Centrinė Kauno dalis liko be elektros (atnaujinta)

Asociatyvi / Kauno miesto savivaldybės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį prieš pat 16 val. „Kas vyksta Kaune“ redakcijoje užgeso šviesos. Aiškėja, kad elektros neteko daugiau nei 200 elektros vartotojų.

Ketvirtadienio popietę – sujudimas Laisvės alėjoje įsikūrusiuose biuruose ir kauniečių būstuose. Kaip nurodoma interaktyviame „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) žemėlapyje, tiekimas nutrauktas 15.54 val.

Pagal ten pat pateikiamą informaciją, elektros srovė dingo dėl pažeisto elektros kabelio. Nuo tinklo atjungti apie 270 vartotojų. Dabartiniais duomenimis, tiekimą atnaujinti planuojama atnaujinti 18 val.

Dėl tikslesnių gedimo priežasčių „Kas vyksta Kaune“ susisiekė su ESO atstovu spaudai Tomu Kavaliausku. Gavę daugiau informacijos, papildysime.

Atnaujinta

Apie 16.30 val. elektros tiekimas bent jau daliai vartotojų atnaujintas. Tiesa, ESO atjungimų žemėlapis vis dar raudonuoja elektrą praradusiais klientais, bet tikėtina, kad tiekimas jau sugrąžintas arba artimu metu bus grąžintas visose Laisvės alėjos prieigose.

T. Kavaliauskas po 16.30 val. „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad gedimas jau pašalintas, elektros tikimas atnaujintas. Jo teigimu, Kauno centre buvo nutrauktas elektros kabelis.

ESO atstovas pastebėjo, kad Laisvės alėjoje vyksta intensyvūs darbai ir kasinėtojų daug, tačiau kol kas dėl nepatogumų sukėlusios tinklų avarijos niekas neprisipažįsta.

„Šiuo metu negaliu tvirtinti, kad kabelį nutraukė būtent Laisvės alėją rekonstruojantys darbininkai“, – paklaustas, ar gedimas tiesiogiai susijęs su pėsčiųjų gatvės atnaujinimu, sakė T. Kavaliauskas.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nukelta senbernarės Bitės skulptūros pastatymo data: sutrukdė kauniečių reakcijos

Fiksuoja kauniečiai: Šilainiuose esančiame miške siautėja gaisro liepsnos

Rinkimų dieną kauniečiai „verčia“ savivaldybės duris: imtasi priemonių

Mažųjų šokėjų grupė iš Kauno „Mode“ nuskynė laurus Kroatijoje vykusiame čempionate

Fiksuoja skaitytojai: naktį ugniagesiai iš Nemuno gelbėjo žmogų

Suskaičiavo neiškeistus litus: pas gyventojus jų likę šimtai milijonų

Į ligoninę paguldytas Laisvės alėjoje sužalotas vyras

Pasakė vietas Kaune, kur galima naudotis kepsninėmis: sąrašas nedžiugins

Lietuvoje vyksta prezidento ir Europos Parlamento rinkimai

Avarija Aukštuosiuose Šančiuose: automobilis po smūgio virto ant stogo