Kauniečiai įspėja: čia net vos judėdami slydome šonu

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš vidurdienį socialiniuose tinkluose vairuotojai pasidalijo Akademijoje apsivertusio automobilio vaizdais. Kauniečiai teigė, kad šioje vietoje itin slidu, išsilaikyti važiuojamoje dalyje sudėtinga.

Nuo išsukimo į griovį nuslydusi ir apvirtusi transporto priemonė užfiksuota apie 10.30 val. Prie automobilio stovėjo du žmonės – incidento liudininkai patikino, kad jie sveiki.

Mašinos suvaldyti nepavyko ant Akademijos viaduko, nuo Aleksandro Stulginskio universiteto išsukinėjant į A5 kelią važiuoti Garliavos kryptimi. Kauniečiai netruko pastebėti, kad nuvažiavimas visiškai apledėjęs.

Ne vienas vairuotojas tvirtino čia važiuodamas antradienį praradęs automobilio kontrolę ir vos nenulėkęs. Anot internetinės diskusijos dalyvių, sukibimo „rasti“ nesisekė net ir vos judant.

„Tuo posūkiu šiandien važiavau – užteko ir 30 km/val., visą atkarpą skersas praslydau“, – sakė Vytautas. Ernestas jam antrino, kad čiuožė net judėdamas 10 km/val., kitų klastingame posūkyje negelbėjo nė visi varantieji automobilio ratai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad 10.14 val. pranešta apie minėtoje vietoje apvirtusį „Citroen“. Eismo įvykio metu nei žmonės, nei kitų šalių turtas nenukentėjo – vairuotojas pats pasirūpins automobilio pašalinimu iš griovio.

87 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netrukus bus pristatyti pirmieji oficialūs G. Nausėdos portretai

„Vičiūnai“ plečia įmonių tinklą užsienyje: verslą plėtos Kaukazo regione

Žiauriai sumuštos jurbarkietės istorija: mergina jau gali duoti parodymus

Vykdant darbus Kaune, iš priekabos pasipylė stipri rūgštis (foto)

Teismas sustabdė įtartiną Kauno rajono savivaldybės konkursą

Sutvarkyta dar viena vaizdinga vieta Kauno marių pakrantėje

Kauno teismas priėmė sprendimą dėl A. Paleckio suėmimo

Kokią garantiją rangovas privalo suteikti atliktiems statybų darbams?

Prašo kauniečių pagalbos: gal matėte eismo įvykį Pramonės prospekte?

Nustebino Kauno pareigūnų elgesys: jie ne taip viską suprato