Ypatingas vakaras pirmą kartą surengtas Kaune: moterys užkariavo kartingų trasą

D. Beržinio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Moterų laisvalaikis kitaip“ ir kartodromo „Kartlandas“ Kaune komanda ketvirtadienio vakarą merginas sukvietė kasdienybę iškeisti į dažnai nemoteriška laikomą kartingo pramogą. Užsiėmimo metu būrys merginų su ilgamečiu lenktynininku, „Kartlando mokyklos“ treneriu Ignu Palaima išmėgino kartodromo trasą, išmoko pagrindinių kartingo valdymo principų ir kaupė naudingus patarimus, kuriuos galės pritaikyti praktiškai ne tik trasoje, bet ir kelyje.

Nors „Women on fire“ moterų vakarai sėkmingai vyksta jau nuo rudens, kaunietėms tokia interaktyvi kartingo valdymo pamoka buvo surengta pirmą kartą, o aktyvų laisvalaikį mėgstančių merginų nesustabdė nei žiema, nei šaltis lauke – pamoka vyko vidaus kartodrome „Kartlandas“.

Renginio dalyvėms pamoką vedė ir savo patarimais dalinosi ne vieną dešimtį metų autosporte dalyvaujantis ir gausiu pergalių sąrašu galintis pasigirti lenktynininkas I. Palaima. Nors, kaip sakė pats lenktynininkas, kartingų sportu jis niekada neužsiminėjo profesionaliai, vis tik pastaruosius metus dirbantis su „Kartlando mokyklos“ mokiniais turėjo ne vieną patarimą ir merginoms.

Pirmą kartą atvykusioms merginoms buvo paaiškinti pagrindiniai dalykai: teisinga sėdėjimo poza, kartingo ir kūno valdymo vairuojant principai, pagrindinės taisyklės kaip įvažiuoti / išvažiuoti skirtingus trasos posūkius. Na, o kai teorijos buvo pasisemta pakankamai – viską teko išmėginti trasoje. Pošalmiai, pirštinės, šalmai… ir merginos jau pasirengusios praktiniams važiavimams.

Finišavus visoms grupelėms, lenktynininkas negailėjo patarimų dalyvėms ir nors, kaip pats minėjo, ši pamoka ne sportui, o daugiau bendram suvokimui, patarimai ateityje padės pačioms geriau analizuoti savo važiavimų ir rezultatus.

Užbaigdami vakarą organizatoriai visoms merginoms įteikė dalyvių pažymėjimus ir atsisveikindami pakvietė bendrai nuotraukai. Kadangi jungtinė „Moterų laisvalaikio kitaip“ ir vidaus kartodromų „Kartlandas“ komanda nori griauti susidariusius stereotipus apie moteris ir automobilių bei kartingų sportą, šis vakaras nebus paskutinis – kitą kartą į analogišką pamoką kaunietės kviečiamos balandžio 11 dieną.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Avarija Šilainiuose: į skiriamąją salelę įlėkė ir išsibarstė „BMW“

Paaiškėjo, kokia eilės tvarka į EP sąraše išsirikiavo kandidatai

Susirgusiųjų tymais daugiau nei pusė tūkstančio: Kaunas vis dar muša rekordus

Policija perspėja gyventojus: plinta melagingi pranešimai apie pinigines išmokas

Aleksote pelningai pasidarbavo vagys: pavogtas „BMW“

Užsienio aukštųjų mokyklų atstovai susibūrė Kauno kolegijoje: apie patirtis per kūrybiškumą

Kaip sekasi pensijų fondui, į kurį buvote įtrauktas automatiškai, ir ar verta jį keisti?

Kaune kyla vis aukštesni pastatai: „gyvenam mieste - ne kaime“

Svarstoma komunalines paslaugas padaryti išmaniomis

Artėjant egzaminų sesijai - NEC leidžiasi į darbuotojų paieškas