Avarijos vietoje Kalniečiuose – gausios specialiųjų tarnybų pajėgos (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį vairuotojus Kaune toliau persekioja nelaimės. Ryte nemenkos avarijos fiksuotos Nuokalnės gatvėje, kiek vėliau – Pramonės ir Taikos prospektuose, o ankstyvą popietę – ne itin judrioje Kalniečių sankryžoje. Čia prireikė ugniagesių ir medikų pagalbos.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtoju, šis daug informacijos apie S. Lozoraičio ir Žeimenos gatvių sankryžoje įvykusią nelaimę pateikti dar negalėjo.

Pašnekovas patvirtino, kad 14.52 val. pranešta apie dviejų automobilių susidūrimą. Pareigūnai informuoti, kad nelaimės metu vienas žmogus buvo sužeistas, vienas – prispaustas, dėl to į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai ir greitosios pagalbos medikai.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad čia išvyko Kauno rajono medikų brigada, tuo metu buvusi netoliese. Apie žmonių sužeidimus daugiau duomenų kol kas nėra.

Tuo metu Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas pridėjo, jog į nelaimės vietą išsiųstos dvi autocisternos su gelbėjimo įranga.

12 kv. m plote gatvėje pažirusios automobilių duženos, teršalai, tačiau tvarkyti važiuojamosios dalies ugniagesiai dar negali, kadangi policijos pareigūnai fiksuoja avarijos aplinkybes.

Papildyta 15.52 val.

Budintis Kauno apskrities VPK pareigūnas „Kas vyksta Kaune“ patikslino, kad sankryžoje susidūrė „Opel“ ir „BMW“. Į ligoninę išvežtas pastarojo automobilio vairuotojas ir keleivė. Pirminiais duomenimis, vairuotojai blaivūs – tai bus tikslinama ligoninėje.

Kauno GMPS žiniomis, greitosios pagalbos medikų Raseinių brigada į Kauno klinikas nuvežė moterį, patyrusią galvos traumą, Jonavos brigada – vyrą, kuriam sužalota koja. Vyriškis buvo nesmarkiai prispaustas, ugniagesiai jį greitai išlaisvino.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Žalgirio“ padėka Estijos krepšinio gerbėjams – rungtynės Taline

Sausra „džiovina“ ir Kauno hidroelektrinės darbą

Daugiau nei ketvirtį amžiaus praleidę kartu - skiriasi Zuokai

Dėl miesto centre atsivėrusios duobės - kenčia kauniečių piniginės

Laisvės alėjoje - neįprastas reginys iš gyvūnijos pasaulio (foto)

Kauno žudynių byla – vėl pareigūnų akiratyje: prašo atsižvelgti į „naują informaciją“

„Akropolyje“ vagis susižavėjo svetima pinigų prikimšta pinigine

Iškilmingai prisiekė Kauno apskrities policijos pareigūnai (foto)

Paskelbtos politikų turto deklaracijos: kur rikuojasi Kauno meras?

Specialistai apie taršą Kauno mariose: gal jau praskiedė lietus