Kauniečiai rado būdą, kaip nuotaikingai pasveikinti visus su šv. Kalėdomis

Vaizdo įrašo stopkadras nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šv. Kalėdos – tai toks metas, kai skubame aplankyti artimuosius, juos apkabinti ir pasakyti kažką gražaus. Kartais tam tenka įveikti nedidelius atstumus, o kartais nuvažiuoti, pavyzdžiui, iš Kauno į Klaipėdą. Tačiau jokie šimtai kilometrų nėra kliūtis, jei su savimi pasiimama gera nuotaika. Kauniečiai Juozas ir Kęstutis puikus to pavyzdys.

Socialiniame tinkle „Facebook“ sekmadienio popietę kaunietis Juozas pasidalijo nuotaikingu vaizdo įrašu, prie kurio trumpai – drūtai parašė: „Sveikinimas“. Tačiau paspaudus mygtuką „Play“ pasigirsta kur kas daugiau žodžių, kuriuos kiek vėliau pakeičia „gyvai“ atliekamos įvairiausios dainos tiesiog automobilio salone.

„Sveiki visi! Mes norėtume kartu su Kęstuliu pasveikint visus, grįžtančius namo švęsti jaukiausių metų švenčių, tai yra Kalėdų. Mes pasipuošę gražiai – kalėdiniais megztinukais važiuojame aplankyti tėvelių ir nešame visiems jums sveikinimo dainą“, – sakė jis ir vos po akimirkos abu su bičiuliu užtraukė mintyse turėtą repertuarą.

Automobilyje, riedančiame žiemiškai snieguotu keliu, emocingai ir nuotaikingai skambėjo įvairiausios šventinės dainos: „Feliz Navidad“, Birutės Dambrauskaitės – „Palinkėk man gerų Kalėdų“, Tomo Augulio – „Kalėdų naktį tylią“, „Kardiofono“ – „Ant kalėdinės eglutės“, grupės „Vairas“ – „Broliai“.

„Važiavome su klasioku Kęstučiu aplankyti tėvų iš Kauno į Klaipėdą ir apsnigti medžiai bei laukai mus privertė dainuoti. Juk su daina smagiau. Tad pamanėme, jog vaizdo įrašu būtų gera pasidalyti su visais, o be to automobilyje radijas „netraukė“, – šypteli Juozas.

Mudu su bičiuliu baigėme vidurinę mokyklą jau prieš 15 metų, bet vis dar dainuojame. Nesame atlikėjai, tiesiog traukdami dainas, prisimename laikus, kai mūsų tėvai dainuodavo kone visomis progomis, tai darome ir mes, portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams pridūrė linksmumo nestokojantis kaunietis.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

„Volfas Engelman Studijoje“ atidarytas „Kaunas Jazz“ festivalis

Arenoje paminėtas istorinis įvykis: ant parketo žengė legendiniai žalgiriečiai

Projektas dėl nemokamų bakalauro studijų įgauna vis aiškesnę formą

Paaiškėjo, kada radiatoriai ims vėsti ir Kauno rajone

Iki galo kovojusiam „Žalgiriui“ kitas mačas Eurolygoje gali būti paskutinis

Su automobiliu kliudyta moteris pagalbos nesulaukė – kaltininkas net nesustojo

Turkų sirgalių šį vakarą „Žalgirio“ arenoje gali nesigirdėti

Neeilinis sužvėrėjimas: kaunietis sukėlė muštynes bare, o tada sumušė vos trijų mėnesių kūdikį

Kaune iškrautas pirmasis Nemunu atkeliavęs komercinis krovinys

Šventinį savaitgalį vairuotojai nevengė sėsti už vairo išgėrę