Vairuotojai pakliuvo į sniego spąstus: Kauno keliuose pasipylė avarijos (papildyta)

„Kur stovi policija Kaune“ montažas nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio rytą prisnigus Kauno keliai tapo spąstais vairuotojams. Policijos pareigūnai jau nuo ankstyvo ryto pluša vykdami į eismo įvykius, kurie gatvėse pilasi lyg iš gausybės rago.

Pakliūti į spūstį gruodžio 7 dieną teko važiuojantiems kryptimi nuo Kauno link Lapių miestelio. Pasak pareigūnų, pranešimas apie avariją buvo gautas 09:38 val. Informuojama, kad Panerių gatvėje susidūrė automobilis „Hyundai“ ir vilkikas. Transporto priemonės galimai atsitrenkė į mūrinę tvorą. Policija vyksta į nelaimės vietą. Apie sužeistus asmenis kol kas duomenų neturima.

„Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Užtrukti teks keliaujantiems nuo Marvelės centro link. Pareigūnų teigimu, pranešimas apie įvykį gautas gruodžio 7 d., 08:37 val. Pranešama, jog automobilis „Fiat“ rėžėsi į stulpą. Vairuotojas užsipildė eismo įvykio deklaraciją. Nukentėjusiųjų išvengti pavyko.

„Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Policija praneša, kad 10:42 val. Tunelio gatvėje, susidūrė 4 automobiliai: „Opel“, „Renault“, sunkvežimis „MAN“ ir autobusas „Mercedes-Benz“.  Pirminiais duomenimis sužalotų nėra, vairuotojai blaivūs.

10:26 val., A-5 kelyje nuo Akademijos link 9-ojo forto, susidūrė 4 transporto priemonės : „Volvo“, du „Volkswagen“ bei „Toyota“. Medikai apžiūri „Volkswagen“ keleivę (28 metų). Pirminiais duomenimis vairuotojai blaivūs.
Šiose vietose formuojasi didelės spūstys, policijos pareigūnai reguliuoja eismą bei rekomenduoja esant galimybei rinktis kitą maršrutą.

Šiandien nuo 7 ryto iki 11 val. Kauno apskrityje įvyko 22 eismo įvykiai (Kaune – 16), iš jų į 4 eismo įvykius buvo kviesta medikų pagalba.

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena vairuotojams pasirinkti ne maksimalų leistiną, o saugų greitį. Esant slidžiai kelio dangai, prailgėja stabdymo kelias, dabartinės oro sąlygos blogina matomumą, tad vairuotojams patariame laikytis saugaus atstumo tarp transporto priemonių, neskubėti kelyje, būti atidiems ir kantriems.

Penktadienio rytą eismo sąlygos Lietuvos keliuose sudėtingos dėl sniego.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tęsiamos iš namų išėjusio ir nesugrįžusio vyro paieškos

Automobilio apgadinimas durelėmis nebūtinai baigsis deklaracija – specialistai randa spragų

Kauno klinikose laukiantiems laikas neprailgo – gavo kalėdinių lauktuvių

Etikos komisija skelbia „raganų medžioklę“: imasi institucijų ir savivaldybių darbuotojų

Požiūrio stabilumas: visuomenė vis dar neigiamai vertina translyčius asmenis

M. Puidoko pateiktose įstatymo pataisose įžvelgė prieštaravimus Konstitucijai

Malkų pirkėjams - tos pačios lengvatos, kaip ir besišildantiems centralizuotai

Teismo verdiktas: kauniečių Kručinskų vaikams buvo kilusi reali grėsmė

Kelią link Kauno centro užtvėrė sumaitoti automobiliai

Seimo pozicija dėl brangesnių alkoholinių gėrimų - aiški