Žaibiška policijos operacija: Kaune rastas šįryt pavogtas automobilis

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ankstų šeštadienio rytą automobilio pasigedusiems kėdainiškiams pasisekė – atrodo, kad jie savo transporto priemonę atgaus. Operatyviai į iškvietimą sureagavę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai rado pavogtą „Mitsubishi“ ir į areštinę pristatė du asmenis.

Šeštadienio pavakarę su „Kas vyksta Kaune“ susisiekusi skaitytoja informavo apie Kaune, Marvelės g. 106 esančioje „Skulo“ degalinėje vykstančią sulaikymo operaciją, čia esą dirbo kriminalistai.

Moteris teigė, kad pričiupti šeštadienio rytą iš namo kiemo Kėdainiuose „Mitsubishi“ automobilį pasisavinę asmenys. Apie pastebėtą ieškomą transporto priemonę, kaip pasakojo kaunietė, pranešė degalinės lankytojai.

Policija į nurodytą vietą atvyko per 3 min. ir žaibiškai griebė vyrukus. Skaitytoja pridūrė, kad vairuotojas įtariamas važiavęs girtas, nors policija su asmenų blaivumu susijusių duomenų portalui nepateikė. Po operacijos prie automobilio liko vienas policijos ekipažas.

Kauno apskrities VPK budėtoja „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad policijai 15.42 val. visų pirma pranešta apie nesaugų vairavimą. Neilgai trukus paaiškėjo, kad kauniečių akiratin papuolė būtent šįryt nušvilptas automobilis – pareigūnė patvirtino, kad jis surastas.

Į areštinę pristatyti du asmenys, ne važiavę užvestu automobiliu, o jį stūmę. Kol kas nežinoma, ar jie bus sulaikyti ir taps įtariamaisiais vagyste, policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Kaip šeštadienio rytą rašė portalas 15min.lt, 2006 m. pagamintas pilkos spalvos „Mitsubishi Grandis“ iš privataus namo kiemo Kėdainių J. Janonio gatvėje pavogtas sausio 12 d., 5.34 val. Kauno apskrities policija pranešimo apie nusikaltimą sulaukė šeštadienį, 7.22 val. – nukentėjusieji nuostolius įvertino 4 tūkst. eurų.

Mašinos savininkė portalui pasakojo, kad automobilį šeima turėjo trejus metus. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo ankstų rytą, žmonėms miegant, į kiemą įsliūkinantį vyrą, kuris sėdo į atrakintą automobilį ir uždegimo spynelėje radęs raktelius tiesiog išvažiavo pro vartus.

37 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Įspūdinga taškų persvara Stambulo „Daruššafaka“ sutriuškinęs „Žalgiris“ tęsia pergalių seriją

Įspėja vairuotojus: sukčiai ėmėsi eismo įvykių deklaracijų

Sąmyšis Kauno pašonėje: stumbrai trikdė ne tik automobilių, bet ir traukinių eismą

Skaudi nelaimė netoli Domeikavos: dvi mergaitės atsidūrė ligoninėje

Dalijasi skaitytojas: kauniečių mėgstamame parke - nuostabiai pavasariška popietė

Kaune sužydėjo „Kino pavasaris“: įvardijo festivalio favoritus

Vairuotojai įspėja: Taikos prospekte formuojasi didžiulė spūstis

Kauno zoologijos sode išdygs naujas pastatas

Laimės dieną „Happspace“ judėjo meksikietišku ritmu

Klastinga liga užsikrėtusi jauna kaunietė gydėsi pusantrų metų