Kauniečiai Kalėdas pasitinka kurdami šventinę nuotaiką – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai Kalėdas pasitinka kurdami šventinę nuotaiką

Organizatorių nuotr.

Praėjusį šeštadienį „Karaliaus Mindaugo“ apartamentų erdvėje vyko gyventojus ir naujakurius šildantis renginys. Jo metu buvo įžiebta simbolinė kiemo eglutė, grojo kalėdinė muzika ir visi vaišinosi karštais gėrimais.

Nors šeštadienį padus kuteno šaltukas, tačiau nuotaikos čia netrūko. „Karaliaus Mindaugo“ erdvėje projekto vystytojai pastatė simbolinę kalėdinę eglę, kuri džiugins apartamentų gyventojus ir visus, užsukančius čionai. Pasak vystytojų, „labai svarbu puoselėti gyvenamąją aplinką, kurioje būtų gera, jauku ir nesinorėtų išeiti“.

Renginio metu buvo galima apžiūrėti projektą iš arčiau, pardavimų atstovai „Capital Kaunas“ kvietė apžiūrėti dar likusius laisvus butus, pasivaikščioti panoraminius vaizdus atveriančiose terasose bei pasakojo apie projekto privalumus.

„Iš čia visos svarbiausios miesto vietos lengvai pasiekiamos, aplink daug kavinių, apsipirkimo centrų, sporto arenų. Čia pat visos svarbiausios Kauno švietimo įstaigos ir besikuriantis naujasis miesto centras. Tai patraukli vieta aktyviems, keliaujantiems ir laisviems žmonėms, kurie neprisirišę prie vietos. Projektas netgi patrauklus vilniečiams ar Vilniuje dirbantiems, nes vos už kelių minučių pėsčiomis yra Kauno geležinkelio stotis, iš kurios sostinė pasiekiama greičiau nei automobiliu“, – kalbėjo pardavimų atstovė Ieva Meilutė.

„Požiūris į gyvenamąją vietą keičiasi, gyvenimo tempas auga, todėl labai svarbu pasiūlyti teisingus sprendimus“ – pridūrė pašnekovė.

Organizatorių nuotr.

Iš projekto vystytojų išgirdome apie planus įrengti automobilių ir dviračių dalinimosi platformos stoteles, įrengti dviračių ir paspirtukų saugojimo erdves, pagerinti infrastruktūrą dirbantiems Vilniuje.

Visus norinčius įsikurti miesto širdyje, pardavimų atstovė Ieva, kviečia užsukti ir apžiūrėti butus. Daugiau informacijos rasite „Karaliaus Mindaugo“ apartamentų internetiniame puslapyje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.