„Lietuvos geležinkeliai“ už šimtatūkstantinę sumą vykdys neįprastą tyrimą

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ už 115 tūkst. eurų vertins vadovų lyderystės kompetencijas. Su privačia bendrove pasirašyta dvejų metų trukmės sutartis dviem vertinimams atlikti.

„Tyrimo metu bus vertinami apie 200 įvairias pozicijas užimančių „Lietuvos geležinkelių“ vadovų“, – BNS teigė įmonės korporatyvinės komunikacijos vadovas Tomas Digaitis.

Pasak jo, 360 laipsnių grįžtamojo ryšio tyrimas yra plačiai naudojamas šiuolaikinėse organizacijose, tai esą yra pasiteisinusi praktika ugdant vadovų kompetencijas.

„Tyrimo metu konkretus vadovas yra vertinamas keturių skirtingų šalių – savo tiesioginio vadovo, tiesioginių pavaldinių, kitų to paties lygio vadovų ir kitų partnerių, su kuriais palaikomi pasikartojantys darbiniai veiksmai“, – sako T. Digaitis.

Jo teigimu, vadovas gaus ataskaitą, kurioje atsispindės jo vertinimas, be to, bus parengta ir visos organizacijos būklės ataskaita.

T. Digaitis pabrėžė, kad tokiu tyrimu nėra aiškinamasi, ar vadovas yra tinkamas atlikti pareigas. „360 tyrimas fokusuojasi į lyderystės gebėjimus, rodo kryptis tobulėjimui“, – sakė jis.

Bendrovė sausio 24 dieną pasirašė dvejų metų trukmės sutartį su įmone „TMD Partners“ – ji atliks du vertinimus. Pirmasis vertinimas bus baigtas kovo mėnesį.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Mokslininkai įspėja: suvaldyti klimato kaitą bus vis sunkiau (foto)

Paviešinta išpirkos suma, kurią „Žalgiris“ gavo už B. Daviesą

„Deimantinėje lygoje“ - svarbus kauniečio A. Gudžiaus startas

Į Palangą plūstant poilsiautojams – pareigūnų perspėjimas: šįkart būkite ypač budrūs

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“

Kaunietis įpykęs: kodėl sudarkytas visiškai šviežiai paklotas asfaltas?

Sulaikytas kraupiu nužudymu Romainiuose įtariamas vyras

Trečdalį avarijų sukelia „klevai“ - įvardijo vieną kvailiausių priežasčių

Ministro A. Verygos pažadas medikams - nuo rugsėjo atlyginimai didės

V. Rupšys – prieš privalomą moterų šaukimą į kariuomenę