Specialiosios tarnybos vėl šukavo tiltus per Nemuną

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienio vakarą vyro skambutis sukėlė ant kojų ir ant Aleksoto tilto atgynė gausias policijos ir ugniagesių pajėgas. Apžiūrėtas ir M. K. Čiurlionio tiltas – vandenyje ir ant žemės ieškota galimai pavojingai besielgiančio žmogaus.

Apie 21 val. redakciją pasiekė kauniečių žinutės apie miesto centre esą vykstančias skenduolio paieškas. Kaip „Kas vyksta Kaune“ sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtoja, 20.56 val. tikrai gautas pranešimas, kad vyras nori nušokti nuo Aleksoto tilto.

Pasak pašnekovės, skambinusysis tuomet padėjo ragelį nenurodęs nei adreso, nei prie kurio tilto tiksliai yra tariamas asmuo. Pareigūnai akylai apžiūrėjo tiek Aleksoto (Vytauto Didžiojo), tiek M. K. Čiurlionio tiltą, tačiau jokių nelaimės ženklų nepastebėjo.

Pranešime pagrįstumu suabejojo ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas. Jis „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad ugniagesiai apžiūrėjo tiltą, jo prieigas, valtimi naršė upę, buvo apklausti žmonės, kurie nieko įtartino nematė.

Kauno apskrities VPK budėtojos teigimu, dar kartą perklausius pokalbį skambučio autoriaus balsas sukėlė įtarimų. Galimas daiktas, kad į pareigūnus kreipęsis pranešėjas buvo neblaivus.

Kol kas neaišku, ar pareigūnai pradės tyrimą dėl melagingo pranešimo. Pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 493 str. 2 d. už priešgaisrinės apsaugos, policijos, greitosios medicinos pagalbos ir kitų specialiųjų tarnybų iškvietimą žinant, kad pagalba nereikalinga, gresia bauda nuo 200 iki 2 tūkst. eurų.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vyriausybė užsimojo įvesti prievolę pedofilams

Etikos sargai svarstys Vilniaus, Kauno ir Druskininkų merų elgesį

Startavo kandidatų parašų rinkimas: „brangieji, pirkime popkornų, veiksmas vyksta“

Sulaikyti neteisėtą prekybą vykdę Moldavijos piliečiai

Kandidatų į Kauno merus debatai tiesiogiai (vedėjas E.Jakilaitis)

Kaune parduodamas „stebuklingas“ BMW: prasižengus – jokių baudų

Dėl kilusio skandalo „Kauno autobusų“ vadovybėje: direktorius pranešė apie sprendimą

Kauniečiai fiksuoja kaukėtų pareigūnų sujudimą prie ligoninės Šančiuose

Po džiaugsmingos žinios apie naujus autobusus - negailestingas kirtis bendrovės vadovui (papildyta)

Kauno policija aiškinasi, kas nesumokėjo už prabangų kremą