Fiksuoja skaitytojas: į Kauną atėjo penktadienis

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas vienoje viešojo transporto stotelėje užfiksavo itin nuotaikingą šou. Kauniečio manymu, šokio judesiais vaikinas šventė pasibaigusią darbo savaitę ir sveikino ateinantį savaitgalį.

„Kaune penktadienis“, – juokėsi, rodosi, visiškai atsipalaidavusį šokėją nufilmavęs Mantas. Gerą nuotaiką spinduliuojančiu pasirodymu praeiviai apie 17 val. apdovanoti vienoje Petrašiūnų stotelėje.

Kaip pasakojo skaitytojas, jam belaukiant troleibuso, ausines užsidėjęs vyrukas smaginosi bent 10 minučių. Ne tik šoko paskendęs savo pasaulyje, tačiau su visais draugiškai sveikinosi.

Anksčiau šio žmogaus šokant gatvėje Mantas teigė nematęs, veidas jam pasirodė nepažįstamas, tad galima manyti, kad savaitgalinio džiaugsmo protrūkiais dažnai jis nesišvaisto.

Vaizdo įraše matomas šokėjas atrodė kaip reikiant įsijautęs. Tiesa, į aplinką reagavo adekvačiai: pro šalį važiuojant policijos ekipažui, akimirkai kiek nusiramino. Tik įdomu, kodėl – gal Lietuvoje viešose vietose jau uždrausta ir šokti?

Kadangi negalime atspėti, kokios muzikos klausė kasas pasileidęs vaikinas, jo judesiams atvirkštine eiga siūlome pritaikyti šį šeštadienio troškulį užvis geriausiai įkūnijantį klasikinį Oliver Cheatham takelį:

91 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Antradienio vakarą kauniečiai vėl galėjo stebėti įdomų reiškinį danguje

Kauno koronaviruso dienoraštis #7

Seimas norėjo pakelti algas visiems medikams, bet nepakėlė niekam

Seimas: karantino metu užsikrėtę pacientai galės būti gydomi priverstinai

Kauno klinikos vadovaus visoms ligoninėms kovojančioms su koronavirusu

Koronavirusu užsikrėtusiųjų skaičius toliau auga: nustatyti dar 4 atvejai

Seimas nusprendė: baudos už karantino taisyklių pažeidimus bus gerokai didesnės

Savanorių prospekte atvira liepsna dega namas (video, foto)

Seime užfiksuotas dar vienas koronaviruso atvejis

Greitosios medikų pagalbos šauksmas: tyrimai neatliekami, gyvena atsiskyrę nuo artimųjų