Šilainiuose pasigedo Jungtinėje Karalystėje registruoto „BMW“: už informaciją siūlo atsilyginti

„Facebook“ / Asmeninio albumo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio rytą vieno Klovainių gatvės gyventojų namo gyventojams buvo visiškai sugadintas. Iš kiemo pavogtas „BMW“ automobilis – jį susigrąžinti besiviliantys savininkai už naudingą informaciją žada atsilyginti.

Kaip penktadienį pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK), lapkričio 22 d., apie 6.40 val., pastebėta, kad Klovainių gatvėje iš namo kiemo pavogtas automobilis „BMW 530“ (Jungtinės Karalystės reg.), pagamintas 2010 m. Nuostolis nustatinėjamas.

Tuo metu automobilio savininkai nieko nelaukdami paskleidė paviešino apie nušvilpto ratuočio paieškas. Socialiniame tinkle patalpinta žinutė, kuriame prašoma atsiliepti informacijos apie automobilį turinčius asmenis.

Pranešime tikslinama, kad „BMW 530d F10“ angliškais registracijos numeriais HK10 XGP pavogtas ketvirtadienio naktį, apie 1 val. Be to, kad vairas dešinėje pusėje, papildomi skiriamieji ženklai: nubraukta kairė pusė, apgadinti priekinis ir galinis buferiai.

Informacijos apie transporto priemonę turintiems kauniečiams žadama už ją atsilyginti tūkstančiu eurų ar net didesne suma.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad tai jau trečias atvejis, kai apynaujus „BMW“ praradę gyventojai siūlo už vertingą informaciją premiją. Prieš daugiau nei pusantrų metų pavogtas automobilis grįžo pas savininką, kuris įteikė tūkstantį eurų transporto priemonę rasti padėjusiam kauniečiui. Tokia pati suma žadėta ir pateikusiajam duomenų apie spalio pabaigoje dingusį „BMW“ visureigį. Visgi daugiau nei tūkstančio eurų už pagalbą mokėti nebuvo pasiryžęs dar nė vienas.

Beje, per paskutines porą dienų nukentėjo dar vieno „BMW“ savininkas. Kauno apskrities VPK žiniomis, nuo lapkričio 21 d. 19.30 val. iki lapkričio 22 d. 8 val. Šiaurės prospekte nuo automobilio „BMW“ pavogti du priekiniai žibintai. Padaryta 900 eurų žala.

45 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno zoologijos sode išdygs naujas pastatas

Laimės dieną „Happspace“ judėjo meksikietišku ritmu

Klastinga liga užsikrėtusi jauna kaunietė gydėsi pusantrų metų

Pirmasis parašus VRK pristatė G. Nausėda: ribą viršijo kone dvigubai

Kauniečių širdys susijungė geram darbui: apleistas pastatas atgis jau greitai

Viename Kauno bute – narkotinių medžiagų ir kontrabandinių cigarečių verslas

Netikėtas posūkis Kauno autobusų pirkimo skandale – į pareigas grįžta M. Grigelis

Į parduotuves sugrįžta „Maisto banko“ akcija

Eismo įvykio metu pabiro detalės ir sužalotas žmogus

Originalus žvilgsnis į Kauną – moksleivių kūrybiniuose darbuose