Centrinė Kauno dalis liko be elektros (atnaujinta)

Asociatyvi / Kauno miesto savivaldybės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį prieš pat 16 val. „Kas vyksta Kaune“ redakcijoje užgeso šviesos. Aiškėja, kad elektros neteko daugiau nei 200 elektros vartotojų.

Ketvirtadienio popietę – sujudimas Laisvės alėjoje įsikūrusiuose biuruose ir kauniečių būstuose. Kaip nurodoma interaktyviame „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) žemėlapyje, tiekimas nutrauktas 15.54 val.

Pagal ten pat pateikiamą informaciją, elektros srovė dingo dėl pažeisto elektros kabelio. Nuo tinklo atjungti apie 270 vartotojų. Dabartiniais duomenimis, tiekimą atnaujinti planuojama atnaujinti 18 val.

Dėl tikslesnių gedimo priežasčių „Kas vyksta Kaune“ susisiekė su ESO atstovu spaudai Tomu Kavaliausku. Gavę daugiau informacijos, papildysime.

Atnaujinta

Apie 16.30 val. elektros tiekimas bent jau daliai vartotojų atnaujintas. Tiesa, ESO atjungimų žemėlapis vis dar raudonuoja elektrą praradusiais klientais, bet tikėtina, kad tiekimas jau sugrąžintas arba artimu metu bus grąžintas visose Laisvės alėjos prieigose.

T. Kavaliauskas po 16.30 val. „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad gedimas jau pašalintas, elektros tikimas atnaujintas. Jo teigimu, Kauno centre buvo nutrauktas elektros kabelis.

ESO atstovas pastebėjo, kad Laisvės alėjoje vyksta intensyvūs darbai ir kasinėtojų daug, tačiau kol kas dėl nepatogumų sukėlusios tinklų avarijos niekas neprisipažįsta.

„Šiuo metu negaliu tvirtinti, kad kabelį nutraukė būtent Laisvės alėją rekonstruojantys darbininkai“, – paklaustas, ar gedimas tiesiogiai susijęs su pėsčiųjų gatvės atnaujinimu, sakė T. Kavaliauskas.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja skaitytojai: skęsta Parodos kalnas (video)

Bendrasis pagalbos centras: į daugumą skambučių atsiliepiame per 8 sekundes

Atskleisti galingiausių Rusijos klubų biudžetai: CSKA lenkė „Žalgirį“ 4 kartus

Kauniečiai iš „Arnold Classic Europe“ turnyro parsivežė du sidabro medalius

Už automobilio saugojimą didelius pinigus paklojusio kauniečio laukė nemaloni staigmena

Apklausa parodė, ką lietuviai galvoja apie gėjų santuokas

Prašo kauniečių pagalbos: gal pažįstate Laisvės alėjoje užfiksuotus asmenis? (video)

Vyriausybėje pakvipo didesniais atlyginimais

Kaunas neseks Palangos pavyzdžiu: turi kitą planą dėl elektrinių paspirtukų keliamų pavojų

Policija ieško Šilainių „Bernelių užeigoje“ šėlusių vyrų