V. Matijošaitis į Kauną grįš prieš pat eglutės įžiebimą – Kas vyksta Kaune

V. Matijošaitis į Kauną grįš prieš pat eglutės įžiebimą

R. Tenio nuotr.

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio beveik visą darbo savaitę Kaune nebus, o grįš miesto vadovas tik likus dienai iki kalėdinės eglutės Rotušės aikštėje įžiebimo. Aiškėja, kad meras išvykęs į Vatikaną, kur susitiko su Kauną neseniai lankiusiu popiežiumi Pranciškumi.

Kaip rašo portalas 15min.lt, vykti į renginius Vatikane savivaldybės atstovus pakvietė Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas. Pagrindinis renginys ir vizito tikslas – audiencija pas popiežių Pranciškų Vatikane, kuri buvo numatyta trečiadienį, 10 val.

Į Vatikaną išvykusią delegaciją sudaro Kauno meras V. Matijošaitis, savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas, Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas, vyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius ir prie abiejų popiežių vizitų Lietuvoje organizavimo ranką pridėjęs Kęstutis Ignatavičius.

15min.lt žiniomis, delegacija į Vatikaną išvyko lapkričio 27 dieną, o į Lietuvą sugrįžti žada lapkričio 30-ąją. Kauno savivaldybės atstovai portalo žurnalistus patikino, kad V. Matijošaitis turėtų dalyvauti kalėdinės eglės įžiebimo šventėje, kuri vyks gruodžio 1-ąją, 18 val.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA