Šalia Kauno kalėdinės eglės nufilmuotas naujas muzikinis vaizdo klipas

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tai, kad Kauno kalėdinė eglutė šiemet neatsigins dėmesio, buvo galima nuspėti vos pradėjus ryškėti jos kontūrams. O gruodžio pradžioje įžiebus šią rekordinio aukščio žaliaskarę, kauniečių ir miesto svečių žvilgsniai dar labiau į ją krypsta. Šventiniu Kauno medžiu susidomėjo ir atlikėjai. Prie miesto kalėdinės eglutės nufilmuotas milžiniško populiarumo sulaukęs muzikinis vaizdo klipas.

Vos prieš keletą dienų, gruodžio 20 dieną, „YouTube“ platformoje atsiradęs viename populiariame vasaros šou išpopuliarėjusių Gabijos Radžiūnaitės ir Žygimanto Petkaus muzikinis vaizdo klipas jau perkopė du šimtus tūkstančių perklausų.

Jų atliekamos lietuviškos dainos „Pulsas“ vaizdo klipe žiemiški snieguotų eglių vaizdai persipina su Kauno kalėdinės eglutės ir miesto Rotušės aikštės vaizdais, prisidedančiais prie nuotaikingo kūrinio teksto įprasminimo vizualiomis priemonėmis.

„Nuo tavo kvapo pulsas man padažnės, staiga visi receptoriai sustiprės. Temperatūra kils – delnai prakaituos. Kaip tavęs atsikvėpuot? Sakyk, ar būsi pasaka tu mana su laiminga pabaiga?“, – dainuoja Žygis ir Gabija.

Kūrinio „Pulsas“ vizualiame išpildyme galima pamatyti ne tik miško apsuptyje vykstantį sniego gniūžčių „karą“, bet ir stipriai besisukančią karuselę Kauno Rotušės aikštėje, kuri tarsi įprasmina apdainuotą dviejų žmonių meilės istoriją.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Arenoje paminėtas istorinis įvykis: ant parketo žengė legendiniai žalgiriečiai

Projektas dėl nemokamų bakalauro studijų įgauna vis aiškesnę formą

Paaiškėjo, kada radiatoriai ims vėsti ir Kauno rajone

Iki galo kovojusiam „Žalgiriui“ kitas mačas Eurolygoje gali būti paskutinis

Su automobiliu kliudyta moteris pagalbos nesulaukė – kaltininkas net nesustojo

Turkų sirgalių šį vakarą „Žalgirio“ arenoje gali nesigirdėti

Neeilinis sužvėrėjimas: kaunietis sukėlė muštynes bare, o tada sumušė vos trijų mėnesių kūdikį

Kaune iškrautas pirmasis Nemunu atkeliavęs komercinis krovinys

Šventinį savaitgalį vairuotojai nevengė sėsti už vairo išgėrę

Vaikų Velykėlės: tradicinė šventė nepraeis be staigmenų