Specialiosios tarnybos vėl šukavo tiltus per Nemuną

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienio vakarą vyro skambutis sukėlė ant kojų ir ant Aleksoto tilto atgynė gausias policijos ir ugniagesių pajėgas. Apžiūrėtas ir M. K. Čiurlionio tiltas – vandenyje ir ant žemės ieškota galimai pavojingai besielgiančio žmogaus.

Apie 21 val. redakciją pasiekė kauniečių žinutės apie miesto centre esą vykstančias skenduolio paieškas. Kaip „Kas vyksta Kaune“ sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtoja, 20.56 val. tikrai gautas pranešimas, kad vyras nori nušokti nuo Aleksoto tilto.

Pasak pašnekovės, skambinusysis tuomet padėjo ragelį nenurodęs nei adreso, nei prie kurio tilto tiksliai yra tariamas asmuo. Pareigūnai akylai apžiūrėjo tiek Aleksoto (Vytauto Didžiojo), tiek M. K. Čiurlionio tiltą, tačiau jokių nelaimės ženklų nepastebėjo.

Pranešime pagrįstumu suabejojo ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas. Jis „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad ugniagesiai apžiūrėjo tiltą, jo prieigas, valtimi naršė upę, buvo apklausti žmonės, kurie nieko įtartino nematė.

Kauno apskrities VPK budėtojos teigimu, dar kartą perklausius pokalbį skambučio autoriaus balsas sukėlė įtarimų. Galimas daiktas, kad į pareigūnus kreipęsis pranešėjas buvo neblaivus.

Kol kas neaišku, ar pareigūnai pradės tyrimą dėl melagingo pranešimo. Pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 493 str. 2 d. už priešgaisrinės apsaugos, policijos, greitosios medicinos pagalbos ir kitų specialiųjų tarnybų iškvietimą žinant, kad pagalba nereikalinga, gresia bauda nuo 200 iki 2 tūkst. eurų.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Avarija Šilainiuose: į skiriamąją salelę įlėkė ir išsibarstė „BMW“

Paaiškėjo, kokia eilės tvarka į EP sąraše išsirikiavo kandidatai

Susirgusiųjų tymais daugiau nei pusė tūkstančio: Kaunas vis dar muša rekordus

Policija perspėja gyventojus: plinta melagingi pranešimai apie pinigines išmokas

Aleksote pelningai pasidarbavo vagys: pavogtas „BMW“

Užsienio aukštųjų mokyklų atstovai susibūrė Kauno kolegijoje: apie patirtis per kūrybiškumą

Kaip sekasi pensijų fondui, į kurį buvote įtrauktas automatiškai, ir ar verta jį keisti?

Kaune kyla vis aukštesni pastatai: „gyvenam mieste - ne kaime“

Svarstoma komunalines paslaugas padaryti išmaniomis

Artėjant egzaminų sesijai - NEC leidžiasi į darbuotojų paieškas