Vairuotojai pakliuvo į sniego spąstus: Kauno keliuose pasipylė avarijos (papildyta)

„Kur stovi policija Kaune“ montažas nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio rytą prisnigus Kauno keliai tapo spąstais vairuotojams. Policijos pareigūnai jau nuo ankstyvo ryto pluša vykdami į eismo įvykius, kurie gatvėse pilasi lyg iš gausybės rago.

Pakliūti į spūstį gruodžio 7 dieną teko važiuojantiems kryptimi nuo Kauno link Lapių miestelio. Pasak pareigūnų, pranešimas apie avariją buvo gautas 09:38 val. Informuojama, kad Panerių gatvėje susidūrė automobilis „Hyundai“ ir vilkikas. Transporto priemonės galimai atsitrenkė į mūrinę tvorą. Policija vyksta į nelaimės vietą. Apie sužeistus asmenis kol kas duomenų neturima.

„Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Užtrukti teks keliaujantiems nuo Marvelės centro link. Pareigūnų teigimu, pranešimas apie įvykį gautas gruodžio 7 d., 08:37 val. Pranešama, jog automobilis „Fiat“ rėžėsi į stulpą. Vairuotojas užsipildė eismo įvykio deklaraciją. Nukentėjusiųjų išvengti pavyko.

„Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Policija praneša, kad 10:42 val. Tunelio gatvėje, susidūrė 4 automobiliai: „Opel“, „Renault“, sunkvežimis „MAN“ ir autobusas „Mercedes-Benz“.  Pirminiais duomenimis sužalotų nėra, vairuotojai blaivūs.

10:26 val., A-5 kelyje nuo Akademijos link 9-ojo forto, susidūrė 4 transporto priemonės : „Volvo“, du „Volkswagen“ bei „Toyota“. Medikai apžiūri „Volkswagen“ keleivę (28 metų). Pirminiais duomenimis vairuotojai blaivūs.
Šiose vietose formuojasi didelės spūstys, policijos pareigūnai reguliuoja eismą bei rekomenduoja esant galimybei rinktis kitą maršrutą.

Šiandien nuo 7 ryto iki 11 val. Kauno apskrityje įvyko 22 eismo įvykiai (Kaune – 16), iš jų į 4 eismo įvykius buvo kviesta medikų pagalba.

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena vairuotojams pasirinkti ne maksimalų leistiną, o saugų greitį. Esant slidžiai kelio dangai, prailgėja stabdymo kelias, dabartinės oro sąlygos blogina matomumą, tad vairuotojams patariame laikytis saugaus atstumo tarp transporto priemonių, neskubėti kelyje, būti atidiems ir kantriems.

Penktadienio rytą eismo sąlygos Lietuvos keliuose sudėtingos dėl sniego.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Startavo kandidatų parašų rinkimas: „brangieji, pirkime popkornų, veiksmas vyksta“

Sulaikyti neteisėtą prekybą vykdę Moldavijos piliečiai

Kandidatų į Kauno merus debatai tiesiogiai (vedėjas E.Jakilaitis)

Kaune parduodamas „stebuklingas“ BMW: prasižengus – jokių baudų

Dėl kilusio skandalo „Kauno autobusų“ vadovybėje: direktorius pranešė apie sprendimą

Kauniečiai fiksuoja kaukėtų pareigūnų sujudimą prie ligoninės Šančiuose

Po džiaugsmingos žinios apie naujus autobusus - negailestingas kirtis bendrovės vadovui (papildyta)

Kauno policija aiškinasi, kas nesumokėjo už prabangų kremą

Miestui pristatyti nauji autobusai: kauniečiai ne tik keliavo nemokamai, bet ir pramogavo

Urbanistiniame Kauno Savanorių prospekte gimsta gastronomijos šedevrai