Šventinį vakarą į stulpą rėžėsi automobilis: prie vairo ant kojų sunkiai pastovintis vairuotojas (atnaujinta) - Kas vyksta Kaune

Šventinį vakarą į stulpą rėžėsi automobilis: prie vairo ant kojų sunkiai pastovintis vairuotojas (atnaujinta)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.

Pirmosios šv. Kalėdų dienos vakarą avarija netoli Kauno geležinkelio stoties. Lengvasis automobilis rėžėsi į stulpą. Įvykio vietoje – policijos pareigūnai, praneša portalo „Kas vyksta Kauneskaitytojai.

Pasak kauniečių, į „VW Passat“ automobilį, kurį vairavo senolis, savo automobiliu rėžėsi jaunas visiškai girtas vaikinas. Senyvo amžiaus vyrui prireikė medikų pagalbos, o minėtas vaikinas buvo įsodintas į policijos automobilį, pasakoja įvykio liudininkai.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams susisiekus su pareigūnais, paaiškėjo, kad gruodžio 25 d., 20.20 val., buvo gautas pranešimas apie eismo įvykį netoli Aleksoto tilto. Jame informuojama, kad automobilis „Toyota“ atsitrenkė į stulpą.

Pirminiais duomenimis, pastarojo automobilio keleivis skundžiasi kaklo skausmais. Vairuotojui alkotesteriu nustatytas 1,61 promilės girtumas.

Atnaujinta

Gruodžio 26 d. rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai „Kas vyksta Kaune“ patikslino, kad „Toyota“ vairuotojas iš pradžių nuvažiavęs nuo kelio rėžėsi į du gatvės apšvietimo stulpus.

Tada, mėgindamas pasišalinti iš įvykio vietos, neblaivus vyrykas kliudė „Volkswagen“, vairuotą garbaus amžiaus vyro.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA