Avarijos vietoje Kalniečiuose – gausios specialiųjų tarnybų pajėgos (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį vairuotojus Kaune toliau persekioja nelaimės. Ryte nemenkos avarijos fiksuotos Nuokalnės gatvėje, kiek vėliau – Pramonės ir Taikos prospektuose, o ankstyvą popietę – ne itin judrioje Kalniečių sankryžoje. Čia prireikė ugniagesių ir medikų pagalbos.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtoju, šis daug informacijos apie S. Lozoraičio ir Žeimenos gatvių sankryžoje įvykusią nelaimę pateikti dar negalėjo.

Pašnekovas patvirtino, kad 14.52 val. pranešta apie dviejų automobilių susidūrimą. Pareigūnai informuoti, kad nelaimės metu vienas žmogus buvo sužeistas, vienas – prispaustas, dėl to į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai ir greitosios pagalbos medikai.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad čia išvyko Kauno rajono medikų brigada, tuo metu buvusi netoliese. Apie žmonių sužeidimus daugiau duomenų kol kas nėra.

Tuo metu Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas pridėjo, jog į nelaimės vietą išsiųstos dvi autocisternos su gelbėjimo įranga.

12 kv. m plote gatvėje pažirusios automobilių duženos, teršalai, tačiau tvarkyti važiuojamosios dalies ugniagesiai dar negali, kadangi policijos pareigūnai fiksuoja avarijos aplinkybes.

Papildyta 15.52 val.

Budintis Kauno apskrities VPK pareigūnas „Kas vyksta Kaune“ patikslino, kad sankryžoje susidūrė „Opel“ ir „BMW“. Į ligoninę išvežtas pastarojo automobilio vairuotojas ir keleivė. Pirminiais duomenimis, vairuotojai blaivūs – tai bus tikslinama ligoninėje.

Kauno GMPS žiniomis, greitosios pagalbos medikų Raseinių brigada į Kauno klinikas nuvežė moterį, patyrusią galvos traumą, Jonavos brigada – vyrą, kuriam sužalota koja. Vyriškis buvo nesmarkiai prispaustas, ugniagesiai jį greitai išlaisvino.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ieškomas orientacijos jausmą praradęs žmogus – pasisavino navigacijos sistemą

Išbandykite savo žinias – ar išlaikytumėte „Regitros“ teorijos egzaminą

Neįprasta kaunietės paroda: iš betono kurti papuošalai atkartoja Kauno klestėjimo laikotarpį

Merginą žiauriai sumušusio jurbarkiečio bausmė papiktino visuomenę: ruošia peticiją

Atostogas nutraukęs S. Skvernelis: tik A. Verygos informacija dėl koronaviruso bus teisinga

Dėl koronaviruso plečiamas rizikingų šalių sąrašas, ministerija kreipiasi į oro uostus ir avialinijas

„Achema“ ruošiasi ekstremaliai situacijai: suvažiavo ugniagesiai iš visos apskrities

Kaunas ir kiti didieji miestai papildomai dezinfekuoja viešąjį transportą

S. Malinauskas: visi, kas praneša apie koronaviruso atvejus Lietuvoje – meluoja

Koronavirusas artėja link Lietuvos: fiksuojami nauji atvejai Lenkijoje ir Estijoje (atnaujinta)