Rotušės aikštėje atsirado kalbantis namelis: kviečia nemokamai nustebinti artimuosius

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dabar visi užsukę į Kauno Rotušės aikštę galės ne tik pasigrožėti šiųmete rekordinio aukščio žaliaskare, bet ir švenčių proga nustebinti artimuosius išsiųsdami jiems nemokamą kalėdinį sveikinimą. Tereikia įvairiose miesto vietose surasti specialius atvirukus ir priėjus prie Rotušės aikštės teritorijoje stūksančio geltonos spalvos pašto namelio įmesti atviruką per kaminą. Taip prasidės sveikinimo kelionė į jo gavėjo rankas.

Nors apie pradėjusį veikti kalėdinį paštą miesto rotušėje Kauno valdžios atstovai oficialiai pranešė tik šiandien, atvirukai į namelį per kaminą krenta nuo praėjusio ketvirtadienio. Jau į adresatų namus iškeliavo pirmoji siunta – net keli šimtai popierinių sveikinimų.

„Atvirukus kalėdiniams sveikinimams rašyti kauniečiai ir miesto svečiai suras jaukiose vietose – restoranuose, kavinėse, įsikūrusiose miesto centre – Laisvės alėjoje ir Kauno senamiestyje, visur, kur galima atsigerti puodelį kavos ar paskaityti knygą. Taip pat Kauno miesto savivaldybėje, informaciniame namelyje, esančiame Rotušės aikštėje“, – portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams sakė Kauno miesto savivaldybės Ryšių su visuomene vyriausioji specialistė Eglė Čekavičienė.

Iš viso į įvairias vietas mieste išplatinta 4500 kalėdinių atvirukų. Iš pradžių minčių neapleido svarstymai, ar toks kiekis sveikinimų nebus per didelis. Tačiau šiuo metu jaučiamas itin didelis gyventojų susidomėjimas vykdoma iniciatyva, tikimasi, jog kalėdinių atvirukų užteks visiems, šypteli pašnekovė.

Įdomu tai, kad į kalėdinį paštą įmetamus sveikinimus priima mažame namelyje gyvenantys nykštukai. „Kai vaikas ar suaugęs žmogus per namelio kaminą įmeta specialų atviruką, čia užsidega šviesa ir iš vidaus pasigirsta atbėgančių bei apsidžiaugiančių nykštukų balsai, kurie kiekvieną jų pašte atsidūrusį rašytinį sveikinimą sako perduosiantys Kalėdų seneliui. Šis automatinis įrašas, kuris girdimas atlikus minėtus veiksmus, yra tarsi atgalinis ryšys su vaiku ar suaugusiu žmogumi, palikusiu savo sveikinimą kalėdiniame pašte, Rotušės aikštėje“, – mintimis dalijasi E. Čekavičienė.

Minėtame kalėdinio pašto namelyje paliktus sveikinimus, užrašytus ant specialių kalėdinių atvirukų, kurių šiemet yra net 6 skirtingų rūšių, gavėjams nemokamai išsiųs bendrovės „Lietuvos paštas“ atstovai. Kalėdinis paštas veiks visu šventiniu laikotarpiu – iki Trijų Karalių, t.y. sausio 6 dienos.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pravieniškėse - neregėtas Kauno nusikalstamo pasaulio lyderių išpuolis

Birželio 23-iosios gatvėje - du eismo įvykiai: pėsčiųjų perėjoje partrenktas vaikas

Nuo pirmadienio Aleksoto tiltu atnaujinamas eismas: kokios naujovės lauks?

Eiguliuose laikinai stabdomas karšto vandens tiekimas

Kauno apskrityje nuo meningokoko mirė moteris

Kauno paveikslų galerijai – naujas pavadinimas

Kauno klinikose - socialiai jautrios parodos atidarymas: apsilankė prezidento žmona

Naktinių linksmybių verslo užkaboriai Kaune slėpė 75 tūkst. eurų

Pasitikėjimą Seime pasitikrinęs S. Skvernelis kalba apie naujus ministrus ir mokesčius

Garažų ir Taikos gatvių sankryžoje – „Ford“ automobilis ant stogo