Naujųjų sutiktuvės Rotušės aikštėje – su lazeriais ir klubiniu vakarėliu po atviru dangumi

R. Tenio, A. Aleksandravičiaus nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Keturi gerai žinomi didžėjai, reziduojantys Kaune, gruodžio 31-osios vakarą, artėjant vidurnakčiui, įtrauks visus klubinės kultūros fanus į nepamirštamą vakarėlį po atviru dangumi. Kauno Rotušės aikštė prisipildys elektroninės muzikos ir lazerių spindulių. „Tikri. Naujieji. Kaune“ – renginys, kuris taps karščiausia žiemos švenčių kulminacija.

Viskas prasidės 22.30 val., kai prie pulto stos Kauno klubo „Lizdas“ rezidentas, „Tarp Dviejų Aušrų“ narys DJ Oyster. Jis yra grojęs su tokiais artistais kaip Skatebård, Massimilliano Pagliara, Luca Lozano, Bell Towers, Cinnaman ir daugybe kitų.

DJ Oyster / Organizatorių nuotr.

Lietuviui teko garbė takelius sukti legendinėje Amsterdamo radijo stotyje „Red Light Radio“, kuri yra ir tarptautinė muzikos platforma, kolaboruojanti su pasaulio festivaliais, muziejais bei kitais kultūros sektoriais.

DJ Oyster išjudins Kauną, nusiteikusį tinkamai palydėti Senuosius ir 23.15 val. perleis pultą kolegai. Tai – muzikos prodiuseris ir didžėjus Zakmina, su muzika praleidęs jau pusę savo jauno gyvenimo, rengęs elektronikos vakarėlių seriją „Kambarys“. Paskui gimė projektas „Zakmina“, apjungiantis indie, psychedelic techno, electro, house ir punk.

Jo kūriniai buvo išleisti Berlyno įrašų kompanijoje „Nein Records“, San Francisko įrašų kompanijoje „Roam Recordings“, Amsterdamo įrašų kompanijoje „Night Noise“. Zakmina muzika sėkmingai įaugo į topus ir buvo grojama tokių garsių vardų kaip Nick Warren, Manfredas, Theus Mago, Jennifer Cardini, Tronik Youth, Cabaret Nocturne, Jason Peters, Fedele ir taip toliau.

DJ Zakmina / Organizatorių nuotr.

Zakmina turi rimtų planų ateičiai, bet iš pradžių pagros daug geros muzikos, kad tai, kas gruodžio 31 d. vyks Rotušės aikštėje, išties būtų „Tikri. Naujieji. Kaune“.

Vidurnakčio ugnys, skaičiuojant paskutines sekundes iki Naujųjų, užsidegs kartu su Donatello. Jo setas 2019-aisiais nuskambės pirmas, ir Donatello padiktuos tokią nuotaiką, su kuria norėsis gyventi visus metus.

Donatello / Organizatorių nuotr.

Šis elektronikos meistras puikiai pažįstamas visai Lietuvai ir ne tik – daugiau nei 10 milijonų žmonių visoje planetoje bent kartą girdėjo Kastis Torrau & Donatello bei Arno D remiksuotą SASHA gabalą „Cut Me Down“.

Nuo Meksikos iki Indijos, nuo Olandijos iki Libano, nuo Rusijos iki Jungtinių Valstijų – Donatello su savo pasirodymais išmaišė pasaulį, o Naujųjų naktį Kaune laikys visas šokių aikštelės rankas iškeltas į viršų iki pat 00.50 val. Tuomet prie pulto stos ir iki 01.35 val. gros Ement, taip pat žinomas kaip Phonic Scoupe.

Ement / Organizatorių nuotr.

Ement projektas – dar gana naujas, bet jo kūrybą jau spėjo įvertinti SASHA, John Digweed ar Maceo Plex. Ement grojo Paryžiuje, Taline, Londone. Pavasarį jis pasirodė viename didžiausių elektroninės muzikos festivalių Rygoje „UNDER Festival“. O rudenį kartu su kolega Mantu T pradėjo naują renginių seriją „Partyzanai Dancecase“ ir jau netrukus planuoja pristatyti grupės „Garbanotas“ dainos „Last Summer Day“ remiksą.

Taigi visi, kurie dar gerai prisimena karštą vasarą Ibizoje, rudens savaitgaliais šoko Berlyno ar Amsterdamo klubuose ir planuoja iki Brexit’o aplankyti gerus Londono vakarėlius, turi puikią progą taip pat šauniai praleisti laiką gruodžio 31-ąją ir sutikti Tikrus Naujuosius Kaune!

Renginio organizatoriai rekomenduoja į vakarėlį nesivesti nepilnamečių vaikų – jiems skirtas kalėdinis miestelis Rotušės aikštėje dar veiks iki sausio 6-osios.

236 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Susikirto verslininkų ir gyventojų keliai: kovoja dėl „Šilo“ parduotuvės

Lietuvos oro uostai jau braška per siūles: naujas kainuotų milijardą eurų

Siūloma keisti nuo kitų metų įsigaliojančius alkoholio ribojimus

Eismą stabdo autobuso ir troleibuso avarija: kaip jie laikė teises?

Perspėja nuošalesnio paplūdimio ieškančius poilsiautojus: smėlis gali būti pavojingas

„Žalgiris“ po pertraukos susigrąžino vikrumu pagarsėjusį įžaidėją

Pareigūnai savaitgalį ėmėsi prie vandens poilsiaujančių kauniečių

Lietuvos politikai pateikė prašymą „Adidas“ dėl sovietinės simbolikos

Kauno klinikose - sudėtinga situacija dėl kraujo

Nuo kelio Kauno rajone nulėkęs automobilis vertėsi kelis kartus