Kaunietis suabejojo, ar pagalbos prašanti moteris nėra apgavikė – Kas vyksta Kaune

Kaunietis suabejojo, ar pagalbos prašanti moteris nėra apgavikė

Video stop kadro nuotr.

Šventiniu laikotarpiu gausu įvairių iniciatyvų, kurių tikslas – padėti pagalbos stokojantiems, sunkiai sergantiems, apleistiems ir vienišiems. Kalėdiniu laikotarpiu žmonės labiau linkę vieni kitiems padėti, paaukoti geriems darbams, pasidalinti gerumu. Tačiau toks laikas palankus ir įvairaus plauko apgavikams, linkusiems pasipelnyti iš kitų žmonių gerumo. Portalui „Kas vyksta Kaune“ atsiųstoje medžiagoje – galimai viena tokių istorijų.

Kaune J. Basanavičiaus gatvėje iš prie sankryžos stovinčių automobilių vairuotojų paramos neva sunkiai sergančiams kūdikiui prašiusi jauna moteris atkreipė pro šalį važiavusio kauniečio  dėmesį. Pats sulaukęs tokio prašymo, jis nusprendė išsamiau pasidomėti šios moters istorija ir tikslais. Tiesa, koją pakišo rusų kalba, mat moteris bendravo tik rusiškai ir nemokėjo nė žodžio anglų kalba, o vyras – atvirkščiai. Tad jų įrašytas pokalbis intriguoja, vietomis prajuokina ir galiausiai palieka patiems žiūrovams nuspręsti, ar moters pagalbos prašymas – tikras, o vyro abejonės – pagrįstos.

Video įraše užfiksuotoje lentelėje, kurią moteris laikė rankoje ir rodė automobilių vairuotojams, lietuvių kalba buvo prašoma pinigų neva nuotraukoje nurodytam berniukui Bogdan Melnik, kuriam reikalinga antroji operacija, o jo liga – kraniostenozė. Pasidomėjus paaiškėjo, kad liga iš tiesų yra sunki, diagnozuojama ankstyvame amžiuje ir jos eiga itin sudėtinga.

Tiesa, dėl kalbos barjero video autoriui nepavyko išsiaiškinti, ar moteris yra šio vaiko mama, ar giminaitė, kur minėtas kūdikis gydomas. Moteris teigiamai atsakė tik į vieną teiginį, kad ji yra iš Ukrainos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.