„Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimų raudonu kilimu žengė būrys įžymybių

D. Beržinio nuotr / „Kas vyksta Kaune“montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio vakarą muzikos gerbėjai rinkosi į vieną didžiausių renginių – Metų muzikos apdovanojimus M.A.M.A.  Kauno „Žalgirio“ arenoje raudonu kilimu žengė žinomi Lietuvos vardai ir veidai, o renginio neaplenkė ir miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

Raudono kilimo pradžioje šalies garsenybes pasitiko iš ryškiaspalvių rožių pagaminta didžiulė M.A.M.A statulėlė. Tokias, tik šiek tiek mažesnes, šį vakarą į namus išsineš ir už nuopelnus muzikoje įvertinti atlikėjai bei grupės. Besirenkančią minią pasitiko renginio šeimininkas Martynas Tyla ir Simona Nainė, kurios veide švietė ir visiems aplinkiniams šiltas emocijas teikė šypsena.

Kauno „Žalgirio“ arenoje šįvakar vyrauja klasika – įžymybių stiliuje dominuoja juodos ir šventinės blizgios aprangos deriniai. Visgi, akį traukia ir kitokios spalvinės gamos aprangos: nuo baltos iki smaragdinės.

Suknelės vienos už kitą gražesnės, demonstruojančios seksualumą ar niekada iš mados neišeinančią eleganciją,. Tiesa, ne visi rinkosi tokiam vakarui įprastus kostiumus ar puošnias suknias: ant raudono kilimo charizmatiškasis Vidas Bareikis pasirodė su geros nuotaikos nestokojančia komanda – visi pasipuošę ryškiaspalviais sportiniais rūbais.

Muzikos apdovanojimų nepraleido ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis su drauge Loreta.

Tarp susirinkusiųjų galima išvysti legendinius prodiuserius – brolius Bendžius, humoristą Paulių Ambrazevičių, dainininkes Justiną Budaitę-Juną, Neringą Šiaudikytę, atlikėją Martyną Kavaliauską, vizažistę Militą Daikerytę, Arą Veberį, Agnę Jagelavičiūtę, Jurgą Šeduikytę, Justiną Jankevičių ir kitus.

24 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Karaliaus Mindaugo taurės finalas: persvarą išbarstęs „Žalgiris“ ir „Ryto“ pergalė

Nesėkmė blokuojant nelegalias interneto televizijas – jos randa būdų veikti toliau

Ateityje neįgaliųjų laukia pokyčiai – galės samdytis asistentą

Neįprasta eisena Kauno centre – rankose laikė baltą lapą

Į Kauną sugrįžta žiema?

Vasario 16-ąją paminėjo ir „City Bee“ – į gatves išleido unikalius automobilius

Vasario 16-oji Istorinėje Prezidentūroje – kuo ji taip traukė kauniečius?

Konfliktas pasibaigė nekaip – į ligoninę paguldytas vyras

„Žalgirio“ areną virpinęs P. Domingo Lietuvai įteikė dovaną

Ministerijos perkėlimas susilaukia vis daugiau kritikos strėlių