Dvikovą Milane sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau Brandonas Daviesas ir Nate’as Woltersas sugebėjo rezultatą išlyginti – 8:8.

Tuomet Simone Pianigiani auklėtiniai su dviem Mike’o Jameso tritaškiais iš eilės surengė spurtą 13:2 ir išsiveržė į priekį 21:13.

Puikią gynybą demonstravę „Armani“ krepšininkai atleido gniaužtus antrame kėlinyje ir Lietuvos čempionai po Artūro Milaknio tritaškio sumažino skirtumą iki 4 taškų – 26:22.

Dar vieną „dizainerių“ bandymą atitrūkti stabdė netaiklūs jų tritaškiai metimai ir sėkmingas B. Davieso, Mariaus Grigonio ir N. Wolterso žaidimas. Įpusėjus dvikovai žalgiriečiai vis dar buvo besivejančiųjų vaidmenyje – 34:30.

Visą trečią kėlinį žalgiriečiai lipo varžovams ant kulnų, o sudėtingu metu Lietuvos čempionus traukė 8 taškus per ketvirtį pelnęs komandos kapitonas Paulius Jankūnas.

Lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai po M. Grigonio ir N. Wolterso tritaškių „Žalgiris“ pirmą kartą išsiveržė į priekį – 54:56, tačiau Mindaugo Kuzminsko ir M. Jameso traukiami aikštės šeimininkai baigiantis rungtynėms susikrovė 9 taškų pranašumą – 71:63. Jį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę.

Pirmose tarpusavio rungtynėse Kaune 83:78 triumfavo „Žalgiris“. Iki šios dvikovos „Armani“ savo aikštėje nelaimėjo prieš Lietuvos čempionus nuo 2013 metų.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sausio 31 dieną išvykoje su Maskvos srities „Chimki“ komanda, prie kurios vairo dar šios savaitės pradžioje vėl stojo Rimas Kurtinaitis. „Armani“ krepšininkai vasario 1 dieną žais svečiuose su Las Palmo „Gran Canaria“.