Sveikiname kauniečius su išaušusiu baltu ir snieguotu šv. Kalėdų rytu!

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Net nedrąsu sakyti, bet jei neturėtume kalendorių ar, tarkime, prabustume iš letargo miego, greičiausiai tai tebūtų dar vienas eilinis žiemos rytas. Tačiau tikrai ne įrašas kalendoriuje, ne namuose ir miestuose įžiebtos eglutės, net ne daugybė kalėdinių dovanų ir sveikinimų šį rytą paverčia ypatingu, šventu, džiaugsmingu ir prasmingu. Šiam rytui stebuklo magiją padovanoja gimęs kūdikis – žmogus ir Dievas viename. 

Ko moko mus, žmones, ši istorija? Visų pirma, dieviškumo, kurį kurdamas Žmogaus paveikslą, kiekviename mūsų nupiešė Kūrėjas. Tačiau būdamas išmintingas jis niekaip negalėjo paneigti ir kitos – labai žmogiškos – silpnos bei nuodėmingos mūsų pusės. 

Visas žmogaus gyvenimas – tai nuolatinės dieviškosios pusės paieškos. Tos pusės, kuri gera, atjaučianti, gera linkinti, niekada nepasiduodanti, tikinti ir atleidžianti. Visas žmogaus gyvenimas – tai ir tos nuodėmingosios, silpnosios, tingiosios, savanaudės, pikta linkinčios pusės kova su mūsų pačių dieviškumu – kilnumu, gerumu, sąžiningumu. Ir argi ne dramatiška, kad ta kova tęsiasi tiek, kiek tęsiasi žmogaus gyvenimas ir greičiausiai tęsis amžinai, kol egzistuos žmonija.

Tad šv. Kalėdų proga portalas „Kas vyksta Kaune“ linki visiems kauniečiams daugiau gėrio pergalių prieš blogį, daugiau tiesos triumfo prieš melą ir apgaules, daugiau džiaugsmo ir ramybės prieš neviltį ir baimę, daugiau taikos prieš karą – ne tik šv. Kalėdų proga, bet ir visus ateinančius 2019-uosius metus!

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kiek tarp kandidatuojančių į Kauno merus yra tikrų kauniečių?

Vilijampolėje automobiliu važiavę ir policijai nesustoję vyrai bandė atsikratyti narkotikų

Pradedamas naudoti naujas prietaisas: pasą bus galima gauti per itin trumpą terminą

Apvogtų automobilių savininkams sužibo viltis – pareigūnai kviečia atsiliepti

Kėdainių krematoriumą valdanti įmonė ruošiasi plėtrai

Rekordinis skaičius dviratininkų Kaune „nupiešė“ Lietuvos kontūrą

Išaiškėjo visi pretedentai į prezidentus – jų 15

Kaune eismą paralyžiuoja avarijos – prireikė ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Matijošaitis apsisprendė – pasirinko Kauną (papildyta)

Kauno mero darbo kabinete – skubi spaudos konferencija (tiesioginė transliacija)