Miestiečiai šokiruoti: „Kauno“ viešbutis persivadins su Vilniumi susijusiu vardu?

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Laisvės alėja žygiuojančius akylesnius kauniečius kelios neįprastos detalės trečiadienį privertė stabtelėti prie „Kauno“ viešbučio. Į Vilnių vedančius akcentus pastebėję skaitytojai sutriko, ar tik laikinojoje sostinėje veikiantis viešbutis nesiruošia keisti pavadinimo.

Kaip tvirtino į „Kas vyksta Kaune“ kreipęsi kauniečiai, išardyta viešbučio iškaba, nors šio pokyčio portalo fotografas nepastebėjo. Ant viduje esančių staliukų žmonės esą taip pat matė servetėles ar kitus elementus su „Vilnia“ logotipu. „Ar pačioje Kauno širdyje stovinčiam viešbučiui bus suteiktas Vilniaus vardas??“ – prieštaringus jausmus keliančiais ženklais stebėjosi gyventojai.

Visgi, kaip paaiškėjo susisiekus su vienu viešbučio savininkų Rimantu Meška, kalbos, kad „Kauno“ viešbutis tampa „Vilnia“, tėra gandai, nors tam tikrų nuorodų į pastarąjį pavadinimą kauniečiai ir galėjo pastebėti. Tarkime, servetėles su „Vilnios“ viešbučio logotipais.

„Bandome savo svečiams pasakyti, kad Vilniuje yra šaunus viešbutis, kuriame kviečiame apsilankyti. Paprasčiausiai mes pastatėme viešbutį Vilniuje – jis jau veikia ir vadinasi „Vilnia“, o savininkai tie patys – norime parduoti lovas ir čia, ir sostinėje“, – „Kas vyksta Kaune“ aiškino R. Meška, patikinęs, kad su Laisvės alėjoje esančio viešbučio pavadinimo keitimu tai niekaip nesusiję.

Verslininkas, vis dėlto, atskleidė, jog viešbučio laukia kitokios permainos – sausį Kaune pradedama renovacija. „Pamatę, kaip puikiai išėjo Vilniuje, nusprendėme, kad ir čia reikia pasitempti“, – sakė R. Meška.

„Kauno“ viešbutis darbų metu uždarytas nebus, jokių nepatogumų, anot pašnekovo, svečiai nepatirs. Remontas bus atliekamas palaipsniui, atsižvelgiant į apkrovimą – pirmąjį darbų etapą planuojama baigti balandį.

Primename, kad šiuo metu bendrovė „Kauno viešbutis“ valdo „Kauno“ viešbutį ir naująjį viešbutį „Vilnia“. Tuo metu įmonei „R. Meškos firma“ priklauso ir „Kaunas City Hotel“, veikiantis liūdnai pagarsėjusiame „stiklainiu“ pramintame pastate šalia Kauno miesto savivaldybės.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Liepsnos Žemuosiuose Šančiuose pasiglemžė žmogaus gyvybę

Ramučiuose pradėta ilgai laukta kultūros centro pastato rekonstrukcija

Kaune nustačius įvežtinį koronaviruso židinį, miesto poliklinika griežtina tvarką

Koronaviruso protrūkis Kaune: patvirtinta 14 naujų atvejų (papildyta)

Eismo įvykis netoli „Urmo“: automobilis atsidūrė žiede

„Žalgiris“ stiprinasi NBA patirties turinčiu Europos čempionu

Po tragiškos pareigūno žūties atliktas auditas atskleidė policijos komisariato spragas

Judrią Kauno gatvę vairuotojai aplenkti turės visą mėnesį

Tarp tvirtų Kauno senamiesčio mūro sienų slypi lietuviškos virtuvės paslaptys

Žaibišką vagystę įvykdęs kaunietis per plauką nepaspruko nuo pareigūnų