Vairuotojai pakliuvo į sniego spąstus: Kauno keliuose pasipylė avarijos (papildyta)

„Kur stovi policija Kaune“ montažas nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio rytą prisnigus Kauno keliai tapo spąstais vairuotojams. Policijos pareigūnai jau nuo ankstyvo ryto pluša vykdami į eismo įvykius, kurie gatvėse pilasi lyg iš gausybės rago.

Pakliūti į spūstį gruodžio 7 dieną teko važiuojantiems kryptimi nuo Kauno link Lapių miestelio. Pasak pareigūnų, pranešimas apie avariją buvo gautas 09:38 val. Informuojama, kad Panerių gatvėje susidūrė automobilis „Hyundai“ ir vilkikas. Transporto priemonės galimai atsitrenkė į mūrinę tvorą. Policija vyksta į nelaimės vietą. Apie sužeistus asmenis kol kas duomenų neturima.

„Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Užtrukti teks keliaujantiems nuo Marvelės centro link. Pareigūnų teigimu, pranešimas apie įvykį gautas gruodžio 7 d., 08:37 val. Pranešama, jog automobilis „Fiat“ rėžėsi į stulpą. Vairuotojas užsipildė eismo įvykio deklaraciją. Nukentėjusiųjų išvengti pavyko.

„Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Policija praneša, kad 10:42 val. Tunelio gatvėje, susidūrė 4 automobiliai: „Opel“, „Renault“, sunkvežimis „MAN“ ir autobusas „Mercedes-Benz“.  Pirminiais duomenimis sužalotų nėra, vairuotojai blaivūs.

10:26 val., A-5 kelyje nuo Akademijos link 9-ojo forto, susidūrė 4 transporto priemonės : „Volvo“, du „Volkswagen“ bei „Toyota“. Medikai apžiūri „Volkswagen“ keleivę (28 metų). Pirminiais duomenimis vairuotojai blaivūs.
Šiose vietose formuojasi didelės spūstys, policijos pareigūnai reguliuoja eismą bei rekomenduoja esant galimybei rinktis kitą maršrutą.

Šiandien nuo 7 ryto iki 11 val. Kauno apskrityje įvyko 22 eismo įvykiai (Kaune – 16), iš jų į 4 eismo įvykius buvo kviesta medikų pagalba.

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena vairuotojams pasirinkti ne maksimalų leistiną, o saugų greitį. Esant slidžiai kelio dangai, prailgėja stabdymo kelias, dabartinės oro sąlygos blogina matomumą, tad vairuotojams patariame laikytis saugaus atstumo tarp transporto priemonių, neskubėti kelyje, būti atidiems ir kantriems.

Penktadienio rytą eismo sąlygos Lietuvos keliuose sudėtingos dėl sniego.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Zapyškyje susirinkusi minia vieningai giedojo „Tautišką giesmę“ ir šėlo „The Roop“ koncerte

Valstybės dienos proga ant BLC verslo centro Kaune išskleista rekordinio dydžio vėliava

Baisi avarija važiuojant link Kauno: sumaitoti keturi automobiliai (papildyta)

Kauniečiai įspėja: kamštis ties Giraite formuojasi dėl vairuotojų gerumo

„Žalgirį“ palieka priešininkų tinklelius plėšęs snaiperis

Garsios Kauno medikų šeimos tragedija: į laisvę išėjęs sūnus vėl klimpsta sunkiuose nusikaltimuose

Tiesioginė transliacija: Zapyškio bažnyčios pristatymas su šv. Mišiomis ir šventinis koncertas

Kauno policininko D. Karaluko korupcijos byloje įtarimai pareikšti 20-iai asmenų

Barselonoje iškilmingai pristatytas Š. Jasikevičius: mano filosofija nesikeis

Paskui Š. Jasikevičių į Barseloną išvyksta ir dar trys Kauno „Žalgirio“ trenerių štabo nariai