Kaune ir Kauno rajone – nemokamų kalėdinių eglių šakų dalybos

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį Lietuvos miestų ir miestelių aikštėse VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai gyventojams dovanos eglės šakas. Iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ rengiama jau daugiau nei dešimtmetį ir pritraukia tūkstančius šalies gyventojų. Kaune šventinę nuotaiką kvepiančių eglišakių pavidalų miškininkai skleis trijose vietose, Kauno rajone bus įsteigti du dalybų taškai.

„Iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ yra šventė ir visiems Urėdijos darbuotojams. Didelis džiaugsmas dovanoti gražiausią Kalėdų simbolį – mišku kvepiančią eglės šaką ir tuo pačiu padėkoti gyventojams už tai, kad prisideda prie miško medžių išsaugojimo“, – pranešime spaudai cituojamas Valstybinių miškų urėdijos direktorius Marius Pulkauninkas.

Šia iniciatyva miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą.

Šiais metais visoje Lietuvoje bus 120 šakų dalinimo vietų. Miškininkai nuo 12 val. gyventojų lauks populiariose susibūrimo vietose. Kaune šaką bus galima pasiimti Rotušės aikštėje, Turgaus aikštėje (Vaidoto g.) ir Baltų prospekte, ties 53 numeriu pažymėtu pastatu. Kauno rajono gyventojai laukiami Raudondvaryje (Pilies g. 8) ir Vilkijoje (Čekiškės g. 98).

Graži miškininkų tradicija vos nevirto pagyvenusių žmonių muštynėmis 25 nuotr.

Iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ pritraukia tūkstančius Lietuvos gyventojų, ją palaiko visų Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių administracijos, skirdamos šakų dalinimo vietas.

Šiais metais, kaip ir pernai, Valstybinių miškų urėdijos darbuotojai yra pasiruošę išdalinti daugiau nei 100 tūkst. eglišakių. Miškininkai, atsidėkodami už idėjos palaikymą, kiekvienam atėjusiajam dovanos „SOS vaikų kaimo“ vaikų pieštus atvirukus.

Visas šakų dalinimo vietų sąrašas yra skelbiamas Valstybinių miškų urėdijos interneto svetainėje.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune į konfliktą patekęs pavežėjas nusvilo ir Vilniuje: žada skųsti policiją (video)

Kauno oro uoste pristatyta nauja skrydžio kryptis

Kauno policijos pareigūnai: laike „pasimetusių“ alkoholio pardavėjų laukia baudos

D. Maskoliūnas: tiek sveikinimų nesulaukiau net per gimtadienį

Plastinės chirurgijos specialisto šeimoje – skyrybų drama: kaunietis dalysis solidų turtą

Apie Kauno pozicijas rengti olimpinę atranką FIBA neatvirauja

Kauno apygardos teismo teisėjai nusišalino nuo N. Venckienės skundo nagrinėjimo

D. Maskoliūnas paskirtas Lietuvos rinktinės vyriausiuoju treneriu

Ateities plente prasisukę vagys padarė didžiulių nuostolių

Seimas pradėjo svarstyti taršių automobilių mokestį