Avarijos vietoje Kalniečiuose – gausios specialiųjų tarnybų pajėgos (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį vairuotojus Kaune toliau persekioja nelaimės. Ryte nemenkos avarijos fiksuotos Nuokalnės gatvėje, kiek vėliau – Pramonės ir Taikos prospektuose, o ankstyvą popietę – ne itin judrioje Kalniečių sankryžoje. Čia prireikė ugniagesių ir medikų pagalbos.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtoju, šis daug informacijos apie S. Lozoraičio ir Žeimenos gatvių sankryžoje įvykusią nelaimę pateikti dar negalėjo.

Pašnekovas patvirtino, kad 14.52 val. pranešta apie dviejų automobilių susidūrimą. Pareigūnai informuoti, kad nelaimės metu vienas žmogus buvo sužeistas, vienas – prispaustas, dėl to į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai ir greitosios pagalbos medikai.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad čia išvyko Kauno rajono medikų brigada, tuo metu buvusi netoliese. Apie žmonių sužeidimus daugiau duomenų kol kas nėra.

Tuo metu Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas pridėjo, jog į nelaimės vietą išsiųstos dvi autocisternos su gelbėjimo įranga.

12 kv. m plote gatvėje pažirusios automobilių duženos, teršalai, tačiau tvarkyti važiuojamosios dalies ugniagesiai dar negali, kadangi policijos pareigūnai fiksuoja avarijos aplinkybes.

Papildyta 15.52 val.

Budintis Kauno apskrities VPK pareigūnas „Kas vyksta Kaune“ patikslino, kad sankryžoje susidūrė „Opel“ ir „BMW“. Į ligoninę išvežtas pastarojo automobilio vairuotojas ir keleivė. Pirminiais duomenimis, vairuotojai blaivūs – tai bus tikslinama ligoninėje.

Kauno GMPS žiniomis, greitosios pagalbos medikų Raseinių brigada į Kauno klinikas nuvežė moterį, patyrusią galvos traumą, Jonavos brigada – vyrą, kuriam sužalota koja. Vyriškis buvo nesmarkiai prispaustas, ugniagesiai jį greitai išlaisvino.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ramybės parke penktadienį atidarytas Istorijų festivalis: į laiko kelionę kvies visą savaitę (foto)

Skaudi klaida Kauno klinikose: vietoje vaistų ligonei sulašinta dezinfekcinio skysčio

Pravieniškėse - investicija į apsaugos gerinimą: skiriama milijoninė suma

Penktadienio vakarą Garliavoje - masinė avarija: užblokuotas kelias

Sujudimas Kauno centre: Nemuno saloje rastas moters kūnas

Šokiruojantys vaizdai Kauno senamiestyje vertė miestiečius trumpam sustoti

Naikinamos žalios rodyklės - ne vienintelė naujovė: sankryžose į dešinę suksime kitaip

URM vardu melagingai pranešta apie prašymą į Lietuvą perkelti branduolinius ginklus

Viešosios paslaugos peržengia savivaldybių ribas

Lietuva už kelis šimtus milijonų pirks naujus JAV sraigtasparnius