Kaip nebūti apvogtam per Kauno kalėdinės eglutės įžiebimo šventę?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Artėjant didžiajam metų įvykiui, kai Kauno rotušės aikštėje bus įžiebta miesto eglė, vienas iš pagrindinių neramumų, kirbančių mintyse, minėtoje masinio susibūrimo vietoje ketinantiems apsilankyti kauniečiams ir svečiams – kaip apsaugoti save ir savo asmeninius daiktus renginyje, į kurį susirinks daugybė žmonių? Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai apie visas įmanomas atsargumo priemones teiravosi Kauno apskrities policijos pareigūnų.

Pasak policijos, į masines žmonių susibūrimo vietas besirenkantiems gyventojams patariama įsitikinti, kad rankinės ar kuprinės yra užsegtos, laikyti jas šalia savęs.

Taip pat vertėtų su savimi pasiimti tiek grynųjų pinigų, kiek manote, kad tuo metu jums gali prireikti, piniginėse kartu su banko kortelėmis nesinešioti kortelių kodų, turimų elektroninės bankininkystės slaptažodžių.

Piniginių, mobiliųjų telefonų, asmens dokumentų ir kitų vertingų daiktų, nelaikyti galinėse kišenėse. Tokie daiktai turi būti laikomi ne išorinėse drabužių kišenėse ar lengvai pasiekiamose rankinės vietose, bet vidinėse, gerai užsegamose kišenėse ar rankinių skyriuose, primena pareigūnai.

Tam, kad pavyktų nesusidurti su automobilių statymo problemomis renginio metu, į šventinį eglutės įžiebimą rekomenduojama atvykti ne automobiliais, o viešuoju transportu.

Policijos atstovų teigimu, jei esant būtinybei teks pasinaudoti automobiliu, verta įsitikinti, kad automobilio salone nėra paliktų rankinių, kompiuterių, ar kito vagišius viliojančio grobio. Taip pat būtina įsitikinti, jog automobilis paliekamas užrakintas.

Kauno apskrities policijos pareigūnai, linkėdami gražios ir saugios Kalėdinės eglės įžiebimo šventės, primena gyventojams, kad visuomet pastebėjus galimai daromą teisės pažeidimą, neliktų abejingi ir skambintų bendruoju pagalbos telefonu 112.

160 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Išsami koronaviruso statistika Kauno apskrityje: daugiausia susirgimų 17-30 metų amžiaus grupėje

Valstybė labiau rems vyresnius darbuotojus: galės nedirbti ir gauti minimalią algą

Paskelbė, kada Lietuvoje veiks 5G ryšys: planuojami keturi plėtros etapai

Per parą Lietuvoje užfiksuoti 3 nauji koronaviruso infekcijos atvejai

Suklastotus sandorius kūrusio kauniečio laukia teismas – pasisavino beveik ketvirtį milijono

Ministras: išorinės Europos Sąjungos sienos greičiausiai neatsivers iki birželio pabaigos

Naujo būsto ieškantiems kauniečiams – patarimai, kaip išsirinkti geriausią

Anapilin iškeliavusio aktoriaus G. Girdvainio kolegos: Lietuva neteko labai didelio artisto

Mirė aktorius G. Girdvainis

Palaikymas jautrioje situacijoje – startuoja „Neišnešiotukų pagalbos linija“