Naujųjų sutiktuvės Rotušės aikštėje – su lazeriais ir klubiniu vakarėliu po atviru dangumi – Kas vyksta Kaune

Naujųjų sutiktuvės Rotušės aikštėje – su lazeriais ir klubiniu vakarėliu po atviru dangumi

R. Tenio, A. Aleksandravičiaus nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Keturi gerai žinomi didžėjai, reziduojantys Kaune, gruodžio 31-osios vakarą, artėjant vidurnakčiui, įtrauks visus klubinės kultūros fanus į nepamirštamą vakarėlį po atviru dangumi. Kauno Rotušės aikštė prisipildys elektroninės muzikos ir lazerių spindulių. „Tikri. Naujieji. Kaune“ – renginys, kuris taps karščiausia žiemos švenčių kulminacija.

Viskas prasidės 22.30 val., kai prie pulto stos Kauno klubo „Lizdas“ rezidentas, „Tarp Dviejų Aušrų“ narys DJ Oyster. Jis yra grojęs su tokiais artistais kaip Skatebård, Massimilliano Pagliara, Luca Lozano, Bell Towers, Cinnaman ir daugybe kitų.

DJ Oyster / Organizatorių nuotr.

Lietuviui teko garbė takelius sukti legendinėje Amsterdamo radijo stotyje „Red Light Radio“, kuri yra ir tarptautinė muzikos platforma, kolaboruojanti su pasaulio festivaliais, muziejais bei kitais kultūros sektoriais.

DJ Oyster išjudins Kauną, nusiteikusį tinkamai palydėti Senuosius ir 23.15 val. perleis pultą kolegai. Tai – muzikos prodiuseris ir didžėjus Zakmina, su muzika praleidęs jau pusę savo jauno gyvenimo, rengęs elektronikos vakarėlių seriją „Kambarys“. Paskui gimė projektas „Zakmina“, apjungiantis indie, psychedelic techno, electro, house ir punk.

Jo kūriniai buvo išleisti Berlyno įrašų kompanijoje „Nein Records“, San Francisko įrašų kompanijoje „Roam Recordings“, Amsterdamo įrašų kompanijoje „Night Noise“. Zakmina muzika sėkmingai įaugo į topus ir buvo grojama tokių garsių vardų kaip Nick Warren, Manfredas, Theus Mago, Jennifer Cardini, Tronik Youth, Cabaret Nocturne, Jason Peters, Fedele ir taip toliau.

DJ Zakmina / Organizatorių nuotr.

Zakmina turi rimtų planų ateičiai, bet iš pradžių pagros daug geros muzikos, kad tai, kas gruodžio 31 d. vyks Rotušės aikštėje, išties būtų „Tikri. Naujieji. Kaune“.

Vidurnakčio ugnys, skaičiuojant paskutines sekundes iki Naujųjų, užsidegs kartu su Donatello. Jo setas 2019-aisiais nuskambės pirmas, ir Donatello padiktuos tokią nuotaiką, su kuria norėsis gyventi visus metus.

Donatello / Organizatorių nuotr.

Šis elektronikos meistras puikiai pažįstamas visai Lietuvai ir ne tik – daugiau nei 10 milijonų žmonių visoje planetoje bent kartą girdėjo Kastis Torrau & Donatello bei Arno D remiksuotą SASHA gabalą „Cut Me Down“.

Nuo Meksikos iki Indijos, nuo Olandijos iki Libano, nuo Rusijos iki Jungtinių Valstijų – Donatello su savo pasirodymais išmaišė pasaulį, o Naujųjų naktį Kaune laikys visas šokių aikštelės rankas iškeltas į viršų iki pat 00.50 val. Tuomet prie pulto stos ir iki 01.35 val. gros Ement, taip pat žinomas kaip Phonic Scoupe.

Ement / Organizatorių nuotr.

Ement projektas – dar gana naujas, bet jo kūrybą jau spėjo įvertinti SASHA, John Digweed ar Maceo Plex. Ement grojo Paryžiuje, Taline, Londone. Pavasarį jis pasirodė viename didžiausių elektroninės muzikos festivalių Rygoje „UNDER Festival“. O rudenį kartu su kolega Mantu T pradėjo naują renginių seriją „Partyzanai Dancecase“ ir jau netrukus planuoja pristatyti grupės „Garbanotas“ dainos „Last Summer Day“ remiksą.

Taigi visi, kurie dar gerai prisimena karštą vasarą Ibizoje, rudens savaitgaliais šoko Berlyno ar Amsterdamo klubuose ir planuoja iki Brexit’o aplankyti gerus Londono vakarėlius, turi puikią progą taip pat šauniai praleisti laiką gruodžio 31-ąją ir sutikti Tikrus Naujuosius Kaune!

Renginio organizatoriai rekomenduoja į vakarėlį nesivesti nepilnamečių vaikų – jiems skirtas kalėdinis miestelis Rotušės aikštėje dar veiks iki sausio 6-osios.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA