Po pertraukos SEL sugrįš į Kauną: skelbia datą ir kainas

Indrė PIX nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

2018-ieji geriausios koncertinės grupės SEL lyderiui Egidijui Dragūnui buvo itin sėkmingi. Tūkstančius gerbėjų į savo šou sukvietęs atlikėjas pagaliau praneša svarbiausias šių metų naujienas: kur ir kada vyks jo grandioziniai koncertai 2019-aisiais bei kiek kainuos pirmieji bilietai.

Trečiadienį paviešintame pranešime E. Dragūnas paskelbė apie du šiemet rengiamus savo šou. Liepos 6-ąją, kaip jau ne vienerius metus iš eilės, koncertas griaudės Klaipėdoje, o gruodžio 21-ąją SEL grįžta į Kauną, kur pernai nekoncertavo.

„Džiaugiuosi pranešdamas savo grupės koncertų datas ir tuo pačiu jaudinuosi. Man reikės labai gerai pasukti galvą, kaip dar labiau nustebinti gerbėjus“, – atviravo E.Dragūnas. Pasak atlikėjo, jis ketina pagaliau pamaloninti ir tuos, kurie nekantriai laukia naujų SEL kūrinių.

Džiugi žinia ir tiems, kurie tikisi grupės koncertą pamatyti ir išgirsti už mažiausią kainą. „Pirmieji 1000 bilietų yra parduodami už simbolinę kainą – nuo 15 eurų. Tad norintiems sutaupyti verta paskubėti įsigyti pigiausius bilietus“, – pranešime ragina šou organizatoriai.

Anot jų, tokia kainodara pasirinkta neatsitiktinai. Grupės lyderio pageidavimu, visuomet pirmieji bilietai parduodami pigiau ir orientuoti į jaunuosius gerbėjus, kuriems kiekvienas euras yra svarbus.

Tuo tarpu pats E. Dragūnas sausio mėnesį skiria naujų šou organizavimui: jau repetuoja su savo muzikantų grupe, kuria naujus sceninius sprendimus. Atlikėjo atstovai primena, kad šįmet SEL vėl pretenduoja tapti geriausia koncertine metų grupe M.A.M.A. apdovanojimuose.

224 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dėl jauno vairuotojo klaidos avarijoje sužalotas kūdikis

Kaune – nemokama paroda apie Vilnių

Nori keisti vaikų paėmimą – kartu pas globėjus išsikraustytų ir vienas iš tėvų

Pristatytų picų vaizdas klientą išmušė iš vėžių: „kažkas iškrito, nepykite“

Buvusios mokyklos pastate Pakaunėje įsikurs nauja įstaiga

Suskaičiuotos parlamentarų išlaidos: vieni žarstė tūkstančius, kiti nepanaudojo nė cento

Mirtinas smūgis nusikalstamam statybų verslui: akiratyje - daugiau nei 100 asmenų ir įmonių

Kaune vystys technologijas, kurios leistų sutaupyti milijardus eurų

Siūloma darbo skelbimuose privalomai nurodyti naują informaciją

Kauniečiai įspėja: čia net vos judėdami slydome šonu