Po pertraukos SEL sugrįš į Kauną: skelbia datą ir kainas

Indrė PIX nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

2018-ieji geriausios koncertinės grupės SEL lyderiui Egidijui Dragūnui buvo itin sėkmingi. Tūkstančius gerbėjų į savo šou sukvietęs atlikėjas pagaliau praneša svarbiausias šių metų naujienas: kur ir kada vyks jo grandioziniai koncertai 2019-aisiais bei kiek kainuos pirmieji bilietai.

Trečiadienį paviešintame pranešime E. Dragūnas paskelbė apie du šiemet rengiamus savo šou. Liepos 6-ąją, kaip jau ne vienerius metus iš eilės, koncertas griaudės Klaipėdoje, o gruodžio 21-ąją SEL grįžta į Kauną, kur pernai nekoncertavo.

„Džiaugiuosi pranešdamas savo grupės koncertų datas ir tuo pačiu jaudinuosi. Man reikės labai gerai pasukti galvą, kaip dar labiau nustebinti gerbėjus“, – atviravo E.Dragūnas. Pasak atlikėjo, jis ketina pagaliau pamaloninti ir tuos, kurie nekantriai laukia naujų SEL kūrinių.

Džiugi žinia ir tiems, kurie tikisi grupės koncertą pamatyti ir išgirsti už mažiausią kainą. „Pirmieji 1000 bilietų yra parduodami už simbolinę kainą – nuo 15 eurų. Tad norintiems sutaupyti verta paskubėti įsigyti pigiausius bilietus“, – pranešime ragina šou organizatoriai.

Anot jų, tokia kainodara pasirinkta neatsitiktinai. Grupės lyderio pageidavimu, visuomet pirmieji bilietai parduodami pigiau ir orientuoti į jaunuosius gerbėjus, kuriems kiekvienas euras yra svarbus.

Tuo tarpu pats E. Dragūnas sausio mėnesį skiria naujų šou organizavimui: jau repetuoja su savo muzikantų grupe, kuria naujus sceninius sprendimus. Atlikėjo atstovai primena, kad šįmet SEL vėl pretenduoja tapti geriausia koncertine metų grupe M.A.M.A. apdovanojimuose.

224 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atsako advokatė: ką daryti norint priimti palikimą nepilnamečio vardu?

Po gaivesnio savaitgalio - dar viena karščio banga

Sveikatingumo diena Kaune: šūsnis pramogų ir gyvybiškai svarbios pamokos

Perkėloje pasikeitė tvarka: iš Kauno važiuojantiems autobusams - jokių išimčių

Kaunas: kine, iš paukščio skrydžio, o gal detalėse?

Automobilių parkavimo ypatumai Kaune: kur noriu, ten stoviu?

Mokslo metų mama laukia su siaubu: kainos šokiravo

Kaune įsikūrusiame didžiausiame Lietuvos rožyne - žydėjimo pikas

Nelaimė Kulautuvoje: Kauno pareigūnas važiuodamas dviračiu sužalojo mažametį

Gedulo ir vilties dieną - masinė iniciatyva suvienijo visą Lietuvą