamontovo prie Kauno pilies susirinko tūkstantinė minia

Užprogramuota nelaimė: prie Aleksoto tilto apgadinti penki automobiliai