Kauno žaliaskarė pasidengė švytinčiu sniegu

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kalėdinės Kauno eglutės puošimo darbai Rotušės aikštėje sparčiai juda pirmyn. Neseniai surinkus karkasą ir padengus jį eglišakiais, trečiadienio vakarą eglės klostes jau padengė nepaprasto sniego sluoksnis.

Antradienį sniegas balino tik pačią eglutės viršūnę, o trečiadienio vakarą „iškrito“ beveik ant viso medžio ir išbandant šventinį apšvietimą sužibo baltai.

Ant pagrindinės kalėdinės Kauno puošmenos sukabintos sniegą imituojančios dekoracijos sukurtos iš maždaug 2,5 mln. baltų plastikinių šiaudelių, kurie iš tolėliau primena masyvius sniego gniutulus. Net jei žiema bus šilta, šis sniegas tikrai neištirps ir vėjas jo nenupūs!

Kauno eglutės kūrėja Jolanta Šmidtienė vakar Rotušės aikštėje surengtoje konferencijoje minėjo, kad pasiruošimas vyksta sklandžiai, atlikta sudėtingiausia dalis – sumontuotas karkasas, kuris iš išorės ir vidaus padengtas miško kvapą skleidžiančiais ir šventinę nuotaiką kuriančiais eglišakiais. ne vienkartinis, reikalui esant pritaikomas kitoms sudėtingoms konstrukcijoms.

Medis taip pat bus puošiamas kristalais, nors menininkė neišdavė, iš ko jie pagaminti. O aplink eglę įsikurs kalėdinis miestelis, kuris šįkart pagal įvairias temas bus suskirstytas į kelias atskiras zonas. Beje, žaliaskarė jau buvo sužibusi pirmadienį – tuomet išbandytos ją tinklu apraizgiusios lemputės, kurios, reikia manyti, švytės kartu su sniegu.

Kilstelėjo Kauno Kalėdų paslapties uždangą: gražiausia šventė Lietuvoje ir miestelis, kokio nebuvo 24 nuotr.

Kaune laikinai sužibo eglutė 8 nuotr.

Kauno eglutė oficialiai bus įžiebta šeštadienį, gruodžio 1 d., 18 val. Renginį tiesiogiai transliuos „Kas vyksta Kaune“, o iki lapkričio 30 d. kviečiame portale rinkti gražiausią mūsų miesto eglę.

191 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šilainiuose iškils naujas Kauno klinikinės ligoninės priestatas

Kauno tarybos verdiktas: ne Kauno gyventojų vaikams darželiai kainuos 16 kartų brangiau

Kauno miesto savivaldybei skirta 4 vieta didžiųjų savivaldybių indekse

Girto vairuotojo kelionė baigėsi įsirėžus į gyvenamąjį namą

Viena Laisvės alėjos dalis rekonstrukcijos greitu metu nesulauks

Ne Kauno mieste registruotų tėvų vaikams – galimai brangesni darželiai

Tiršto rūko pasekmės – Karmėlavoje partrenktas žmogus

Sergamumas gripu ir peršalimo ligomis šalyje didėja

Baltijos regiono lyderiai rinksis Kaune: pagrindinis iššūkis – visuomenės pasitikėjimo stoka

A. Juozapavičiaus prospekte įvykusi avarija pareikalavo aukų