Kauno rotušė nušvito svarbią reikšmę nešančia žinute

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo Povilo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip jau rašė portalas „Kas vyksta Kaune“, sekmadienio vakarą miesto senamiestyje sužibo žvakelių šviesų žiburiai. Šiandien, lapkričio 18 d., minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Dėl šios priežasties Kauno rotušės aikštėje žybčiojo žvakių liepsnos, o rotušės pastatas žaižaravo iš tolo šviečiančiu svarbiu žodžiu: „Neužgesk!“ ir į tolį nusidriekiančio kelio vaizdu.

Kauniečiai savaitgalio vakarą buvo kviečiami kartu išreikšti solidarumą ir dvasinį palaikymą, skirtą šeimoms, kurios išgyvena netektis dėl eismo įvykiuose prarastų savo šeimos narių, draugų, pažįstamų.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Povilas dalijasi keletu vykstančios akcijos Kaune nuotraukų, kuriose užfiksuotos jaudinančios ir prasmingos akimirkos, priverčiančios susimąstyti apie kiekvieno žmogaus laikinumą ir gyvybės trapumą. Vos vienas neatsargus veiksmas kelyje gali užgesinti gyvenimą.

Primename, jog pagrindinis šios atmintinos (simbolinės) dienos tikslas – dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į kiekvieno asmeninę atsakomybę už savo elgesį kelyje, Kelių eismo taisyklių laikymąsi, kad būtų išvengta beprasmių aukų.

Kauno Arkikatedroje Bazilikoje buvo laikomos šv. Mišios, skirtos žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Taip pat 18:00 – 21:00 val. – Kauno apskr. VPK pareigūnai Rotušės aikštėje kauniečius bei miesto svečius pakviečia uždegti simbolinę atminimo žvakelę, skirtą tragiškai žuvusiems kelyje, bei suteikia galimybę susipažinti su naudojama technika tarnyboje, policijos tarnybiniais automobiliais.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vyriausybė užsimojo įvesti prievolę pedofilams

Etikos sargai svarstys Vilniaus, Kauno ir Druskininkų merų elgesį

Startavo kandidatų parašų rinkimas: „brangieji, pirkime popkornų, veiksmas vyksta“

Sulaikyti neteisėtą prekybą vykdę Moldavijos piliečiai

Kandidatų į Kauno merus debatai tiesiogiai (vedėjas E.Jakilaitis)

Kaune parduodamas „stebuklingas“ BMW: prasižengus – jokių baudų

Dėl kilusio skandalo „Kauno autobusų“ vadovybėje: direktorius pranešė apie sprendimą

Kauniečiai fiksuoja kaukėtų pareigūnų sujudimą prie ligoninės Šančiuose

Po džiaugsmingos žinios apie naujus autobusus - negailestingas kirtis bendrovės vadovui (papildyta)

Kauno policija aiškinasi, kas nesumokėjo už prabangų kremą