Dovanų pirkimo karštinė įgauna pagreitį: prie „Megos“ – milžiniškos spūstys – Kas vyksta Kaune

Dovanų pirkimo karštinė įgauna pagreitį: prie „Megos“ – milžiniškos spūstys

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Kasmet, ko gero, susimąstome, kad pasiruošimą šventėms tausojant savo nervus ir energiją reikėtų pradėti anksčiau, bet daugelį reikalų galiausiai vis tiek tvarkome paskutinę minutę. Pasirūpinti dovanomis į „Megą“ šeštadienį prieš Kalėdas susiruošė tikrai ne vienas kaunietis – prekybos ir laisvalaikio centro aikštelė ir prieigos tiesiog sausakimšos.

Aukštai virš „Megos“ viaduko bei automobilių stovėjimo aikštelės pakilęs „Kas vyksta Kaune“ bepilotis orlaivis atskleidė tikrąjį kalėdinės karštinės mastą. Mašinos spūstyje rikiuojasi jau Šilainiuose, Jotvingių ir Kuršių gatvėse, ką bekalbėti apie užsikimšusius nusukimus nuo magistralės.

Lauke esanti aikštelė tiesiog prigrūsta automobilių: vairuotojai nardo tarp eilių belaukdami, kol kas nors, prisikrovęs dovanėlių, pasuks namo ir atlaisvins vietelę. Kauniečiai mašinas rikiuoja net nesužymėtame plote anapus išvažiavimo iš aikštelės, galima manyti, situacija ne ką geresnė ir daugiaaukštėje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Suintensyvėjus eismui, o vairuotojams pritrūkus koncentracijos, neapsieita ir be avarijų. Gyventojai socialiniuose tinkluose informuoja, kad apie 13 val. Islandijos plente, judant link Klaipėdos, susidūrė keturi automobiliai.

Vairuotojams besiaiškinant, kas kaltas dėl techninio eismo įvykio, plentu beveik iki Muravos sankryžos nusitęsė spūstis, kuri šiuo metu pamažu skirstosi.

„Megos“ darbo laikas per šventes / „Mega“ nuotr.

Dar tik planuojantiems judėti į vieną pagrindinių Kauno prekybos centrų primename, kad dar rytoj „Mega“ dirbs prailgintu grafiku, o jau pirmadienį daugelis parduotuvių ir restoranų užsidarys anksčiau. Pirmąją Kalėdų ir Naujųjų metų dieną parduotuvės iš esmės nedirbs, paskutinę šių metų dieną grafikas sutrumpintas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.