Ypatingas vakaras pirmą kartą surengtas Kaune: moterys užkariavo kartingų trasą

D. Beržinio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Moterų laisvalaikis kitaip“ ir kartodromo „Kartlandas“ Kaune komanda ketvirtadienio vakarą merginas sukvietė kasdienybę iškeisti į dažnai nemoteriška laikomą kartingo pramogą. Užsiėmimo metu būrys merginų su ilgamečiu lenktynininku, „Kartlando mokyklos“ treneriu Ignu Palaima išmėgino kartodromo trasą, išmoko pagrindinių kartingo valdymo principų ir kaupė naudingus patarimus, kuriuos galės pritaikyti praktiškai ne tik trasoje, bet ir kelyje.

Nors „Women on fire“ moterų vakarai sėkmingai vyksta jau nuo rudens, kaunietėms tokia interaktyvi kartingo valdymo pamoka buvo surengta pirmą kartą, o aktyvų laisvalaikį mėgstančių merginų nesustabdė nei žiema, nei šaltis lauke – pamoka vyko vidaus kartodrome „Kartlandas“.

Renginio dalyvėms pamoką vedė ir savo patarimais dalinosi ne vieną dešimtį metų autosporte dalyvaujantis ir gausiu pergalių sąrašu galintis pasigirti lenktynininkas I. Palaima. Nors, kaip sakė pats lenktynininkas, kartingų sportu jis niekada neužsiminėjo profesionaliai, vis tik pastaruosius metus dirbantis su „Kartlando mokyklos“ mokiniais turėjo ne vieną patarimą ir merginoms.

Pirmą kartą atvykusioms merginoms buvo paaiškinti pagrindiniai dalykai: teisinga sėdėjimo poza, kartingo ir kūno valdymo vairuojant principai, pagrindinės taisyklės kaip įvažiuoti / išvažiuoti skirtingus trasos posūkius. Na, o kai teorijos buvo pasisemta pakankamai – viską teko išmėginti trasoje. Pošalmiai, pirštinės, šalmai… ir merginos jau pasirengusios praktiniams važiavimams.

Finišavus visoms grupelėms, lenktynininkas negailėjo patarimų dalyvėms ir nors, kaip pats minėjo, ši pamoka ne sportui, o daugiau bendram suvokimui, patarimai ateityje padės pačioms geriau analizuoti savo važiavimų ir rezultatus.

Užbaigdami vakarą organizatoriai visoms merginoms įteikė dalyvių pažymėjimus ir atsisveikindami pakvietė bendrai nuotraukai. Kadangi jungtinė „Moterų laisvalaikio kitaip“ ir vidaus kartodromų „Kartlandas“ komanda nori griauti susidariusius stereotipus apie moteris ir automobilių bei kartingų sportą, šis vakaras nebus paskutinis – kitą kartą į analogišką pamoką kaunietės kviečiamos balandžio 11 dieną.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policijos reidas Kaune: „trikojai“ toliau tramdo greičio mėgėjus

Dėl mokėjimo paskirties laukelyje įrašytų juokų gali tekti pasiaiškinti

Prie „Regitros“ - stiprus „Toyota“ ir „Peugeot“ susidūrimas

Dailiojo čiuožimo varžybose Serbijoje, Kauniečių auklėtinė E. Kropa iškovojo bronzą

Kaune vagys nesnaudė: pavogė didelę sumą pinigų ir juvelyrinius dirbinius

Kauno oro uoste įkliuvo ginklą turėjęs vyras

Kraupi naktis Kauno rajone: namuose rasti du kūnai

Naktis Kauno Panemunės šile: grupė žmonių nėrė į stebuklingą Nemuno vandenį

Žiemos išdaigos: miškininkai negali atlikti numatytų darbų

A. Juozapavičiaus prospekte „Audi“ ir „Lexus“ susidūrimas