Pradėjus snigti, gatves Kaune „apvalė“ ir nuo „BMW“

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iš dangaus penktadienio popietę pradėjus kristi snaigėms, į Kauno gatves išriedėjo valymo technika. Tiesa, vieno sniego valytuvo maršrutas buvo sutrikdytas – miesto centre sunkiasvorė mašina susidūrė su „BMW“ automobiliu.

Neįprasto eismo įvykio nuotrauka vairuotojai apie 14 val. pasidalijo socialiniuose tinkluose. Joje matyti, kad K. Donelaičio gatve judėjusio sniego valytuvo kaušas „nušlavė“ Maironio gatve link Laisvės alėjos važiavusį „BMW“.

Su policijos budėtojas „Kas vyksta Kaune“ susisiekti kol kas nepavyko, tačiau panašu, kad sužeidimų čia išvengta, transporto priemonės nėra smarkiai apgadintos.

Laikinosios sostinės gatves valančios įmonės „Kauno švara“ atstovė žiniasklaidai Kristina Parachomikienė „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad valytuvo vairuotojas prisiėmė kaltę, avarijos dalyviai pildo eismo įvykio deklaraciją.

Technika stipriai nenukentėjo – sniego valytuvas tik įforminus įvykį grįš į rikiuotę, kadangi dėl gausaus snygio situacija gatvėse sudėtinga, darbo, anot „Kauno švaros“ atstovės, labai daug.

Kurioziška avarija sulaukė ne vieno linksmų plaučių kauniečio komentaro. „Ir vėl sniego valytuvas“, – ironizavo Ričardas. Egis juokėsi, kad darbininkai kelius išvalė nuo „BMW“, o Ričardas spėjo už sunkvežimio vairo sėdėjus „Audi“ faną.

Tuo metu Automobilių kelių direkcija įspėja, kad penktadienio popietę eismo sąlygas dalyje Lietuvos sunkina snygis, situacija itin sudėtinga Kauno, Marijampolės ir Alytaus apskrityse. Čia dėl besitęsiančio snygio kelių dangos provėžotos, vietomis padengtos plonu sniego sluoksniu ir slidžios.

Likusioje šalies dalyje magistralinių kelių dangos daugiausia sausos arba drėgnos, krašto ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai kai kur su sniego provėžomis. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka padengti prispausto sniego sluoksniu, slidūs.

Keliuose, kaip nurodo direkcija, dirba kelių priežiūros mechanizmai. Pietų bei vidurio Lietuvoje fiksuojamas silpnas snygis, kitur be žymesnių kritulių. Oro temperatūra siekia nuo 5 iki 7 laipsnių šalčio.

289 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ant baigiamo statyti verslo pastato stogo pačiame Kauno centre apsigyveno bitės

Per Kauno gimtadienį miestiečiams užkliuvo kontrolės elgesys viešajame transporte

Kas slypi po vaiko ištartu „nenoriu mokytis“?

Neblaivus vairuotojas iš kiemo neišvažiavo: pateko į medžių gniaužtus

(Ne)Pagarba Kauno asmenybėms: pirmasis miesto burmistras per gimtadienį buvo įkalintas tarp prekybininkų kioskų

Kauno moksleiviai išradingumu sužavėjo virtuvės šefus: išrinkti trys geriausi patiekalų receptai

Viena judriausių Kauno centro sankryžų vairuotojus pasitinka eismo ribojimais

Prasideda balsavimas iš anksto prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose

Partizanų gatvėje sukosi vagys: kišenėse ne tik pinigai

Kauno sporto halė užveria duris: pradedama milijoninės vertės rekonstrukcija