Važiuojant link Akademijos papuolė į slidaus kelio pinkles – Kas vyksta Kaune

Važiuojant link Akademijos papuolė į slidaus kelio pinkles

Stopkadras

Šeštadienį apie vidurdienį važiuodamas Vakariniu aplinkkeliu nemalonų piruetą atliko „Volkswagenvairuotojas. Kurį laiką dėl avarijos kelyje buvo užtvertos dvi eismo juostos.

Vidury šeštadienio A5 keliu link Akademijos judantys kauniečiai turėjo lėtinti greitį bei apvažiuoti du policijos ekipažus bei čia pat skersai stovėjusį aplamdytą automobilį.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, 11.57 val. pranešta, kad važiuodamas link Marijampolės ties Vakarinio aplinkkelio 10-tu pastatu „Volkswagen“ vairuotojas kliudė atitvarą ir užtvėrė abi eismo juostas.

Volkswagen Passat“ stojo skersai Vakarinio aplinkkelio / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Atvykę į nurodytą vietą, pareigūnai rado apdaužytą „Volkswagen Passat“ automobilį. Jį vairavęs vyras paaiškino, kad transporto priemonės nesuvaldė dėl slidžios dangos ir atsitrenkęs į atitvarą apgadino mašiną.

Budintis pareigūnas nurodė, kad vairuotojo patirtus nuostolius padengs kasko draudimas, automobilis patrauktas nuo važiuojamosios dalies. Kaip bebūtų keista, policijos žiniomis, atitvaras sveikas, tad tretieji asmenys nuostolių nepatyrė – valstybės turtas nesugadintas.

Žmonės avarijos metu sužaloti nebuvo, vairuotojas, pareigūnų duomenimis, blaivus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA