Šalia Kauno kalėdinės eglės nufilmuotas naujas muzikinis vaizdo klipas

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tai, kad Kauno kalėdinė eglutė šiemet neatsigins dėmesio, buvo galima nuspėti vos pradėjus ryškėti jos kontūrams. O gruodžio pradžioje įžiebus šią rekordinio aukščio žaliaskarę, kauniečių ir miesto svečių žvilgsniai dar labiau į ją krypsta. Šventiniu Kauno medžiu susidomėjo ir atlikėjai. Prie miesto kalėdinės eglutės nufilmuotas milžiniško populiarumo sulaukęs muzikinis vaizdo klipas.

Vos prieš keletą dienų, gruodžio 20 dieną, „YouTube“ platformoje atsiradęs viename populiariame vasaros šou išpopuliarėjusių Gabijos Radžiūnaitės ir Žygimanto Petkaus muzikinis vaizdo klipas jau perkopė du šimtus tūkstančių perklausų.

Jų atliekamos lietuviškos dainos „Pulsas“ vaizdo klipe žiemiški snieguotų eglių vaizdai persipina su Kauno kalėdinės eglutės ir miesto Rotušės aikštės vaizdais, prisidedančiais prie nuotaikingo kūrinio teksto įprasminimo vizualiomis priemonėmis.

„Nuo tavo kvapo pulsas man padažnės, staiga visi receptoriai sustiprės. Temperatūra kils – delnai prakaituos. Kaip tavęs atsikvėpuot? Sakyk, ar būsi pasaka tu mana su laiminga pabaiga?“, – dainuoja Žygis ir Gabija.

Kūrinio „Pulsas“ vizualiame išpildyme galima pamatyti ne tik miško apsuptyje vykstantį sniego gniūžčių „karą“, bet ir stipriai besisukančią karuselę Kauno Rotušės aikštėje, kuri tarsi įprasmina apdainuotą dviejų žmonių meilės istoriją.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nausėdos žinia dėl pensijų: kito kelio tiesiog nėra

Parduotuvę „Megoje“ apšvarinęs vyras išėjo kaip niekur nieko (video)

Seime užsimota drausti kai kurias elektronines cigaretes

Perspėja kauniečiai: pamatę šį automobilį, būkite budrūs

Kauno „Akropolyje" – virtualios realybės ir interaktyvių pramogų renginys

„Nissan GTR“ muilinė po lenktynių Kaune suviliojo ilgapirščius

Kaip skiriasi mokesčiai Kauno mieste ir rajone: kas sprendžia dėl jų tarifų dydžio?

Karinę uniformą Rukloje išmėginęs G. Nausėda įvertino investicijas šalies gynybai

Pareigūnai prašo padėti: pavogtos prekės už solidžią sumą

Iš statybų aikštelės Kaune pabėgęs nuteistasis - itin pavojingas nusikaltėlis