Dingęs jaunas vyras, kurio paieškoms ruošiasi kariuomenė, pastebėtas Kaune?

Socialinio tinklo „Facebook“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienį savanoriai pradėjo masinę Vytauto Prunskaus paiešką, prie jų pirmadienį prisijungs policijos ir kariuomenės pajėgos. Nors žmonių jėgos sutelktos į Molėtų rajono, Padvarnių kaimo apylinkes, kur ir dingo jaunas vyras, liudininkų teigimu, penktadienį jis galimai pastebėtas Kauno „Maximoje“.

Penktadienį, sausio 04 dienos vakarą socialiniame tinkle „Facebook“ pasklido žinia: buriami savanoriai, kurie padėtų surasti nuo sausio 02 dienos dingusį jaunuolį. Nors paieškos prasidėjo vos jam dingus, savanoriai rinkosi šeštadienį 10 valandą ryto prie Padvarnių kaimo pieninės ir įnirtingai ieško dingusio V. Prunskaus.

Penktadienį vykusiose paieškose turėjo dalyvauti pareigūnai ir kariai, tačiau jie dėl sniego nutarė prisijungti pirmadienį.

Visgi, pasak į „Kas vyksta Kaune“ besikreipusio skaitytojo, naktį iš penktadienio į šeštadienį, prieš vidurnaktį, jauno vyro beieškančius asmenis pasiekė žinia, kad V. Prunskus pastebėtas Kaune, tačiau, kaip jie patys teigia, kol kas tai tik „šakėmis ant vandens“ parašyta informacija. „Viena moteris rašė, kad lyg ir matė jį visą parą dirbančioje Kauno „Maximoje XX“, tačiau nori gauti leidimą parduotuvės vaizdo įrašų peržiūrai, kad įsitikintų, ar tikrai jis ten buvo“, – informacija dalinasi skaitytojas.

Kaip rašoma anksčiau internete patalpintame įraše, paskutinį kartą jaunas vyras matytas šių metų sausio 02 dieną, apie 12 valandą Molėtų raj. Suginčių sen. Padvarnių kaime.

„Vilkėjo tamsią juodą striukę, avėjo juodais auliniais batais, kepurė megzta arba „full cap’as“. Aukštas, stambesnio sudėjimo, nešiojo akinius.

50 metrų nuo sodybos, kurioje buvo pastebėtas paskutinį kartą, buvo rasta asmens tapatybės ir banko kortelės. Vytauto telefonas nuo sausio 2 dienos 14:50 valandos išjungtas. Policija planavo paiešką su karinėmis pajėgomis šiandienai, bet nukėlė pirmadieniui“, – skelbiama „Facebook“ įraše.

Jauno vyro artimieji prašo turinčius kokios nors informacijos ar mačiusius V. Prunskų skambinti numeriu 860578172 arba pranešti policijai.

Utenos apskrities policija „DELFI“ portalui patvirtino, kad šis vyras intensyviai ieškomas. Penktadienio vakarą policininkai apylinkėse paiešką sustabdė sutemus.

24 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dėl jauno vairuotojo klaidos avarijoje sužalotas kūdikis

Kaune – nemokama paroda apie Vilnių

Nori keisti vaikų paėmimą – kartu pas globėjus išsikraustytų ir vienas iš tėvų

Pristatytų picų vaizdas klientą išmušė iš vėžių: „kažkas iškrito, nepykite“

Buvusios mokyklos pastate Pakaunėje įsikurs nauja įstaiga

Suskaičiuotos parlamentarų išlaidos: vieni žarstė tūkstančius, kiti nepanaudojo nė cento

Mirtinas smūgis nusikalstamam statybų verslui: akiratyje - daugiau nei 100 asmenų ir įmonių

Kaune vystys technologijas, kurios leistų sutaupyti milijardus eurų

Siūloma darbo skelbimuose privalomai nurodyti naują informaciją

Kauniečiai įspėja: čia net vos judėdami slydome šonu