Kaune vos savaitei atsidarys naujas kino teatras – Kas vyksta Kaune

Kaune vos savaitei atsidarys naujas kino teatras

„Romuva“ nuotr.

Vasario 8-ąją Kaune vienai savaitei duris atvers unikali kino salė (angl. pop up cinema). Tą pačią dieną Lietuvos didžiuosius ekranus pasieks dokumentinis filmas „Daug vaikų, beždžionė ir pilis“. Net 14 metų filmuota juosta apie didelės ir šmaikščios šeimos gyvenimą – itin savita ir ypatinga, todėl jai Kauno kino centrasRomuva“ nusprendė įkurti tokią pat išskirtinę kino erdvę.

„Filmas toks geras, kad jam reikia atskiro kino teatro“,  – tokie įspūdžiai žiūrovus užplūsta po filmo, nuo šios minties ir prasidėjo „pop-up“ kino salės kūrimas. Laisvės alėjoje 106 išdygsiančiame kino teatre filmas „Daug vaikų, beždžionė ir pilis“ bus rodomas kasdien, nuo vasario 8-osios, iki vasario 14-os dienos, rašoma pranešime spaudai.

„Pop-up“ kino teatras – tai laikinas, neformalus, netikėtoje vietoje atsirandantis kino teatras, dažnai stebinantis žiūrovus savo vietos ir repertuaro pasirinkimu. Tai pirmasis tokio tipo 60-ties vietų kino teatras Kaune, statomas būtent šiam filmui ir veiksiantis tik vieną savaitę.

Filmas įvertintas įvairiuose festivaliuose, nuoširdumu pakerėjo ne tik kritikus, bet ir žiūrovus.

„Po išankstinio seanso buvome nustebinti kaip šiltai į šį filmą reagavo ir kauniečiai. Nesinorėjo, kad iš pirmo žvilgsnio „mažas” filmas, kurio nepuošė žymios pavardės ar specialieji efektai, paskęstų „didelių” filmų jūroje. Žiūrovų reakcijos patvirtino, kad filmas – unikalus, tad pagalvojome, kodėl žiūrovų nepakvietus jį pamatyti tokioje pat unikalioje erdvėje? Dar nei karto neteko vienam filmui įrengti kino teatro, tačiau šis filmas tikrai vertas dėmesio, tad užsidegėme šiuo projektu!“ – mintimis dalinasi „Romuvos“ Lauko kino ir Laikinosios kino salės viena iš kūrėjų ir kino programų koordinatorė Judita Ragauskaitė.

Organizatoriai lankytojams žada ne tik neįprastai šiltą ir artimą europietišką kiną, kuris privers ne kartą nusijuokti ir kartu susimąstyti, bet ir itin jaukią atmosferą kino salėje. Specialiai šiam projektui bus statomi rankų darbo baldai ir įrengiamas mini baras. Visa tai gali pasirodyti jau pažįstama Kauno kino centro „Romuva“ Lauko kino gerbėjams.

Išskirtinį, tik savaitę veiksiantį kino teatrą žiūrovai galės rasti šalia Tado Ivanausko zoolgijos muziejaus. Kol kas numatomi trys kino seansai kasdien, tačiau vietų skaičius salėje – labai ribotas, todėl lankytojai kviečiami bilietus įsigyti iš anksto, platintojo „Tiketa“ kasose ar internetinėje svetainėje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA