Per „Žalgirio“ treniruotę Pamaskvėje Š. Jasikevičius parodė klasę - Kas vyksta Kaune

Per „Žalgirio“ treniruotę Pamaskvėje Š. Jasikevičius parodė klasę

Stopkadras

Trečiadienį Pamaskvę pasiekę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai vakare surengė pirmąją treniruotę Mytiščių arenoje prieš šįvakar vyksiančias Eurolygos rungtynes su vietos „Chimki“ klubu. Dar neprasidėjus pratyboms apšildyti riešą nusprendė ir ekipos vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius, pademonstravęs puikų taiklumą.

42-ejų „Žalgirio“ strategas Mytiščių arenoje iš įvairų distancijų į krepšį siuntė vieną taiklų šūvį po kito. Nors profesionalią žaidėjo karjerą legendinis krepšininkas baigė 2014 m., panašu, kad metimo įgūdžių neprarado.

O pasibaigus treniruotei kartu su „Žalgiris TV“ būsimų varžovų žaidimą ir kitus dalykus narstė žalgiriečiai – po traumos sugrįžęs Antanas Kavaliauskas ir gynėjas Marius Grigonis.

„Po operacijos tikėjausi keturių savaičių be krepšinio, bet išėjo trys. Prabėgau keturis kartus per aikštelę ir uždusau. Tokia ir savijauta, – šypsojosi į rikiuotę sugrįžęs A.Kavaliauskas. – Tikrai nebuvo lengva iš šalies stebėti rungtynes. Kai kurias dvikovas stebėdavome kartu su Leo. Tikrai buvo sunku žiūrėti, kai negali padėti komandai.“

Prie Maskvos srities komandos vairo prieš daug nei savaitę stojo puikiai pažįstamas veidas Pamaskvėje – Rimas Kurtinaitis. Anksčiau „Chimki“ treniravęs treneris bandys padėti Rusijos klubui pagerinti situaciją Eurolygos turnyre – šiuo metu „Chimki“ su 7 pergalėmis ir 13 nesėkmių užima 13 vietą.

„Žiūrėję video pamatėme, jog su R. Kurtinaičio atėjimu „Chimki“ ekipa nori žaisti greitesnį krepšinį, – apie pokyčius varžovų žaidime kalbėjo M. Grigonis. – Yra pora naujų derinių. Tiesa, per tokį trumpą laiką labai daug ko nepakeisi.“

Rusijos klubas mače su žalgiriečiais versis be dviejų svarbių rotacijos krepšininkų – Aleksejaus Švedo ir Anthony Gillo. Abu krepšininkai pirmosiose rungtynėse su „Žalgiriu“ Kaune buvo komandos vedliai ir kartu surinko 33 taškus.

„Kaip visada, jeigu iškrenta lyderis, kažkas kitas pradeda geriau žaisti. Žinoma, daugiau dabar remiamasi kitais krepšininkais. Dabar turi kurti visi kiti krepšininkai. „Chimki“ ir dabar žaidžia daug vadinamosios switch all gynybos. Braižas išliko daugmaž tas pats“, – varžovų situaciją be lyderių įvertino M. Grigonis.

Maskvos srities „Chimki“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės ketvirtadienį prasidės 19 val. Lietuvos laiku.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA