Vaizdas nustebino: Šilainiuose – kalnas išmestų eglučių

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečius iškart po Kalėdų pribloškė reginys Šilainių turgavietėje. Kalnas eglučių, už kurias dar prieš porą dienų reikėjo kloti ne tokius jau menkus pinigus, rodosi, atgulė prie konteinerio išmetimui.

Gruodžio 26 d. užfiksuotose vaizduose matyti iki kraštų prikrautas konteineris, šalia – didelė krūva iš pažiūros išmetamų eglučių, kurių dalis atrodo visai neblogai, nors šių medžių paklausa iškart po Kūčių, be abejo, krito iki nulio.

Konteineris, į kurį surenkami kalėdiniai augalai, tiesa – ne „Kauno švaros“, o griovimo ir statybos darbais užsiimančios įmonės „Agdema“. Ant talpos nurodomu numeriu „Kas vyksta Kaune“ pavyko susisiekti su jos vadovu Egidijumi Babiansku, kuris patvirtino, kad Šilainių turgavietę valdančiai bendrovei „Dalminta“ šiemet kalėdiniu laikotarpiu išnuomoti du konteineriai būtent eglutėms sukrauti.

Konteineris nuomotais ir pernai, o iki tol turgus „Agdemos“ paslaugomis nesinaudojo. „Kas buvo sukrauta į konteinerį, išvežėme ketvirtadienį, o kas sudėta šalia ir liko, turėtų susitvarkyti patys prekybininkai“, – sakė pašnekovas, pridūręs, kad medžiai išvežami į didelių gabaritų ir pavojingų atliekų priėmimo aikšteles, kurias eksploatuoja VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras.

E. Babianskas tik spėliojo, kodėl eglių lieka tiek daug – ar kainos per didelės, ar prekybininkai turėjo per daug eglių. Pernai, anot „Agdemos“ vadovo, eglučių tikrai tiek neišmesta, prisirinko apie pusė konteinerio šakų.

„Ir šįkart į konteinerį daugiausia buvo prikrauta šakų ir pardavimui nelabai tinkamų medžių – gražesnes, tvarkingas egles pardavėjai pasiliko. Gal naudos vainikams pinti, gėlininkams atiduos, galbūt turi kažkokių minčių“, – kalbėjo E. Babianskas.

Susisiekti su Šilainių turgavietę valdančia įmone „Dalminta“ ir sužinoti tikslesnes eglučių pertekliaus priežastis nei ketvirtadienį, nei penktadienį „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams nepavyko.

82 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pakartotinis pranešimas: uždaromas Aleksoto tiltas

Tyrimas atskleidė senatvės Lietuvoje realybę: rezultatai sukrėtė net tyrėjus

Seime svarstymai dėl stichijų padarinių: akiratyje – ūkininkai

Iškilo naujas siūlymas – neapmokestinti surinktų žmonių aukų

Žinios iš buvusio Kauno mero: siūlo pakeisti vardines rinkėjo korteles

Kaunietis atskleidė daugiau detalių apie gyvybę nusinešusią avariją

Buvusio žalgiriečio D. Lavrinovičiaus šeimą aplankė gandrai: atskleidė vardą

Karštas diskusinis klausimas – gimdymas sulaukus 45-erių: už ar prieš?

Kauno rajone didelė nelaimė – mašinos skrydis nuo kelio

Joninių atgarsiai pareigūnų ir gaisrininkų akimis: buvo įprasta naktis