Ar jums yra 18 metų?

Informacija gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams

Taip Ne

Kauno mokyklose žiaurių smūgių moksleiviai sulaukia ne pirmą kartą

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį kilus skandalui, kai į viešumą iškilo prestižinės Kauno gimnazijos moksleivio smūgiai kastetu kitam mokiniui, žiniasklaidai pateikta daug informacijos apie agresiją Kauno mokyklose. Akivaizdu, kad tai tikrai ne vienintelis kartas, kai kentėjo vaikai.

Paviešinus įvykį Kauno gimnazijoje, skaitytojams kilo daug klausimų, vienas svarbiausių – kodėl pavojų aplinkiniams keliantis paauglys ilgai buvo toleruojamas prestižinėje gimnazijoje. Dauguma tų teiginių bent šiuo metu neįrodomi, todėl neskelbtini.

Bet dar vieno vaizdo įrašo paneigti neįmanoma – veiksmas vyksta mokykloje Kaune, berniuką muša daug didesnis paauglys. Vaizdo medžiagą DELFI atsiuntęs skaitytojas teigia, kad kumščiais švaistosi tas pats minėtosios gimnazijos moksleivis, tačiau tai dar neįrodyta.

Pirmąjį vaizdo įrašą mokyklos direktoriaus pavaduotoja DELFI pakomentavo taip: „Šis įvykis labai nemalonus, mūsų mokykloje muštynių beveik nebūna. Mokyklos vadovybė matė tą video, tai įvyko prieš kelias savaites. Filmuke užfiksuotas mušantysis berniukas jau išbrauktas iš mūsų gimnazijos sąrašų.“

Pasak pavaduotojos, ankstesniame vaizdo įraše matomas vaikinas buvo žinomas dėl elgesio problemų. Vaikinas kelis kartus įspėtas dėl rūkymo ir nevaldomo elgesio. Vienuoliktoje klasėje mokęsis vaikinas vis žadėjo taisytis, tačiau minėtos muštynės tapo paskutiniu lašu.

„Šiaip jis nebuvo labai blogas, mokėsi neblogai, buvo choristas, jo tėvai kultūringi. Nežinome, kodėl jo toks būdas. Prieš šiuos mokslo metus jis žadėjo, kad pasitaisys. Mes jam suteikėme galimybę. Tačiau jo mūsų mokykloje nebėra. Nežinau, kur jis dabar mokosi“, – teigė pavaduotoja.

Apie šį įvykį policijai nebuvo pranešta, nors teisėsauga patikino, kad situacija jau domisi. Pareigūnams, atrodo, nebuvo pranešta ir apie kitą įvykį.

Kaip nurodo DELFI, įstatymai neleidžia viešinti vaizdo medžiagos, kurioje galima atpažinti nepilnametį, net jei uždengiamas jo veidas. Tačiau antrajame vaizdo įraše nėra detalių, pagal kurias būtų galima identifikuoti nepilnamečius. Šioje medžiagoje užfiksuota, kaip nokautuojamas galva žemesnis berniukas, fone girdėti paauglių balsai „dar, dar, dar!“.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

137 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Geriausių šalies krepšininkų ir krepšininkių rinkimai: vienoje kategorijoje dominuoja kaunietis

LSMU neteko studentės: bendrakursiams teikiama informacija dėl psichologinės pagalbos

Girtutėlė vairuotoja rėžėsi į policijos pareigūnų automobilį

Laisvės alėją apraizgė mįslingi „voratinkliai“ (papildyta)

Kauno rajone - netradicinė mokykla „sunkiems“ vaikams

Kauniečiai praneša: Amalių tunelis jau atidarytas

Smurtu prieš sūnų kaltinamai kaunietei prokurorai pasiūlė bausmę

Legendinis Kauno pastatas po rekonstrukcijos taps daugiafunkce erdve

Tarptautinės operacijos metu Kaune sučiuptas narkobaronas

Po „Žalgirio“ arenos stogu – vyks išskirtinė maisto mugė „Kaunas FOOD“