Siautėjantis nuteistasis puolė pareigūną

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio rytą Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ame sektoriuje nuteistieji informavo pareigūnus, kad vienas 5-o būrio nuteistasis elgiasi neadekvačiai, vaikšto nuogas, kelia grėsmę kitiems nuteistiesiems.

Šis perspėjimas gautas 2018 m. lapkričio 26 d. apie 7.30 val., rašoma Kalėjimo departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos internetiniame puslapyje.

Kadangi nuteistasis žinomas dėl savo neadekvataus elgesio, į įvykio vietą išskubėjo keletas pareigūnų. Minėtas nuteistasis buvo rastas nuteistųjų prausykloje nuogas. Pareigūnai ir vienas iš nuteistųjų įkalbėjo nuteistąjį nueiti iki gyvenamosios patalpos apsirengti. Čia atėjęs nuteistasis pradėjo siautėti, daužyti baldus, kelti grėsmę aplinkiniams, į pareigūnų nurodymus nusiraminti nereagavo.

Pareigūnai, siekdami išvengti bet kokių sunkių pasekmių ir šiuo tikslu ketindami panaudoti elektros impulsinį prietaisą, artinosi prie nuteistojo, tačiau tuo metu šis smūgiavo ir pareigūnui sudavė į veido sritį. Tuo pat metu užpultas pareigūnas panaudojo elektros impulsinį prietaisą ir nuteistasis buvo sulaikytas bei atvesdintas į uždarąją zoną.

Dėl šio fakto pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str. Įvykyje dalyvavęs pareigūnas patyrė lūpos ir nosies sumušimus, jam paskirta specialistų apžiūra.

Minėtas nuteistasis žinomas dėl sveikatos problemų (galimai psichikos sutrikimų). 2017-12-01 dėl šio nuteistojo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d (sumušė nuteistąjį). 2017-12-27 pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d. (suniokojo įstaigos konvojaus automobilį). Šiame ikiteisminiame tyrime nuteistajam paskirta teismo ekspertizė Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos Utenos teismo ekspertiniame skyriuje. Iš Utenos į pataisos įstaigą nuteistasis sugrįžo 2018-11-21, – gavus ekspertizės išvadas, bus sprendžiama dėl tolimesnių veiksmų.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Košmariškai trečią kėlinį sužaidęs „Žalgiris“ gavo antausį savo tvirtovėje

Kunigo R. Mikutavičiaus nužudymo organizatorius vėl bando išeiti į laisvę

Kauno apskrityje fiksuotos dvi mirtys nuo koronaviruso nėra susijusios su židiniais

Pakaunėje su švyturėliais skridę pareigūnai gavo pylos

Seimas cirkuose naudoti laukinius gyvūnus uždraudė tik iš dalies

Iš naujų Kauno vairuotojus sekančių kamerų – pirmosios baudos

Iš 8 Kaune išlikusių sinagogų, pagal paskirtį naudojama tik viena

Kaune planuojama apmokyti sparčiai populiarėjančios srities specialistus

Medinis namas Žaliakalnyje atgijo londonietiško kolorito spalvomis

Daugiausia užsikrėtimų ir dar dvi mirtys fiksuotos Kaune: virusas plinta muzikiniame teatre, mokymo įstaigose