Kauniečiai rado būdą, kaip nuotaikingai pasveikinti visus su šv. Kalėdomis

Vaizdo įrašo stopkadras nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šv. Kalėdos – tai toks metas, kai skubame aplankyti artimuosius, juos apkabinti ir pasakyti kažką gražaus. Kartais tam tenka įveikti nedidelius atstumus, o kartais nuvažiuoti, pavyzdžiui, iš Kauno į Klaipėdą. Tačiau jokie šimtai kilometrų nėra kliūtis, jei su savimi pasiimama gera nuotaika. Kauniečiai Juozas ir Kęstutis puikus to pavyzdys.

Socialiniame tinkle „Facebook“ sekmadienio popietę kaunietis Juozas pasidalijo nuotaikingu vaizdo įrašu, prie kurio trumpai – drūtai parašė: „Sveikinimas“. Tačiau paspaudus mygtuką „Play“ pasigirsta kur kas daugiau žodžių, kuriuos kiek vėliau pakeičia „gyvai“ atliekamos įvairiausios dainos tiesiog automobilio salone.

„Sveiki visi! Mes norėtume kartu su Kęstuliu pasveikint visus, grįžtančius namo švęsti jaukiausių metų švenčių, tai yra Kalėdų. Mes pasipuošę gražiai – kalėdiniais megztinukais važiuojame aplankyti tėvelių ir nešame visiems jums sveikinimo dainą“, – sakė jis ir vos po akimirkos abu su bičiuliu užtraukė mintyse turėtą repertuarą.

Automobilyje, riedančiame žiemiškai snieguotu keliu, emocingai ir nuotaikingai skambėjo įvairiausios šventinės dainos: „Feliz Navidad“, Birutės Dambrauskaitės – „Palinkėk man gerų Kalėdų“, Tomo Augulio – „Kalėdų naktį tylią“, „Kardiofono“ – „Ant kalėdinės eglutės“, grupės „Vairas“ – „Broliai“.

„Važiavome su klasioku Kęstučiu aplankyti tėvų iš Kauno į Klaipėdą ir apsnigti medžiai bei laukai mus privertė dainuoti. Juk su daina smagiau. Tad pamanėme, jog vaizdo įrašu būtų gera pasidalyti su visais, o be to automobilyje radijas „netraukė“, – šypteli Juozas.

Mudu su bičiuliu baigėme vidurinę mokyklą jau prieš 15 metų, bet vis dar dainuojame. Nesame atlikėjai, tiesiog traukdami dainas, prisimename laikus, kai mūsų tėvai dainuodavo kone visomis progomis, tai darome ir mes, portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams pridūrė linksmumo nestokojantis kaunietis.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos?

Pakaunės krašte žavūs miesteliai ir nepakartojamas gamtos grožis

Šilumą kol kas teks pamiršti: šalnos darysis vis įžūlesnės

Kelininkai Kaune asfaltą kloja tiesiai į balą (video)

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis