Juodasis penktadienis tęsiasi: automobilių nuolaužos pažiro Taikos prospekte

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Milžiniškomis spūstimis Vakariniame aplinkkelyje ir A1 magistralėje prasidėjęs kauniečių rytas toliau neša nelaimes. Šį kartą bent du eismo įvykiai fiksuoti pačiame mieste, eismas stoja Taikos prospekte.

Eismo dalyviams penktadienis itin nesėkmingas. Rytui įsibėgėjus, viena po kitos avarijos fiksuojamos Taikos prospekte. Viename įvykių prireikė medikų pagalbos, kitame susidūrė ne šešios transporto priemonės.

Naujausia nelaimė užfiksuota Taikos ir Savanorių prospektų sankryžoje. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojo žiniomis, 9.16 val. pranešta apie dviejų automobilių susidūrimą.

Iš nuotraukų matyti, kad tai – „Škoda“ ir „Nissan“ automobiliai, kurie smūgio metu buvo smarkiai apgadinti. Pareigūnai aiškinasi avarijos aplinkybes, apie sužalojimus budintis pareigūnas dar nežinojo.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad į minėtą sankryžą buvo išsiųsta medikų brigada – specialistai dirba įvykio vietoje.

Taikos prospekte eismo sąlygos apsunkintos, dar bent trys smulkūs techniniai eismo įvykiai fiksuojami Savanorių prospekte ties avaringa sankryža.

Kiek anksčiau Kauno apskrities VPK pranešė apie masinį susidūrimą Taikos prospekte, ties sankryža su Pašilės gatve. Apie 8.30 val. troleibusas čia kliudė „Honda“ automobilį, kuris trenkėsi į „Peugeot“.

Dėl ankstesnio incidento Taikos prospekte, sutriko ir troleibusų eismas / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Lyg to būtų maža, pro šalį važiuodama „Audi“, norėdama aplenkti troleibusą, taip pat jį kliudė. Prasidėjus grandininei reakcijai, į „Audi“ atsitrenkė „Volkswagen Passat“, o į pastarąjį – „Volkswagen Touran“ automobilis.

Incidento metu žmonės nenukentėjo, pildomos eismo įvykio deklaracijos.

Papildyta 10.06 val.

Kauno apskrities VPK patikslino, kad Savanorių ir Taikos prospektų sankryžoje susidūrė moters (gim. 1986 m.) vairuota „Škoda“ ir vyro (gim. 1942 m.) vairuotas „Nissan“.

Pirminiais duomenimis, vairuotojai blaivūs. Į gydymo įstaigą pristatytas „Škoda“ automobilyje vežtas kūdikis, gimęs 2017 m.

45 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pareigūnai ieško dviejų „melomanų“, nesusimokėjusių už prekę

Naujosios dainos vaizdo klipe I. Zasimauskaitė įveikia dvi didžiausias savo baimes

Pagerbti į pagalbą skubėję ir gyvybes gelbėję kauniečiai

Vasario 16-ąją Kaune - nemokamas viešasis transportas

Ateinantį antradienį debatuose susigrums visi septyni kandidatai į Kauno merus

V. P. Andriukaitis apsisprendė: trečią kartą sieks prezidento posto

Virpa miesto centre esantys pastatai: įnirtingai griūva kadaise populiaraus statinio sienos

Kaune sulaikyti heroino platintojai

Naujus autobusus kauniečiai galės išbandyti nemokamai – laukia neįprastos pramogos

Gyventojų protestas prie savivaldybės – nepritaria planuojamoms statyboms (papildyta)