Kelią link Kauno centro užtvėrė sumaitoti automobiliai

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio popietę, dar nesutemus, du automobiliai smarkiai vienas į kitą rėžėsi Tunelio gatvėje. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai praneša apie didelę spūstį, dėl eismo įvykio nusitęsusią K. Baršausko gatve.

Kaip socialiniuose tinkluose dalijasi kauniečiai, avarija įvyko apie 14.20 val. Iš nuotraukų matyti, kad Tunelio gatvės ir Radvilėnų plento sankryžoje susidūrė apynaujis „Opel“ ir gyvenimo jau matęs „Volkswagen“.

Sudaužytos transporto priemonės iš esmės užblokavo abi eismo juostas, skaitytojai praneša, kad važiuojat centrinės Kauno dalies kryptimi, spūstis K. Baršausko gatvėje prasideda jau nuo prekybos centro „Molas“.

Vairuotojai svarsto, kad „Opel“ suko kairėn į Radvilėnų plentą, kai automobilį kliudė nuo kalno besileidžiantis „Volkswagen“. Visgi manevro atlikti „Opel“ vairuotojas galėjo nespėti ir gavo smarkų smūgį į galinę dešinę dalį, o kito automobilio visiškai suniokota priekinė dešinė dalis.

Tiesa, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimo apie šį įvykį nesulaukė. Vadinasi, nors mašinos ir smarkiai apgadintos, žmonės avarijos metu nenukentėjo, vairuotojai sutarė užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Socialiniame tinkle taip pat kilo gana arši diskusija vienam kauniečiui pasiūlius šioje gana pavojingoje gatvių sankirtoje įrengti šviesoforą. Mintis sulaukė nemenko pasipriešinimo, nes šviesoforų, stabdančių eismo pralaidumą, skaičius esą ir taip auga, o įrenginys, kuris priverstų gana greit nuo kalno besileidžiančius vairuotojus stabdyti, sukeltų dar daugiau avarinių situacijų.

79 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nuo šiol kauniečiai galės mėgautis desertais, apsupti meno kūrinių

Į koncertą pateko ne visi: teko stebėti pro langus ar laukti eilėse

Bankas įspėja: romantiškų pažinčių internete kaina gali siekti tūkstančius eurų

Specialybė, kurios mokosi jau darželyje: ar greitai jai samdysime paauglius?

Dar vienos kauniečių krepšinio pažibos: Karalienės taurę laimėjo „Aistės-LSMU“

V. Landsbergis dabartinę valdžią prilygino vaikų darželiui

Dainavoje kaip po karo – duobėse užstringa bene kiekvienas gyventojas

Triuškinamas „Žalgirio“ laimėjimas nutiesė kelią į KMT finalą

V. Landsbergis: „Nepamirškime, nepraraskime ir nepražūsime“

Kauniečiai užplūdo gatves – mėgaujasi saulės šiluma