Kaune – dar 250 naujų darbo vietų

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien oficialiai atidarytas Nyderlandų IT milžinės „Centric“ padalinys Kaune „Centric IT Solutions Lithuania“, kuriame buriama stipri IT profesionalų komanda: iš viso per trejus metus įmonėje planuojama įdarbinti per 250 darbuotojų.

„Centric“ – viena stambiausių Nyderlandų IT kompanijų, turinti padalinius 9 Europos šalyse ir JAV. Per pirmąjį veiklos pusmetį Kaune, jaukiose ir moderniose „Kauno doko“ verslo centre įsikūrusio įmonės biuro patalpose, jau darbuojasi apie 20 darbuotojų, o per artimiausius trejus metus kompanija ketina iš viso įdarbinti apie 250 žmonių.

„Planuojant „Centric“ įmonės plėtrą ir ieškant tinkamiausios vietos naujajam padaliniui, buvo atliktas išsamus tyrimas ir išanalizuoti įvairių šalių miestai, iš kurių pasirinktas Kaunas – patraukęs technologinio profilio aukštosiomis mokyklomis, ruošiančiomis aukštos kvalifikacijos talentus, patogiais skrydžiais, palankia investuotojams aplinka ir panašia į olandiškąją kultūrine aplinka, – atidarymo metu sakė „Centric“ CEO Karim Henkens. – Matydamas, kaip sparčiai pavyksta pritraukti talentingus žmones ir burti „Centric“ komandą Kaune, jau dabar neabejoju, kad sprendimas buvo priimtas teisingas.“

Naujasis Kauno padalinys praplės „Centric“ komandą žmonėmis, kurie užtikrins esamų produktų sklandų veikimą, standartizuos procesus, palaikys ir kurs debesijos sprendimus (Cloud Engineering) įmonės klientams – verslui bei organizacijoms visame pasaulyje. Ateityje taip pat numatyta įkurti tarptautinį „Centric“ klientų aptarnavimo centrą anglų ir skandinavų kalbomis.

Pasak „Centric IT Solutions Lithuania“ vadovo Pauliaus Samoškos, buriant komandą Kaune didelis dėmesys skiriamas integracijai – tiek tarp skirtingo veiklos profilio darbuotojų, tiek tarp skirtingų šalių padalinių, kuriuose šiuo metu dirba apie 4 300 „Centric“ darbuotojų.

Oficialaus įmonės atidarymo šventėje dalyvavo Nyderlandų Karalystės ambasadorė Lietuvos Respublikoje Bonnie Pascalle Evelyn Horbach, Kauno technologijų universiteto (KTU) rektorius Eugenijus Valatka, Kauno miesto vicemeras Simonas Kairys.

„Esate sėkmingo Nyderlandų verslo Lietuvoje pavyzdys, sujungiantis aukštą technologinių gebėjimų potencialą su ekspertinėmis žiniomis, ir taip kuriantys ateities sprendimus. Jūs, „Centric“ bendruomenė, geriau nei bet kas kitas žinote, kad visoms rinkoms sukant skaitmenizavimo link, labai svarbu pasinaudoti technologijomis, kuriant išmaniuosius kasdienį mūsų gyvenimą palengvinančius sprendimus. Neabejoju, kad ne vienas toks sprendimas gims čia, „Centric“ padalinyje Kaune. Tokių rimtų IT rinkos žaidėjų kaip „Centric“ atėjimas į Lietuvą ir Kauną liudija, kad šis miestas vis labiau įsitvirtina kaip reikšmingas inovacijų ir technologijų centras,“ – kreipdamasi į „Centric“ atidarymo šventės svečius sakė ambasadorė B. P. E. Horbach.

Sveikindamas „Centric“ su sprendimu ateiti į Lietuvą, Kauno miesto vicemeras S. Kairys linkėjo tapti betarpiška miesto dalimi, pastebėdamas, kad vis daugiau Nyderlandų investuotojų atranda ir pasirenka Kauną. Viena iš tokio pasirinkimo priežasčių – talentingi darbuotojai, kurių nemaža dalis išugdomi Kauno technologijų universitete. Kaip sakė universiteto rektorius E. Valatka, ne atsitiktinai viena populiariausių pasirenkamų studijų programų universitete yra programų sistemos, o lyderio pozicijų neužleidžiantis KTU ambicingai siekia būti stipriausiu ne tik Lietuvoje, bet ir regione.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ant baigiamo statyti verslo pastato stogo pačiame Kauno centre apsigyveno bitės

Per Kauno gimtadienį miestiečiams užkliuvo kontrolės pasirodymas viešajame transporte

Kas slypi po vaiko ištartu „nenoriu mokytis“?

Neblaivus vairuotojas iš kiemo neišvažiavo: pateko į medžių gniaužtus

(Ne)Pagarba Kauno asmenybėms: pirmasis miesto burmistras per gimtadienį buvo įkalintas tarp prekybininkų kioskų

Kauno moksleiviai išradingumu sužavėjo virtuvės šefus: išrinkti trys geriausi patiekalų receptai

Viena judriausių Kauno centro sankryžų vairuotojus pasitinka eismo ribojimais

Prasideda balsavimas iš anksto prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose

Partizanų gatvėje sukosi vagys: kišenėse ne tik pinigai

Kauno sporto halė užveria duris: pradedama milijoninės vertės rekonstrukcija