Nauja informacija: apvirtus automobiliui, į ligoninę išvežti keturi žmonės

Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šventinės dienos vakaras kelyje vairuotojui ir keleiviams baigėsi ligoninėje. Automobiliui rėžusis į kliūtį, nukentėjo keturi žmonės.

„Kas vyksta Kaune“ jau rašė apie gruodžio 26 d., prieš 18 val., Kėdainių rajono Josvainių seniūnijoje, kelio Aristava-Kėdainiai-Cinkiškis 26 kilometre nutikusią skaudžią nelaimę. Ji, kaip manoma, nutiko dėl antrosios Kalėdų dienos vakarą kelius padengusio pavojingo ledo.

Kauno apskrities vyriausias policijos komisariatas (VPK) ir Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba (PGV) ketvirtadienio rytą pateikė daugiau informacijos apie šią avariją. Paaiškėjo, kad apie 17.40 val. nuo kelio nulėkęs automobilis „Mazda 2“ vertėsi ir rėžėsi į medžius.

Transporto priemonė buvo visiškai sumaitota, policijos nuotraukose matyti, kad automobiliui trūksta galinių kairės pusės durelių. Ugniagesių duomenimis, salone ant galinės sėdynės buvo prispausta moteris – ją belaisvinant hidrauline įranga, pašalintos ir durelės, nukentėjusioji perduota medikams.

Policija taip pat patikslino, kad ligoninėje atsidūrė ir 1958 m. gimęs vairuotojas, kuris buvo blaivus. Kaip jau pranešta vakar, į gydymo įstaigą išvežtos trys keleivės, gimusios 2004 m., 1992 m. ir 1957 m.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Laukia džiazuojantis savaitgalis, Atvelykio pramogos bei ekologijos pamokos (renginių apžvalga)

Šį savaitgalį kauniečius kvies sodinukų mugė „Aš sodinu“

Minint įspūdingą „Gintarinės poros“ sukaktį - pokalbis su legendiniais Kauno šokėjais J. ir Č. Norvaišomis (tiesioginė transliacija)

Planai išgerti nevengiančioms nėščiosioms: priverstinis gydymas ir priežiūra visą parą

Atšilus orams Kaune padaugėjo prašančiųjų išmaldos: baudžiami ir aukojantys

Senjorams – galimybė atnaujinti vairavimo įgūdžius

Advokatė atsakė į klausimą, iki kada tėvai turi išlaikyti savo vaikus

Kaune pristatoma Londone eksponuota tarptautinė paroda „Bėgimas su vilkais“

Padidėjusi oro tarša kietosiomis dalelėmis – geriau likti namuose

VDU atkūrimo 30-metis paminėtas be patoso: istoriją įamžino filme