Paaiškėjo vyro, užgesusio Kauno klinikų teritorijoje, mirties priežastis

„Kas vyksta Kaune“ montažo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iš LSMU ligoninės Kauno klinikų po apžiūros išleistas vyras mirė tos pačios gydymo įstaigos teritorijoje. Penktadienio popietę Vladimiro Šeiko artimieji išgirdo mirties priežastį ir dalinasi skaudaus išgyvenimo detalėmis.

„Penktadienio popietę gavome mirties liudijimą, kuriame nurodyta, kad tėčiui sustojo širdis“, – teigia gedinti Julija Šeiko.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriaus medikų apžiūrėtas ir Naujųjų išvakarėse dingęs vyras vėliau buvo rastas ligoninės teritorijoje.

Vyras be gyvybės ženklų gulėjo vos už šimto metrų nuo priėmimo skyriaus, krūmais apaugusioje vietoje. Vyriškio artimieji sukrėsti, juk sekmadienio naktį Naujųjų išvakarėse itin prastai pasijutusį vyrą jie atvežė į ligoninę. Čia po vidurnakčio jį atlydėjusioms žmonai ir dukrai pasakyta važiuoti namo ir atvykti rytą.

„Lydėjo ir mama, ir sesuo. Ir mamai buvo pasakyta, kad sugrįžkite prieš aštuonias, kada darysime sprendimą: ar jį guldysime į atitinkamą skyrių pagal diagnozę, ar galbūt jūs galėsite išsivežti jį namo“, – sako vyro dukra Julija Šeiko.

Ji prisimena, kad tėtis tuo metu jautėsi labai blogai, į klinikas buvo atvežtas greitosios pagalbos, jo kraujospūdis buvo gerokai pakilęs, skaudėjo krūtinę ir galvą, medikai šiandien sako, kad vyrui buvo atlikti visi būtini tyrimai.

O esą anksčiau namo jį nuspręsta išleisti šiam pasijutus geriau.

„Buvo atlikti tyrimai, tokie kaip galvos kompiuterinė tomografija, pilvo ultragarsinis tyrimas, kraujo tyrimai, krūtinės ląstos rentgenograma. Nebuvo nustatyta jokių sužalojimų, kurie neleistų žmogui išvykti, ir nesant medicininių indikacijų žmogus išvyko 03.54 minutės“, – sako Skubiosios pagalbos skyriaus vadovas Linas Darginavičius.

Tad rytą atvykusi žmona Irena vyro ligoninėje nerado, nesulaukusi jo ir namie su dukromis suskubo ieškoti, pranešta ir policijai. Deja, iki trečiadienio popietės visos pastangos buvo bevaisės.

„Dėjom visas pastangas mes, mūsų artimieji, draugai, policijos pareigūnai, kad tėtis būtų rastas, rastas gyvas. Kreipėmės klinikose visur, kur galėjom, ypatingai didelį dėmesį skirdami prašymui, kad būtų patikrintos video kameros, tačiau mums buvo atsakyta… Daugiau šiai dienai komentuoti mes negalime, mums reikia rūpintis savo tėčiu, kad jį palaidotume“, – sakė J, Šeiko.

Vaizdo kamerų įrašai peržiūrėti tik po policijos prašymo, juose užfiksuotas iš priėmimo skyriaus išeinantis ne itin tvirtai žengiantis vyras. Po intensyvios apžiūros pačioje klinikų teritorijoje vyriškio kūnas ir rastas.

Šeima prašo visų, turinčių informacijos apie įvykį ar mačiusių V. Šeiko naktį iš gruodžio 30 į 31 (iš sekmadienio į pirmadienį) Kauno klinikose ar jų teritorijoje Eivenių g., susisiekti telefonu +370 611 35 723. Vyro požymiai: 172 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, žilų plaukų. Dingimo dieną jis vilkėjo tamsiai žalios (chaki) spalvos striukę, pilkas sportines kelnes bei avėjo juodos spalvos batus.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

162 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dėl jauno vairuotojo klaidos avarijoje sužalotas kūdikis

Kaune – nemokama paroda apie Vilnių

Nori keisti vaikų paėmimą – kartu pas globėjus išsikraustytų ir vienas iš tėvų

Pristatytų picų vaizdas klientą išmušė iš vėžių: „kažkas iškrito, nepykite“

Buvusios mokyklos pastate Pakaunėje įsikurs nauja įstaiga

Suskaičiuotos parlamentarų išlaidos: vieni žarstė tūkstančius, kiti nepanaudojo nė cento

Mirtinas smūgis nusikalstamam statybų verslui: akiratyje - daugiau nei 100 asmenų ir įmonių

Kaune vystys technologijas, kurios leistų sutaupyti milijardus eurų

Siūloma darbo skelbimuose privalomai nurodyti naują informaciją

Kauniečiai įspėja: čia net vos judėdami slydome šonu