Fiksuoja skaitytojas: asfaltą darbininkai Kaune supylė tiesiai į balą

NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė kauniečio padarytas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuoti abejotinos kokybės dangos tvarkymo darbai. Nors akivaizdu, kad remontuojamoje duobėje gausu vandens, į ją kaip niekur nieko pilamas karštas asfaltas.

„Gerai, kad dirbame, bet ar būtina dirbti bet kaip?“ – Dirvos gatvės kieme, šalia atliekų konteinerių, įamžintu vaizdu stebėjosi Tomas. Jis pridūrė ant darbininkų nugarų matęs „Kauno švaros“ logotipus.

Įraše matyti trys vyrai, plušantys prie nemažos duobės. Užpildant dangoje išdaužytą ertmę, aplink taškosi baloje tyvuliavęs „ežerėlis“, o du darbininkai uoliai skirsto ir lygina karštą asfaltą.

Išsiuntus užklausą „Kauno švaros“ atstovams, komentarą dėl lopomų balų „Kas vyksta Kaune“ pateikė kauniečių aptarnavimo centro „Mano Kaunas“ vadovė Kristina Martinėnienė.

Ji nurodė, kad lapkričio 14 d., kai užfiksuotas vaizdo įrašas, buvo remontuojamos avarinės išdaužos Žaliakalnio seniūnijoje. „Užklausėjas pažymėjo, kad buvo atliekamas įvažos remontas Dirvos g., tačiau ten tik pačiomis mažiausiomis sąnaudomis taisytos avarinės išdaužos“, – aiškino K. Martinėnienė.

„Mano Kaunas“ vadovės teigimu, kadangi praėjusį trečiadienį nelijo, darbininkai esą negalėjo asfalto pilti į balą. Be to, jeigu vandens išdaužose būna, prieš užtaisant jis išstumdomas šluotomis – visgi K. Martinėnienė visiškai neatmetė galimybės, kad duobė nebuvo sausa.

„Svarbu, kad tai ypatingos reikšmės darbų kokybei nesudaro, kadangi į duobes pilamas 150 laipsnių temperatūros asfaltas, kuris išgarina esančią drėgmę. Šis duobių užtaisymo būdas yra laikinas, prieš atliekant kapitalinius įvažų remontus, tačiau lopai gali tarnauti 2-3 metus“, – dėstė „Mano Kaunas“ vadovė.

Šie darbai, kaip informavo K. Martinėnienė, atliekami Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus užsakymu.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

81 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Paaiškėjo, kas šiais metais atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“ (įvertinkite pasirodymą)

Kuris atlikėjas važiuos atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ finale? (visi pasirodymai)

Asmeninio gyvenimo detalėmis nesižarstantis U. Kiguolis pirmą kartą prabilo apie skyrybas

Kauniečiai „Akropolyje“ šeštadienį būrėsi į išskirtinį susitikimą

Feisbuke plinta pagalbos prašymas: naktį Kaune dingo jaunas vyras

Odontologijos klinika „Neodenta“: stengiamės kurti autentišką ryšį su klientu

Pasipylus kauniečių skundams dėl automobilių plovyklų, ruošiami nauji ribojimai

Savanorių prospekte - nauja eismo tvarka: policija jau baudžia

Kauno savivaldybė imasi saugomų pastatų rekonstrukcijos

Nubausta prekes agresyviai brukusi Kauno įmonė