Kaune ir Kauno rajone – nemokamų kalėdinių eglių šakų dalybos – Kas vyksta Kaune

Kaune ir Kauno rajone – nemokamų kalėdinių eglių šakų dalybos

R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienį Lietuvos miestų ir miestelių aikštėse VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai gyventojams dovanos eglės šakas. Iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ rengiama jau daugiau nei dešimtmetį ir pritraukia tūkstančius šalies gyventojų. Kaune šventinę nuotaiką kvepiančių eglišakių pavidalų miškininkai skleis trijose vietose, Kauno rajone bus įsteigti du dalybų taškai.

„Iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ yra šventė ir visiems Urėdijos darbuotojams. Didelis džiaugsmas dovanoti gražiausią Kalėdų simbolį – mišku kvepiančią eglės šaką ir tuo pačiu padėkoti gyventojams už tai, kad prisideda prie miško medžių išsaugojimo“, – pranešime spaudai cituojamas Valstybinių miškų urėdijos direktorius Marius Pulkauninkas.

Šia iniciatyva miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą.

Šiais metais visoje Lietuvoje bus 120 šakų dalinimo vietų. Miškininkai nuo 12 val. gyventojų lauks populiariose susibūrimo vietose. Kaune šaką bus galima pasiimti Rotušės aikštėje, Turgaus aikštėje (Vaidoto g.) ir Baltų prospekte, ties 53 numeriu pažymėtu pastatu. Kauno rajono gyventojai laukiami Raudondvaryje (Pilies g. 8) ir Vilkijoje (Čekiškės g. 98).

Graži miškininkų tradicija vos nevirto pagyvenusių žmonių muštynėmis 25 nuotr.

Iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ pritraukia tūkstančius Lietuvos gyventojų, ją palaiko visų Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių administracijos, skirdamos šakų dalinimo vietas.

Šiais metais, kaip ir pernai, Valstybinių miškų urėdijos darbuotojai yra pasiruošę išdalinti daugiau nei 100 tūkst. eglišakių. Miškininkai, atsidėkodami už idėjos palaikymą, kiekvienam atėjusiajam dovanos „SOS vaikų kaimo“ vaikų pieštus atvirukus.

Visas šakų dalinimo vietų sąrašas yra skelbiamas Valstybinių miškų urėdijos interneto svetainėje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA