Ypatingas vakaras pirmą kartą surengtas Kaune: moterys užkariavo kartingų trasą

D. Beržinio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Moterų laisvalaikis kitaip“ ir kartodromo „Kartlandas“ Kaune komanda ketvirtadienio vakarą merginas sukvietė kasdienybę iškeisti į dažnai nemoteriška laikomą kartingo pramogą. Užsiėmimo metu būrys merginų su ilgamečiu lenktynininku, „Kartlando mokyklos“ treneriu Ignu Palaima išmėgino kartodromo trasą, išmoko pagrindinių kartingo valdymo principų ir kaupė naudingus patarimus, kuriuos galės pritaikyti praktiškai ne tik trasoje, bet ir kelyje.

Nors „Women on fire“ moterų vakarai sėkmingai vyksta jau nuo rudens, kaunietėms tokia interaktyvi kartingo valdymo pamoka buvo surengta pirmą kartą, o aktyvų laisvalaikį mėgstančių merginų nesustabdė nei žiema, nei šaltis lauke – pamoka vyko vidaus kartodrome „Kartlandas“.

Renginio dalyvėms pamoką vedė ir savo patarimais dalinosi ne vieną dešimtį metų autosporte dalyvaujantis ir gausiu pergalių sąrašu galintis pasigirti lenktynininkas I. Palaima. Nors, kaip sakė pats lenktynininkas, kartingų sportu jis niekada neužsiminėjo profesionaliai, vis tik pastaruosius metus dirbantis su „Kartlando mokyklos“ mokiniais turėjo ne vieną patarimą ir merginoms.

Pirmą kartą atvykusioms merginoms buvo paaiškinti pagrindiniai dalykai: teisinga sėdėjimo poza, kartingo ir kūno valdymo vairuojant principai, pagrindinės taisyklės kaip įvažiuoti / išvažiuoti skirtingus trasos posūkius. Na, o kai teorijos buvo pasisemta pakankamai – viską teko išmėginti trasoje. Pošalmiai, pirštinės, šalmai… ir merginos jau pasirengusios praktiniams važiavimams.

Finišavus visoms grupelėms, lenktynininkas negailėjo patarimų dalyvėms ir nors, kaip pats minėjo, ši pamoka ne sportui, o daugiau bendram suvokimui, patarimai ateityje padės pačioms geriau analizuoti savo važiavimų ir rezultatus.

Užbaigdami vakarą organizatoriai visoms merginoms įteikė dalyvių pažymėjimus ir atsisveikindami pakvietė bendrai nuotraukai. Kadangi jungtinė „Moterų laisvalaikio kitaip“ ir vidaus kartodromų „Kartlandas“ komanda nori griauti susidariusius stereotipus apie moteris ir automobilių bei kartingų sportą, šis vakaras nebus paskutinis – kitą kartą į analogišką pamoką kaunietės kviečiamos balandžio 11 dieną.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paskelbtas verdiktas dėl tėvams užkliuvusių „Simpsonų“ transliacijų

S. Skvernelis parašų lenktynėse liko toli už nugaros: mato nešvarią konkurentų schemą

Tarp gražiausiai pavadintų įmonių - Kauno ir Kauno rajono bendrovės

Pašiurpino Laisvės alėją rekonstruojančių darbininkų elgesys: kirviu kapojo liepos šaknis

Vairuotojai įspėja: Savanorių prospektą sukaustė spūstis

Kauno senamiestyje atsirado vieta, kurioje pasijausite lyg ant vandenyno kranto

Korupcijos tyrime sulaikyti aštuoni teisėjai ir penki advokatai: įkliuvo ir kaunietis

Kandidatai į Kauno merus mieste žada kosminį viešąjį transportą

Blogiausias „Brexit“ scenarijus atrodo neišvengiamas: viskas, ką reikia žinoti

Kalniečiuose girtas vyras nepilnamečiams grasino ginklu